Kolejna asysta Ozila... to chyba śrubuje rekord ligi? Ogólnie padaka totalna. Od 10 lat w lidze rządził albo Ferguson z poukładanym składem i dobrze dobranymi transferami, albo Chelsea czy Man City z wysypem kasy na mega transfery. W tym sezonie każdy z tych klubów spisuje się słabo, a i Arsenal od kilku lat ma wreszcie kasę żeby kupowac... Jeśli zatem nic nie ugrają to będzie naprawdę policzek dla Wengera.
Ilość komentarzy: 4116
Oceny: +14535
Arsenal Londyn PSG Francja Bayern Monachium
22.11.2015 / 14:07:48
moglo byc spokojnie 4:2 strzal z metra Campbela i karny a ty pech coz takie zycie.
Waltari
Zarejestrowany od: 814 dni
Ilość komentarzy: 609
Oceny: +1535
Legia Warszawa Polska
22.11.2015 / 12:40:08
Mina Wengera na koniec wideo -> bezcenna!!!
21.11.2015 / 23:26:33
Kanonierzy dobrze zaczeli to spotkanie od pierwszych minut, co uwieńczyła bramka Oliviera Giroud, ale szybka odpowiedź WBA i chwilę później bramka samobójcza trochę podcieły Londyńczykom skrzydła i trudno było im wejść w drugą część spotkania. Mimo to nadal kontrolowali przebieg meczu i tworzyli sytuacje, które mogli przekuć na gole. Niestety narastająca presja czasu nie pozwoliła im nawet zremisować. Nie powinno to jednak zaważyć na wciąż dobrej formie Arsenalu i ich drodze po mistrzowski tytuł, zwłaszcza po sprzyjającej porażce The Citizens.
chudy777
Zarejestrowany od: 943 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +131
Manchester United
22.11.2015 / 02:00:02
Z tą drogą po mistrzowski tytuł to nie tak prędko, sezon jeszcze długi, a czołówka blisko siebie.
mefeklwa123
Zarejestrowany od: 538 dni
Ilość komentarzy: 1213
Oceny: +6118
Arsenal Londyn Polska Real Madryt
22.11.2015 / 19:15:34
Proste, tak naprawdę to cieżko na tą chwile po 13 kolejkach powiedzieć kto ma największe szanse na tytuł :)
Afro
Zarejestrowany od: 995 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +660
Arsenal Londyn Piast Gliwice FC Barcelona
21.11.2015 / 20:43:04
Gra Artety w ostatnim czasie podchodzi pod kryminał, szkoda mi go, ale nie da się tego usprawiedliwić. Jako kibic Arsenalu z bólem serca, mam nadzieję, że nie zagra ani jednego meczu do końca sezonu, a najlepiej, że go sprzedadzą w zimowym okienku.
Oceny: +10406
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
21.11.2015 / 18:03:51
Arsenal... Nie dość, że kontuzja Coquelina... To jeszcze muszę patrzeć na te wypociny Mertesackera, który wraz z Cazorlą chyba nagrywali teledysk do "Benny Hilla". Smutny weekend. I jeszcze 4 miejsce....... xD
Digors
Zarejestrowany od: 1043 dni
Ilość komentarzy: 1225
Oceny: +6352
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Anglia Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Juventus Turyn
21.11.2015 / 17:59:35
Oglądając mecz pełna dominacja Arsenalu, ale wynik inny szkoda by była szansa na Lidera, tym bardziej szkoda ze ten mecz popsuł mi kupon...
Primo
Zarejestrowany od: 749 dni
Ilość komentarzy: 121
Oceny: +486
Arsenal Londyn Legia Warszawa
21.11.2015 / 17:56:43
No i znowu czwarte... W statystykach jest błąd, WBA miało dzisiaj 1 strzał celny.
Kto wie, może Arteta grał dla WBA.
Wchodzi, marnuje jedną zmianę, strzela samobója i schodzi marnując drugą zmianę.
Dumbass
21.11.2015 / 17:56:05
Magia, w tej lidze nie ma faworytów!
wnw45
21.11.2015 / 17:53:42
Niestrzelony karny to kropka nad i w chujowej grze Arsenalu nawet Chelsea wygrala dzis...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - West Bromwich Albion - Arsenal Londyn 21.11.2015 wynik: 2:1 z dnia 21.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.