Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +33
Manchester United Borussia Dortmund Legia Warszawa FC Barcelona
21.11.2015 / 10:57:56
Termalica powałczyla w Piastem :D Grad goli i prawdopodobnie najlepszy mecz w tej kolejce :D.
kacper12345678910
Zarejestrowany od: 428 dni
Ilość komentarzy: 68
Oceny: +162
Argentyna Brazylia Kolumbia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium
/ -19
Oto polska liga,wyniki hokejowe bo taktyka na afere.
Akordeon
Zarejestrowany od: 689 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +507
Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Inter Mediolan Lazio Rzym
Oceny: +13116
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
20.11.2015 / 22:13:34
Wynik jak w NHL :D Nie rozumiem dlaczego wciąż daje się małe szanse Piastowi na zdobycie MP, wg mnie ma i to bardzo duże, zresztą tabela mówi wszystko.
gruntball
Zarejestrowany od: 1043 dni
Ilość komentarzy: 1410
Oceny: -761
Argentyna Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Leicester City FC Bayern Monachium Napoli Zagłębie Lubin Polska Śląsk Wrocław
20.11.2015 / 22:11:14
a chciałem go oglądać a wolałem pograć Warface....
RapTechnik
Zarejestrowany od: 1507 dni
Ilość komentarzy: 1628
Oceny: +1920
Brazylia Dinamo Zagreb Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC Swansea City AFC
20.11.2015 / 22:06:53
Co zrobił Szmatuła w 58 minucie meczu? Jest w zdarzeniach meczu, a nie ma ani kartki, ani bramki, ani zmiany... :P
20.11.2015 / 21:54:04
Każdy skazywał Termalice na baty od każdego i spadnięcie z ligi a tu są na 9 miejscu ładnie.
Oceny: +574
Manchester United Bayern Monachium AC Milan Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska Real Madryt Pelikan Łowicz
20.11.2015 / 21:20:01
Nie obserwuje Piasta systematycznie ale CZY MACIE jakieś zdanie na temat tego czy Piast Gliwice jest drużyną która posiada odpowiednią psychikę do grania w Europejskich Pucharach czy jednak są zdolni tylko do wielkich rzeczy "w domu". Na pewno mają potencjał i umiejętności i z takimi wynikami w Ekstraklasie wygląda na to że o ich możliwości piłkarskie nie ma co się martwić ale ... nie raz już tak było że takich nowicjuszy jakim był by Piast w EP mimo umiejętności "zżera stres" "psychika" i inne poza piłkarskie zjawiska .... Mam nadzieje że ktoś "wyczuje" sedno o które pytam ;)
jerzyyyyyy
Ilość komentarzy: 1715
Oceny: +5897
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
20.11.2015 / 21:01:19
Znakomite spotkanie w którym byliśmy świadkami aż tylu bramek , więcej takich meczy :-)
20.11.2015 / 20:13:12
Nie wiem czy to nie będzie mecz sezonu. Tyle strzałów w lidze Polskiej nie widziałem dawno. Gratulacje dla lidera ale SZACUNEK dla Termalici.
kitkas
Zarejestrowany od: 546 dni
Ilość komentarzy: 1216
Oceny: +10807
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
20.11.2015 / 20:11:57
Bardzo fajny meczyk,obie drużyny pokazały się z dobrej strony:))
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 20.11.2015 wynik: 3:5 z dnia 20.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.