Trochę za późno się obudzili. Brawo Higuain dobry mecz.
Ilość komentarzy: 238
Oceny: +657
Liverpool FC Leicester City FC Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Wisła Kraków Lech Poznań Polska FC Barcelona Sevilla
06.12.2015 / 16:27:51
Inter znowu z 1 miejsca wywalił Napoli tak jak riorentine będzie tak bez przerwy nooooo chyba że juve odzyska forme albo będzie tak dalej wygrywać
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 846 dni
Ilość komentarzy: 1068
Oceny: +3718
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
06.12.2015 / 16:16:42
Szkoda tych straconych punktow Napoli, z drugiej jednak strony Serie A bedzie jeszcze ciekawsza jezeli chodzi o walke o scudetto. Brawa dla druzyny Bologny za zgarniecie trzech punktow z mocnym Napoli. Druzyna Roberto Donadoniego zasluzyla na wygrana , rowniez swietny mecz Matti Destro ktory byl architektem sukcesu klubu z miasta Spaghetti po Bolonsku
Oceny: +14278
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
06.12.2015 / 15:46:07
Duża niespodzianka. Rywale w bezpośredniej walce o mistrzostwo pewnie opijają tą porażkę Napoli.
max003
Ilość komentarzy: 123
Oceny: +580
06.12.2015 / 15:29:02
Taki słaby początek, a w tej chwili Juve już tylko 6 punktów od lidera i z ogromną szansą na kolejną obronę tytułu :)
marabut
Zarejestrowany od: 531 dni
Ilość komentarzy: 70
Oceny: +189
Arsenal Londyn Inter Mediolan Wisła Kraków Porto Real Madryt
06.12.2015 / 15:15:36
i to jest to co rekiny lubia najbardziej:)inter dziękuje boloni:)
Brawo dla Bologny, mała niespodzianka. Higuain świetna forma
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Bologna - Napoli 06.12.2015 wynik: 3:2 z dnia 06.12.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.