Ilość komentarzy: 169
Oceny: +599
Arsenal Londyn Ipswich Town FC Bayern Monachium Ajax Amsterdam
27.11.2015 / 13:55:12
Jako fan Arsenalu musze przyznac ze Liverpool coraz bardziej mi sie podoba pilkarsko, zrobili duzy postep wzgladem poprzednich sezonow(pod wzgledem gry) i zaczyna widac roznice jaka robi Klopp jak i nowi pilkarze. Chcialbym zeby wlaczyli sie o czolowe lokaty w Premier League, przynajmniej bedzie ciekawiej. Tak samo w Lidze Mistrzow przydala by sie jakas angielska druzyna ktora pokaze cos fajnego bo do tej pory city, chelsea, united i gunners slabiutko...
27.11.2015 / 10:54:06
Mignolet to świetny bramkarz. Widać że Klopp nie był na niego nawet zły. Myślę że to szkoła Jurgena nie wywalać piłki w przód w kapustę tylko rozpocząć akcję od bramki. A że Bordeaux pokryło dobrze... To długo się zastanawiał :D
chamstwo
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 7230
Oceny: +38363
Juventus Turyn
27.11.2015 / 10:22:09
Dobrze, że Milner strzelił tego karnego bo dośrodkowanie było ... mocno kiepskie ;d Ładna petarda Benteke, a Simon dostanie niezły opierdziel przed weekendem. Totalnie idiotyczne zachowanie.
rzepek1
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
27.11.2015 / 09:07:02
Mignolet się zbłaźnił - sprowokował sytuację, po której padła bramka dla Bordeaux. Klopp powinien zastosować wobec niego ostrą pogawędkę.
bonzo
Zarejestrowany od: 1101 dni
Ilość komentarzy: 4483
Oceny: +1555
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
26.11.2015 / 23:42:04
Mignoletowi się popierdoliła piłka nożna z szachami "hmm, niech pomyślę nad moim zagraniem"

18 sekund naliczyłem, sędzia i tak był bardzo cierpliwy xD nie wiem co tam Klopik mruczał do technicznego ale wolny się należał żabojadom jak psu kiełbasa
penny21
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4168
Liverpool FC
27.11.2015 / 00:09:15
/ -24
W co drugim meczu jest taka sytuacja, że bramkarz przytrzymuje piłkę o wiele dłużej niż Simon dzisiaj. Czasami dostaje żółtą i tyle. Ale pan sędzia z Izraela postanowił pokazać się szerzej w świecie i zarządził wolny pośredni za grę na czas .. w pierwszej połowie .... przy 0:0.
gruszek
Zarejestrowany od: 1565 dni
Ilość komentarzy: 626
Oceny: +1898
Legia Warszawa Polonia Warszawa Polska Targówek
27.11.2015 / 17:52:04
No ale zoltej mu nie dal - czyli wszystko po mysli Kloppa .
88Madridista
Zarejestrowany od: 545 dni
Ilość komentarzy: 665
Oceny: -11299
Liverpool FC Inter Mediolan Legia Warszawa Polska Porto Real Madryt
26.11.2015 / 23:35:10
Brawo Liverpool!!!!!!!!!! YNWA!!!!!!!!!!
26.11.2015 / 23:27:35
W skrócie tego nie ma ale Simon Mignolet uratował te 3 pkt. w 90 minucie!
Ze skraju pola karnego z rzutu wolnego celnie uderzał Saivet a bramkarz The Reds popisał się świetną obroną. Brawo LFC, brawo Mignolet, brawo Jurgen Klopp!
Oceny: +2400
Argentyna Liverpool FC Leicester City FC Olympique Lyon Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
26.11.2015 / 23:10:51
#JurgenKlopp :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Liverpool FC - Bordeaux 26.11.2015 wynik: 2:1 z dnia 26.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.