Ilość komentarzy: 3543
Oceny: +10405
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
29.11.2015 / 15:31:44
MSN nie do zatrzymania jak i cała Barca, brawo! Kolejne zwycięstwo z dużo iloscia goli
Michał011
Zarejestrowany od: 436 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: -53
Argentyna Brazylia Chelsea Londyn Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska
29.11.2015 / 14:28:28
Barca ładnie Neymar ładnie wpakował bramkę Messi słupek Iniesty masakra powinno być 6 : 0
:):):):):):)
CzlowiekKrysztal
Zarejestrowany od: 464 dni
Ilość komentarzy: 648
Oceny: +4812
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
Oceny: -3
Argentyna Belgia Brazylia Kolumbia Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Southampton FC Everton Tottenham Hotspur
29.11.2015 / 11:53:00
Jak pięknie się patrzy na to wszystko:) Pomyśleć że 60/70 % nie chciała suareza w barcy bo"gryzoń", nie chcieli neymara bo gwiazdeczka z brazylii co dla niego za ciężko będzie w europie i nic nie wniesie:))
No tak.. ale tacy są właśnie ludzie. Większość ludzi przy transferze Lewego do bayernu też mówili że ławkę będzie grzał:))
contowsky
Zarejestrowany od: 938 dni
Ilość komentarzy: 977
Oceny: +3424
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Deportivo La Coruña UD Las Palmas
29.11.2015 / 03:53:11
Bardzo ładny mecz, mogło paść więcej bramek ale przy niektórych sytuacjach trochę zabrakło szczęścia (słupek Iniesty, poprzeczka Leo). Cieszy zachowane czyste konto :)
Kibic2015
Ilość komentarzy: 376
Oceny: +2526
Legia Warszawa FC Barcelona
29.11.2015 / 02:40:02
Pomyśl człowieku co może Nas czekać jak dojda Vidal i Turan, przy takiej (badz lepszej) formie... Plus moze jeszcze Nolito w zimie.. To może być piękny sezon..
wisnia87
Zarejestrowany od: 1113 dni
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +564
Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska FC Barcelona
29.11.2015 / 00:58:07
Barca! 4:0 ! Neymar+Suarez+Messi ! Zero z tylu ! piekna gra !
29.11.2015 / 00:22:35
Messi dzisiaj jak mortar regulował, deczko w lewo, w górę, w prawo no i trafił...będzie jeszcze lepiej!
28.11.2015 / 23:53:28
Tercet ciągle głodny gry. To niesamowite jak Enrique zaszczepił w nich pazerność na gole. Nawet przy wysokim wyniku, Oni (MSN) nie poprzestają w śrubowaniu jeszcze lepszego rezultatu. Trzy wielkie osobowości potrafią współgrać ze sobą na boisku,rozumieją się bez słów.Najważniejsze jest jednak to że mimo tak wielkiej klasy indywidualnej każdego z nich nie ma miejsca na gwiazdorzenie. Trio bawi się na murawie, cieszy każdym golem jak gdyby wrócił do lat młodzieńczych i rozgrywał kolejny mecz z kolegami na podwórku.Znakomite relacje pozaboiskowe znajdują swoje odzwierciedlenie na placu gry co jest sekretem wspaniałej dyspozycji Blaugrany.
Kibic2015
29.11.2015 / 00:25:41
Po prostu Mesque un Club.. Więcej niż klub. :)
28.11.2015 / 22:59:23
Brawo panowie kolejny doskonaly mecz cieszy forma naszego trio jak i całego zespołu pressing caly mecz totalna dominacja tak 3mać... VeB!
gilon
Zarejestrowany od: 580 dni
Ilość komentarzy: 627
Oceny: +4203
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
28.11.2015 / 21:40:21
..........ale widać, że Messi nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji ale trudno się dziwić prawie dwa miechy przerwy muszą mieć swoje konsekwencje. Cierpliwość i spokój to jest teraz najważniejsze.............
Mecz w brew pozorom wcale nie był taki łatwy...... ostatni kwadrans zagrali na stojąco i mogli zostać ukarani............. koncentracja do końca powinna być............
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1236 dni
Ilość komentarzy: 7125
Oceny: -7889
28.11.2015 / 21:37:47
Obrona Realu na poziomie Stomilu Olsztyn.Spetanie nog i obsrane gacie ze strachu.
kubabuba05
Zarejestrowany od: 768 dni
Ilość komentarzy: 180
Oceny: +1048
Argentyna Arsenal Londyn Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska FC Barcelona
28.11.2015 / 21:20:28
MSN-czarodzieje,po raz kolejny to udowodnili,przewaga nad rywalami rośnie :) Myślę,że Real jeszcze podniesie się z formą i na końcówkę sezonu będzie ciekawa "bitwa" o tytuł :)
manutd1987
Zarejestrowany od: 1016 dni
Ilość komentarzy: 1877
Oceny: +3684
Manchester United FC Barcelona
28.11.2015 / 21:01:46
Savo944 jeśli to czytasz to musze cię poinformować ze jestes kolejnym z wielu kibicow Realu na mojej czarnej liście.Ciekawe gdzie byles jak Real dostal 4-0 od Barcelony .Dziekuje Dobranoc.Od dzisiaj mam cię na uwadze
gregory9609
Zarejestrowany od: 1031 dni
Ilość komentarzy: 140
Oceny: +3060
Piast Gliwice Polska FC Barcelona
28.11.2015 / 20:55:05
Alves chyba poczuł ze zbliża się styczeń a co za tym idzie rejestracja Vidala. Znakomity mecz w jego wykonaniu. Co do całego zespołu to brak mi słów. Grają świetna piłkę byle to utrzymać do końca sezonu bo chciałbym być świadkiem obrony trypletu. Miłego wieczoru. :)
Szatan666
Zarejestrowany od: 444 dni
Ilość komentarzy: 47
Oceny: +353
Manchester United Southampton FC Lech Poznań Polska
28.11.2015 / 20:53:13
Suarez dla mnie jeden z najlepszych napadziorów na świecie.Czasami traci głowe i zachowuje się jak dzieciak ale tego corobi dla Barcy Nikt mu nie zabierze.
manutd1987
28.11.2015 / 20:49:50
Gwałt na Realu,Gwałt na Romie i teraz gwałt na Sociedad .Barca "seryjni gwałciciele".Visca el Barca.Oby tak dalej.
29.11.2015 / 07:01:04
A Pedał z Madrytu wrócił szczęśliwie z Ukrainy czy nie?
29.11.2015 / 09:23:14
Ese Portugues ( Cris) hijo puta est. To zdanie pasuje tu jak ulał.
piżmak
Zarejestrowany od: 788 dni
Ilość komentarzy: 1014
Oceny: -463
Tottenham Hotspur Juventus Turyn Legia Warszawa Polska FC Barcelona
28.11.2015 / 20:15:02
Wspaniała gra Barcelony i dużo lepszego od Ronaldo Neymara cieszy podwójnie..bo Real gra gowno
wisnia1312
Zarejestrowany od: 1365 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +1023
Juventus Turyn Lazio Rzym Podbeskidzie Polska Anży Machaczkała Flota Świnoujście Stal Bielsko-Biała Rekord Bielsko-Biała Podbeskidzie II
28.11.2015 / 20:00:55
Zastanawia mnie jedna rzecz: Czy jest ktoś kto powstrzyma to genialne trio?
28.11.2015 / 19:45:46
Nie ma co mowic Barca ma w tym momecie jeden z najlepszych napadow w calej europie MSN choc Barca nie raz osiagala sukcesy to nie mowic o messim to taka dwojka jaka Neymar I Suarez i do tego messi oby po mistrza.
28.11.2015 / 19:08:23
inny wymiar gry. Tylko Bayern obecnie gra cos podobnego choc i tak lige nizej. Zazdroszcze formy. Mega brawa.
/ -124
Liga niżej? Liga niemiecka jest lepsza od ligi hiszpańskiej...
rafaello56
Zarejestrowany od: 591 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +145
Wisła Kraków
28.11.2015 / 18:41:28
Tak grać w piłkę mogą tylko w stolicy catalunya, nie mam myśli tylko tego meczu ale okres od połowy tamtego sezonu do teraz
28.11.2015 / 18:26:02
mecz w pyte teraz pijaństwo za Andrzeja ;) Zdrowie ;)
28.11.2015 / 18:23:06
Pisałem kilka miesięcy temu że Neymar do 2 lub 3 lat zdobędzie złotą piłke pomyliłem sie zdobędzie ją za rok ...... gość sie rozkręca to jego sezon :)
28.11.2015 / 18:11:46
Chyba Barcelona obali mit obrony tytułu Ligi Mistrzów :)
EkspertFutbolu
Zarejestrowany od: 589 dni
Ilość komentarzy: 697
Oceny: -242
VfL Wolfsburg
28.11.2015 / 18:08:09
ostatnie 30 min barcelona padaka, ale w sumie przy wyniku 3:0 nie chciało im sie grac
niemam12lat
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 436
Oceny: +3844
28.11.2015 / 18:07:44
Kolejny świetny mecz Barcelony, co by dużo mówić po prostu MSN coś niesamowitego <3 Cieszy bramka Messiego VeB <3
/ -110
Nudna jest ta gra Barcy cały czas wygrywają, pewnie ciężko jest być kibicem ich rywali, a zwłaszcza Realu Madryt. Łącze się z Wami w bólu (nie napisze jak shogun ;P) i cierpieniu, i mam nadzieję, że w przyszłym roku Barca zachoruje na kryzys i przyjdzie słaba gra. No bo ileż można nokautować, przecież muszą kiedyś przegrać, przynajmniej w LM, bo nie mogą obronić tytułu. Nawet jest kilku faworytów by pokonać tych aktorów, gryzoniów i oszustów podatkowych. Pierwszym z nich jest Chelsa (autobus), drugim Juve (chęć zemsty), Bayern (jedyni na razie na poziomie Barcy), PSG (Iracadabra) no i ostatnia najmniejsza nadzieja w Realu Madryt (choć mała). Oby jednak ktoś tych słabiaków pokonał w LM i wyelimonował, bo jak Sra Ligę i Kupa del Rey mogą se wygrać, tak nie życzę sobie by obronili LM. Jak obronią LM to chyba emigruje z Kwachem na Marsa i zajmiemy się eksploracją tamtejszej wody. Mecz zanalizował, Krul Cebuli.
28.11.2015 / 18:01:29
NEYMAR robi co chce, nie sądziłem że to kiedyś powiem ale będzie najlepszym piłkarzem na świecie już niebawem
28.11.2015 / 17:59:47
To co Busquets odpierdala to jest MAGIA !!!
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 674 dni
Ilość komentarzy: 1554
Oceny: +11505
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
28.11.2015 / 18:08:04
to akurat 3 slowa a nie jedno, ale fakt: zajebiscie!
1642573
Zarejestrowany od: 503 dni
Ilość komentarzy: 1565
Oceny: +6628
Górnik Zabrze Polska
28.11.2015 / 17:58:47
Barca jest niepokonana gratuluje kolejnej wygranej.
28.11.2015 / 17:57:08
To musi być niesamowicie stresujące dla przeciwnikó Barcy ile goli strzela trio MSN, strzelają tyle co całe kluby Realu, Bayernu czy PSG to jest naprawdę, aż przerażająca forma :D
28.11.2015 / 17:55:00
Piękny mecz. M S N nie do zatrzymania... Masakra co oni wyprawiają !!
Szczecinianin
Zarejestrowany od: 697 dni
Ilość komentarzy: 1414
Oceny: +6382
28.11.2015 / 17:54:28
Ale mecz Neymar zagrał. Asysta i dwie bramki. Oby tak dalej.
Fives
Zarejestrowany od: 1117 dni
Ilość komentarzy: 4024
Oceny: +22972
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
28.11.2015 / 17:54:20
Świetny mecz Barcy, GE-NIA-LNY mecz Neymara, on jest jak do tej pory w najlepszej formie w swoim życiu, a jeszcze będzie grał długo. Na siłę do końca szukał Messiego i w końcu udało mu się mu podać :D. Nic tylko podziwiać, są w stanie obronić potrójną koronę!
Fives
28.11.2015 / 17:54:42
P.S. No i super pół wolej Luisito :D
ZielonYyy
28.11.2015 / 17:54:12
Pewne zwycięstwo! Jest forma :) Oszczędzanie sił jest kluczowy jak na tak trudny sezon w końcu przecież nie będzie przerwy świątecznej :)

Jesteśmy na dobrej drodze!
Neymar czaruje coraz bardziej, tańczy sobie pod koniec meczu z PO, świetna akcja!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - FC Barcelona - Real Sociedad 28.11.2015 wynik: 4:0 z dnia 28.11.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.