brawo donnarumma wielki pilkarz rosnie on ma dopiero 16lat a juz jest nr 1 w milanie
Ilość komentarzy: 19
Oceny: +130
AC Milan Wisła Kraków
08.11.2015 / 02:26:17
Na minus rzecz jasna nasza gra, choć w pierwszej połowie były przebłyski czegoś sensownego, no i oczywiście De Sciglio.
Ale za to plus: GIGI! Wśród tych całych problemów jakie ma Milan okazało się, że mamy w kadrze 16-latka, który powoli okazuje się profesorem bramki. Przy swojej pierwszej bramce w SA ewidentnie zawinił (rzut wolny z Sassuolo), przy drugiem może i mógł lepiej pilnować krótkiego słupka, ale nadal to było moim zdaniem 70% winy DS do 30% winy Gigiego - po za tym do tej pory we wszystkich meczach grał bardzo dobrze. Za to dziś to już było arcydzieło w jego wykonaniu i to on ugrał nam punkt w tym spotkaniu.
08.11.2015 / 00:36:02
Pubalgia, nie wiadomo, kiedy wroci. Menez dopiero w przyszlym roku.
pastek1974
Zarejestrowany od: 1235 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
Juventus Turyn
07.11.2015 / 23:08:31
oni w przerwie się chyba czegoś w tej szatni naćpali,bo Milan w drugiej połowie to była jedna wielka tragedia
Adamken
Zarejestrowany od: 1461 dni
Ilość komentarzy: 657
Oceny: +12624
AC Milan Polska
07.11.2015 / 22:44:14
Pierwsza połowa dla Milanu, druga dla Atalanty. Donnarumma dzisiaj popisał się kilkoma naprawdę świetnymi interwencjami i to dzięki niemu Milan nie schodził z boiska jako przegrany.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Atalanta 07.11.2015 wynik: 0:0 z dnia 07.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.