Ilość komentarzy: 6945
Oceny: +35989
Juventus Turyn
02.11.2015 / 19:53:10
Powiem, że obrona Sunderlandu szybkością reakcji nie grzeszy. Z takimi rywalami trzeba wygrywać, dobra robota Evertonu.
01.11.2015 / 21:36:45
Oglądając takie spotkanie można ze spokojem stwierdzić że jest to liga angielska. Coraz mniej takich spotkań oglądamy. Inna sprawa że od 2 lat to spotkanie z udziałem Evertonu jest wybierane jako najlepsze. 13/14 Everton - Liverpool 3:3, 14/15 Everton - Chelsea 3:6.
Dzisiaj wygrana 6:2. Był remis,przegrana więc czas na zwycięstwo :D
rzepek1
Ilość komentarzy: 6097
Oceny: +43445
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
01.11.2015 / 20:01:54
Arouna Kone znów w świetnej dyspozycji. Wspaniały mecz Evertonu!
M.King
Zarejestrowany od: 449 dni
Oceny: +10
01.11.2015 / 18:26:18
Choć kibicuję Man Utd to jestem zaskoczony dzisiejszą grą Evertonu. Widać że Lukaku i Aruna są kolegami poza boiskem a ta asysta Belga była poprostu mistrzowska!
Czopa
Zarejestrowany od: 1042 dni
Ilość komentarzy: 3560
Oceny: +10428
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Oceny: +4810
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
01.11.2015 / 17:41:14
Tak, ale Sunderland to w tym sezonie tak cienka drużyna, że chyba ostatnio się czegoś nawciągali przed derbami w Newcastle, bo ciężko inaczej wytłumaczyć, że udało im się wygrać tydzień temu- pierwszy raz w sezonie zresztą.
komkacper
Zarejestrowany od: 526 dni
Ilość komentarzy: 398
Oceny: +527
Burton Albion Bayern Monachium Niemcy Ajax Amsterdam Holandia Legia Warszawa Polska
01.11.2015 / 17:20:53
dobre
penny21
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4167
01.11.2015 / 16:51:43
Idziesz sobie na niedzielny poobiedni chillout, włączasz jakiś pierwszy lepszy mecz w tle i oglądasz kątem oka prawie zasypiając a piłkarze robią Ci raz po raz pobudkę ośmioma bramkami w świetnym widowisku!
I love Premier League!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Everton - Sunderland 01.11.2015 wynik: 6:2 z dnia 01.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.