Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Ilość komentarzy: 4488
Oceny: +1615
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
02.12.2015 / 19:28:54
ten mecz pokazuje że najbardziej nieprzewidywalną i najciekawszą ligą na świecie nie jest jakaśtam obsrana BPL, tylko nasza rodzima E-klasa.

W przerwie nie było takiego kibica, poza garstką może fanatyków Górnika, który by wierzył że Zabrze stać na zwycięstwo. Nie zanosiło się nawet na remis. Piast w pierwszej połowie na tle Zabrza wyglądał jak Barcelona przy jakiejś anonimowej drużynie z okręgówki.

Natomiast w drugiej połowie, przy sporej pomocy obrony Piasta, Górnik z drużyny miernych kopaczy o okręgowych aspiracjach stopniowo przeistaczał się jakby za sprawą jakiejś nadprzyrodzonej interwencji w topową drużynę bezlitośnie punktującą z kontry przeciwnika. Gergel raz po raz karcił gliwiczan, którzy ostatnie pół godziny przebiegli na miękkich nogach.

Wyglądało to pod koniec jakby Piast z końcówki pierwszej połowy zamienił się w Górnika, a Górnik z końca meczu stał się Piastem.

Jeżeli to co napisałem wydaje się bez sensu, to wszystko w porządku, bo tak właśnie wyglądał ten mecz.
27mateusz27
Zarejestrowany od: 1161 dni
Ilość komentarzy: 755
Oceny: +4158
Cracovia Polska FC Barcelona
02.12.2015 / 19:04:54
Warto było włączyc wczorajszego wieczoru Eurosport 2 :)
Autentyklol
Zarejestrowany od: 493 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +1090
Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
02.12.2015 / 18:15:35
Takie rzeczy tylko w Polskiej lidze no i w erze...
Ciotka Szkawranka
Zarejestrowany od: 794 dni
Ilość komentarzy: 474
Oceny: +2280
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona
02.12.2015 / 17:41:52
Tej ligi nie da się przewidzieć, nierealna sytuacja. ostatnia z pierwszą wygrywa, ok zdarza się zadko bo rzadko ale 5 goli strzelić najlepszej obronie polskiej ligi.
mefeklwa123
Zarejestrowany od: 607 dni
Ilość komentarzy: 1374
Oceny: +7253
Arsenal Londyn Polska Real Madryt
02.12.2015 / 18:10:31
Skoro ostatnia na tamten moment drużyna Polskiej ekstraklasy potrafiła pokonać lidera Włoskiej w lidze europy to wszystko możę się zdarzyć :D
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 846 dni
Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3718
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
02.12.2015 / 17:30:40
Ekstraklasa... fuck logic, zajebisty piast przegrywa 5-2 z najslabszym gornikiem zabrze, tam naprawde kazdy moze wygrac z kazdym , wcale sie nie dziwie ze nie mozemy sie dostac do champions league
Blaziken56
Zarejestrowany od: 542 dni
Ilość komentarzy: 188
Oceny: +785
Manchester United Leicester City FC Borussia Dortmund Inter Mediolan Polska FC Barcelona Atlético Madryt
02.12.2015 / 17:19:27
ja pierd... nikt nie umi pokonać Piasta a tu taki Górnik pokonuje piast 5:2 i to jeszcze ostatnie miejsce z pierwszym to jest niemożlie.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 749 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
02.12.2015 / 15:21:14
kurwa taki mecz a wy dajecie tego komentatora cienkiego zamiast normalnego który komentował mecz z emocjami..
Kupili mecz na raty. Przez 3 miesiące 0% buahahahahah

Ale tak na poważnie. Piast chyba już świętami żyje?

W sobotę Piast - Cracovia :)
mitthian
Ilość komentarzy: 218
Oceny: +1249
Inter Mediolan Legia Warszawa Polska
02.12.2015 / 11:24:06
Brawo Górnik - teraz jeszcze Legia 3 pkt. i strata będzie niewielka.
02.12.2015 / 10:36:19
tak to jest, jak się lekceważy przeciwnika.
pelkowski24
Zarejestrowany od: 610 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +96
Manchester United Fiorentina ADO Den Haag Górnik Zabrze Polska FC Barcelona
02.12.2015 / 09:25:49
światełko w tunelu dla piłkarzy Górnika...ale posiadanie piłki 63 % piasta na roosevelta? jednak taka jest piłka...statystyki dla gliwiczan,3 pkt dla GÓRNIKA!!! Tylko to się liczy (szkoda teraz tych 2 oczek z łęczną).Yno Górnik!!
arekmilik86
Zarejestrowany od: 762 dni
Ilość komentarzy: 123
Oceny: +654
Bayern Monachium
02.12.2015 / 16:26:39
posiadanie o niczym nie swiadczy.... w 2giej polowie gornik miał mnostwo kontratakow i smialo mogli cos jeszcze dorzucic do pieca.... piast mial pilke ale nic z tego nie wynikało, zadne zagrozenie. Gornik sie utrzymie!!!!!!!!
02.12.2015 / 08:41:43
Dziekujemy oby Dzis moja Kochana CRACOVIA wygrała i już tylko 7 straty za tydzień Piast i 4 straty :)
gnojarz2
Zarejestrowany od: 1484 dni
Ilość komentarzy: 203
Oceny: +1691
Manchester United PSG Juventus Turyn Legia Warszawa Real Madryt Vindbjart
02.12.2015 / 08:32:09
Jak w eliminacjach do LM ma nas reprezentowac druzyna ktora przegrywa z ostania druzyna ekstraklasy i to 2:5 to ja podziekuje.
bytom1920
Zarejestrowany od: 1494 dni
Ilość komentarzy: 1397
Oceny: +402
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
02.12.2015 / 08:28:18
Bramka z du..y na 2:2 i od tego momenty jakby ktoś Piasta"wyłaczył.Piast jakby maiał lepsza skutecznośc ,mógł podwyzszyć na 3:1 i po szpilu by było.
A ten stadion skaończa budować w tym wieku ?Dziwnie sie ogląda w TV taki prawie pusty moloch.
02.12.2015 / 07:42:41
Tego to się nie spodziewałem... wiedziałem że Piast prędzej czy pózniej przegra jakiś mecz ale z Górnikiem? :D No nic brawo Górnik!!!!
02.12.2015 / 00:13:26
Tylko zwycięstwa ! Yno Górnik ! Tak sie tu gro !!!
Ryba3
Ilość komentarzy: 1575
Oceny: +8775
RSC Anderlecht Hull City Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
02.12.2015 / 00:08:51
Niemożliwe ... no Niemożliwe ! Patrzę na wynik i tabele i nie wierze. Po prostu nie wierze.
Gra 1 zespół ekstraklasy z ostatnim i taki wynik. Śmieszny i tragiczny wynik. Wszystkie zespoły ekstraklasy są siebie warte.
Kolololo
Zarejestrowany od: 853 dni
Ilość komentarzy: 1712
Oceny: +4844
AC Milan
02.12.2015 / 04:47:22
Spójrz na Chelsea. Albo na Leicester. Albo na Borussię.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1306 dni
Ilość komentarzy: 7599
Oceny: -8948
02.12.2015 / 00:06:51
/ -11
Ten Gornik to ma kopaczy z kurzymi mozgami,ida trzech na jednego,albo czterech na dwoch obroncow i zamiast bramki wypierdalaja pilke w trybuny.To swiadczy ze talentu w tym zawodzie nia maja,sa kopaczami na sile.Neymarami to oni do smierci nie beda,pospolite wyrobniki bez talentu.
tazoWT
Zarejestrowany od: 776 dni
Ilość komentarzy: 119
Oceny: +491
Manchester United Leicester City FC Watford FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Lech Poznań Polska Real Madryt Sevilla Termalica Nieciecza
01.12.2015 / 23:45:11
Może Górnik weźmie przykład z Lecha. Przez większość sezonu byli obok siebie, teraz Lech odskoczył, to Górnik chce dalej być obok nich i zaczął wygrywać ! :D
Oceny: +7531
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
01.12.2015 / 23:23:57
Bardzo dobry mecz górnika , zaskoczenie dużo ale jakże szczęśliwe coś pięknego :-)
dario2822
Zarejestrowany od: 1335 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +3
Bayern Monachium Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Górnik Zabrze Podbeskidzie Polska FC Barcelona
01.12.2015 / 23:13:52
Wreszcie milo bylo patrzec na Gornika walczacego i mam nadzieje ze ten mecz byl przelomowy.Teraz tylko do przodu GORNICY!!!!

Zdrafko
Ilość komentarzy: 374
Oceny: +2794
Southampton FC Tottenham Hotspur Swansea City AFC VfL Wolfsburg Niemcy Holandia Atlético Madryt
01.12.2015 / 23:13:21
Kolejny argument dlaczego NIE powinno się oglądać polskiej piłki... Żenada.
Oceny: +215
Arsenal Londyn Bayern Monachium Juventus Turyn Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Benfica Lizbona Real Madryt
01.12.2015 / 22:54:31
Wilki mecz Gergela, Piast zlekceważył rywala, ale derby rządzą się swoimi prawami co Górnik pokazał