Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
05.11.2015 / 12:23:38
Dragovic strzelił 2 bramki w tym meczu :D. Szczerze mówiąc to z taką formą Cheslea może tylko pomarzyć o wygraniu czegokolwiek. Oby się jeszcze rozegrali.
ponurygrabarz
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 194
Oceny: +1288
Chelsea Londyn Leicester City FC
05.11.2015 / 11:36:28
z całym szacunkiem, ale ten Begović strasznie cieniuje. Niech wraca Thibaut bo to właśnie on w tamtym sezonie kiedy cały zespół nawalał popisywał się paradami. Niestety Asmir wpuszcza wszystko co leci w światło bramki. Wczorajszą bramkę zadedykował bym jemu. Chciał na supermena ją wybić ale niestety się nie udało. Thibo go miażdży.
WildThink
Zarejestrowany od: 895 dni
Ilość komentarzy: 129
Oceny: +1056
Chelsea Londyn Polska
05.11.2015 / 12:26:32
Z tym że wczorajszy gol wpada na jego konto nie mogę się kłucić, ale według mnie Asmir to bardzo dobry bramkarz. Kilknaście razy w tym sezonie popsywał się fantastycznymi interwencjami. A tyle wpuszczonych goli to wina przede wszystkim obrońcow.
05.11.2015 / 12:35:23
Przyznaję ci kolego całkowitą racje, natomiast moim zdaniem przynajmniej 10 z wpuszczonych bramek Thibo by wyjął.
WildThink
05.11.2015 / 19:11:52
Zgadza się, ponieważ Asmir jest solidnym bramkarzem a Thibaut to klasa światowa :)
ts
Zarejestrowany od: 1567 dni
Ilość komentarzy: 160
Oceny: +1340
Wisła Kraków Real Madryt
05.11.2015 / 11:28:49
Ten uśmieszek n twarzy Mourinho po golu samobójczym bezcenny.
Arkadiass
Zarejestrowany od: 1119 dni
Ilość komentarzy: 88
Oceny: +386
Chelsea Londyn Olympique Lyon Inter Mediolan Polska Porto Zenit Termalica Nieciecza
05.11.2015 / 11:08:55
No nareszcie! The Blues! ;)
me_gusta23
Zarejestrowany od: 585 dni
Ilość komentarzy: 387
Oceny: +2269
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
05.11.2015 / 11:02:46
z drużyny Mourinho wziąłbym tylko Williana.
05.11.2015 / 12:24:08
Haha od rana sypiesz żartami jak z rękawa.
Oceny: +1737
Manchester United Borussia Dortmund Holandia Lech Poznań Górnik Polkowice Zagłębie Lubin Polska Atlético Madryt
05.11.2015 / 09:55:34
juz dawno pisalem ze wilian co wolny to prawie bramka :)
05.11.2015 / 08:18:26
Ciężko powiedzieć, że Chelsea zachwyciła w tym meczu. Trochę szczęścia w tej wygranej.
CzlowiekKrysztal
Zarejestrowany od: 530 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +4917
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
05.11.2015 / 04:48:40
Dragović pierwsza połowa w koszulce The Bus, a w drugiej Dynama :)
04.11.2015 / 23:55:10
Posadzenie Hazarda poskutkowało. W 10 minut zrobił więcej niż Oscar przez 80...
04.11.2015 / 23:46:06
Jak widać A.Dragovic starał się jak mógł mimo tego że strzelił dwie bramki jego drużyna i tak przegrała :)
04.11.2015 / 23:45:37
Willian super gościu, family man, jak oni wszyscy przychodzi do nas do Novikov na kolacje, ale zawsze z rodziną :) Tak, jak mnie zdziwiło, że Szczęsny kocur jest postawny i ponury (w bramce wyglada na chłopca) tak Willian jest mało-chudy a na boisku wygląda na Króla Lwa! :__: Pozdrawiam!
bonzo
Zarejestrowany od: 1101 dni
Ilość komentarzy: 4483
Oceny: +1555
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
05.11.2015 / 00:46:46
ale Rasiak do was nie przychodzi na kolacje ani Lord Bendtner nie mówiąc o Królu Jakubie. Bo mimo wszystkich swoich zalet jesteście zdeczka chujowi ;P
virtualkris
05.11.2015 / 01:03:37
Nie zrozumiałem zaczepki, za mało kumaty jestem kolego... Bendtner bywał kiedyś, tak na marginesie. Może i są z deczka chujowi, ale są restauracją i barem, które cztery lata z rzędu mają największy przychód w Londynie. Piłkarze z Manchester'u kończą mecz w Niedzielę po południu u siebie a wieczorem jedzą u nas kolację. Zaraz, zaraz... Ty chyba masz problem z tym, że napisałem gdzie pracuję i kogo spotykam? Racja, też teraz żałuję, myślałem, że to już normalna stronka fajnych kibiców bez kompleksów... Jestem na tym forum od 146 komentarzy, które pisuję od święta a pracuję w owym miejscu już dwa lata i to była moja pierwsza wypowiedż z nawiązaniem :) Cierpliwy jestem jak na chwalipiętę...
tuczejs
Zarejestrowany od: 517 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +194
04.11.2015 / 23:45:26
Ciesze sie wygrana Londynczykow mimo ze nie zbyt ich lubie, ale to dobrze dla widowiska. Niech przechodza do dalszej fazy LM druzyny z klasa, zeby bylo efektowniej i ciekawiej. Mimo ze Chelsea bez formy w tym sezonie to jednak co klasa zawodnikow to klasa. Dynamo zagralo ladne oba mecze i trzeba im to oddac. Brawo !
Exender
Zarejestrowany od: 1143 dni
Ilość komentarzy: 56
Oceny: +516
Chelsea Londyn Real Madryt
04.11.2015 / 23:37:31
Choć bardzo lubię ten klub to muszę powiedzieć, że w dalszym ciągu Chelsea gra słabe mecze. Oby jak najszybciej się to zmieniło, cenna wygrana dziś. A w całym tym kryzysie widać jedną bardzo ciekawą rzecz, mianowicie to jak Willian bije wolne, super sprawa. A dziś uratowało to cały mecz.
pastek1974
Zarejestrowany od: 1234 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
04.11.2015 / 23:15:56
/ -10
Willian zesłał ich na w dupe jebany Sybir,efektowna brameczka nie ma co a ten biedny Murinho koło tej ławki na zawał pierdolnie i nawet ta kamienna minka mu nie pomoże
tuczejs
Oceny: +194
04.11.2015 / 23:43:00
Jak dla mnie powinienes sie wrocic do podstawowki, zeby nauczyli Cie wypowiadania sie. Jezeli nie potrafisz poprawnie napisac nazwiska trenere Londynczykow to najlepiej nie pisz w ogole.
04.11.2015 / 22:51:30
William Ty WARIACIE !! ;] sliczna brameczka!
nowy123s
04.11.2015 / 22:50:40
O kurwa Chelsea wygrała.
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 1968
Oceny: +25507
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
04.11.2015 / 22:46:36
82' Piękny wolny...
Oceny: +1483
Belgia Chelsea Londyn Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Podbeskidzie Polska Hiszpania
04.11.2015 / 22:42:17
Dobra reakcja drużyny na bramkę na 1-1. Największym Chelsea błędem jest oddanie inicjatywy przeciwnikowi i bronienie się przez dłuższy czas. Przez to po raz kolejny tracą bramkę. Tym razem udało się wygrać, ale Mou musi zrozumieć, że tak dalej być nie może... w końcu "najlepszą obroną jest atak"
xKacpersvrxpl
Zarejestrowany od: 522 dni
Ilość komentarzy: 142
Oceny: +825
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan AS Roma
04.11.2015 / 22:41:48
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yeeeees ! 3 Punkty na końcie w końcu

A jeżeli żle coś napisałem to sorki bo nie mieszkam w polsce ;)
Wilku89
Zarejestrowany od: 604 dni
Ilość komentarzy: 481
Oceny: +4824
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
04.11.2015 / 22:38:35
Willian jak za dobrych czasów Juninho :)
Oceny: +122
Chelsea Londyn West Ham United Swansea City AFC Olympique Lyon Schalke 04 AC Milan AS Roma Ajax Amsterdam Widzew Łódź Ruch Chorzów
Oceny: +355
Brazylia Chelsea Londyn Juventus Turyn Włochy Polska Portugalia Real Madryt Lechia Gdańsk
04.11.2015 / 22:27:46
Jest pierwsze 3 pkt od 2 miesięcy już tak blisko
Digors
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 1239
Oceny: +6474
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
04.11.2015 / 22:24:34
/ -17
Wrescie jestesmy na dobrej drodze 80min i remisujemy ! jest progres juz nie same porazki !
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 740 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
04.11.2015 / 22:20:56
piękny gol, takie szczupaki to naprawdę raz na rok!
Lepiej pogrubić mecz Romy z Bayerem :)
Dragovic strzelił fantastycznie szkoda, że do własnej bramki i ta radość jednego z kibica Chelsea bezcenne...
04.11.2015 / 21:32:41
Wreszcie upragniony gool !!!!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - FC Dynamo Kijów 04.11.2015 wynik: 2:1 z dnia 04.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.