Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +8
Arsenal Londyn Manchester United Manchester City Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska Real Madryt FC Barcelona Atlético Madryt Korona Kielce
25.11.2015 / 16:49:15
Przy takiej punktacji Zenit ma w nosie ostatni mecz i Gent bedzie miał wielką szanse wygrać i awansowac. Bedzie niespodzianka
Adamken
Zarejestrowany od: 1526 dni
Ilość komentarzy: 680
Oceny: +13539
AC Milan Polska
25.11.2015 / 09:40:14
Jeżeli Belgowie awansują do 1/8 LM, to będzie to naprawdę ogromna niespodzianka, zwłaszcza przy takich rywalach w grupie.
Xavier
Zarejestrowany od: 811 dni
Ilość komentarzy: 117
Oceny: +953
Juventus Turyn Widzew Łódź Polska
25.11.2015 / 09:16:01
ciekawie rozegrany rzut wolny...jakby nawet bramkarz sparował piłkę jest trzech do dobicia
Oceny: +8737
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
24.11.2015 / 22:46:20
jak na razie wygląda na to ,że to Gent może awansować kosztem OL i Walencji.
elbiaauawy
Zarejestrowany od: 717 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1115
Manchester United Newcastle United Anglia Wyspy Owcze Polska
24.11.2015 / 23:28:50
Walencja raczej ogra cieniasów z Lyonu, a Gent nie będzie miał łatwej przeprawy z Zenitem
saminamina
Zarejestrowany od: 572 dni
Oceny: +18
Manchester City Napoli Lech Poznań Zagłębie Lubin Cracovia Arka Gdynia Atlético Madryt
24.11.2015 / 23:31:29
zenit juz wygral grupe takze na ostatni mecz wyjdzie trzeci sklad :) pewny awans zenitu i gentu
Piepszony Agent Smith
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympique Lyon - KAA Gent 24.11.2015 wynik: 1:2 z dnia 24.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.