Ilość komentarzy: 6934
Oceny: +35962
Juventus Turyn
05.11.2015 / 20:10:44
Olympiakos jest w naprawde świetnej formie. A taki wynik oznacza że Arsenal jest w bardzo ciemnej dupie.
me_gusta23
Zarejestrowany od: 524 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +2000
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
05.11.2015 / 07:57:49
Niesamowity zwrot akcji, można grekom pogratulować wytrwałości, bo dzięki temu awans mają prawie w kieszeni (no i też dzięki temu, że Arsenal mierzy w 4 miejsce w grupie).
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 2467
Oceny: +7406
Manchester United Newcastle United Napoli Ajax Amsterdam Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
05.11.2015 / 16:31:46
awans w kieszeni?
Nie wydaje mi się bo gra z Bayernem na wyjeździ czyli pewny wpierdol oraz z Arsenalem z ,którym też im będzie ciężko zwyciężyć.
05.11.2015 / 00:08:17
Dostałem zawału na tym meczu. Fortunis który nie strzelił swojego pierwszego karnego u nas. Dinamo nie istniało, w 1 połowie zrobili 2 akcje. W 2 połowie już ich zdominowaliśmy. Pardo coś pięknego. 3 brameczki w 4 meczach. THRYLOS 7
er.es.2104
Zarejestrowany od: 776 dni
Ilość komentarzy: 1527
Oceny: +7726
Manchester United Lech Poznań Polska FC Barcelona
04.11.2015 / 22:42:07
Grecy powalczą w fazie pucharowej jak nic!
05.11.2015 / 16:32:57
tak tylko ligi Europy:)
xKacpersvrxpl
Zarejestrowany od: 461 dni
Ilość komentarzy: 123
Oceny: +678
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan AS Roma
04.11.2015 / 21:35:21
Widzę, że Olympiakos chce zostawić Arsenalowi szansę na awans z grupy :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympiakos Pireus - Dinamo Zagreb 04.11.2015 wynik: 2:1 z dnia 04.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.