Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Zarejestrowany od: 715 dni
Ilość komentarzy: 1244
Oceny: +4253
14.11.2015 / 15:23:29
Dobry mecz widzę że gracze Barcy bardzo eksploatowani szczególnie w defensywie.... Szkoda że przed El clasico obciążeni są gracze Barcy którzy mimo ciężkiej sytuacji kadrowej grają non stop to jeszcze mecze towarzyskie 5 ważnych zawodników za to gracze Realu nie są powoływani w swoich krajach.... A gracze Barcy grają od początku w swoich Reprezentacjach oprócz Hiszpanii to Argentyna , Brazylia.... Ale najbardziej wkurza że na towarzyskie nawet selekcjoner nie odpuści ja niektórym....
kliszka
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 241
Oceny: +1400
Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium ŁKS Łódź Polska Real Madryt
14.11.2015 / 11:38:35
Fantastyczna bramka Gaspara !!!! Kapelusz z głowy....
14.11.2015 / 09:43:12
ten cham? byle juz nigdy gola nie strzelił...
kitkas
Zarejestrowany od: 678 dni
Ilość komentarzy: 1601
Oceny: +14651
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Juventus Turyn Real Madryt FC Barcelona
14.11.2015 / 09:07:48
Looool,przefajny ten pierwszy gool:) co za precyzja,przy obu bramkach,brawo
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1517 dni
Ilość komentarzy: 1580
Oceny: +7342
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
14.11.2015 / 06:25:00
Bardzo dobry mecz Hiszpanów. Jak patrzy się na kadrę jaką dysponują to aż nie do wiary, że mogą wystawić 3 różne jedenastki w ogóle bez straty jakości.

14.11.2015 / 02:44:04
Jak na razie to glowny pewniak na mistrza Europy.
CzlowiekKrysztal
Zarejestrowany od: 595 dni
Ilość komentarzy: 667
Oceny: +4937
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
13.11.2015 / 23:11:28
Hart jak zwykle macha łapami i drze ryja przy drugiej bramce. Ładnie mu to wsadził przy słupku :-)
13.11.2015 / 22:55:56
Niby mecze towarzyskie, ale znów się potwierdza, że Anglicy nie są w stanie wygrywać z najlepszymi. Przeszli jak burza swoją grupę, żeby w towarzyskim z Hiszpanią dostać 2:0 i na euro pewnie będzie podobnie- wyjdą z grupy i odpadną gdzieś w 1/8, a szkoda, bo od zawsze lubiłem tę reprezentację.

Okazuje się też, że Szwajcarzy nie byli w stanie sprostać rywalowi grupowemu Hiszpanów.
Wiadomo, to tylko towarzyskie, ale jednak euro za pół roku, każda z drużyn starała się dobrać sobie solidnych sparing partnerów i można wyciągać pewne wnioski.
ElScouser'o
Zarejestrowany od: 784 dni
Ilość komentarzy: 1024
Oceny: -505
Liverpool FC
13.11.2015 / 23:09:41
Angole sa ciency, dostali najlatwiejsza grupe i musieli ja wygrac. Nie wyjda z grupy na M, nie z Woyem. Do dzis nie kumam co sie stalo ,ze RH dostal posade menagera Anglii.
Kosmos
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Hiszpania - Anglia 13.11.2015 wynik: 2:0 z dnia 13.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Międzynarodowe"w wysokiej jakości transmisji na żywo.