Ilość komentarzy: 405
Oceny: +2398
Chelsea Londyn FC Barcelona
14.12.2015 / 16:35:53
Ładnie gra ten Dybala tylko skuteczności czasem brakuje ale myśle, że jak sie ogra to bedzie wykorzystywać sytuacje
M4v3r!ck
Zarejestrowany od: 1545 dni
Ilość komentarzy: 2732
Oceny: +10715
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Porto Real Madryt
14.12.2015 / 16:23:57
Co raz lepsze dyspozycja Juve, i dobrze bo w LM czeka Bayern, więc trzeba wrócić do optymalnej dyspozycji przed meczem z tak wymagającym rywalem.
Damien Riva
Zarejestrowany od: 945 dni
Ilość komentarzy: 385
Oceny: +4927
Legia Warszawa Polska
14.12.2015 / 15:21:24
BRAWO JUVE ! Forma rośnie z meczu na mecz Mistrz może być tylko jeden :)
14.12.2015 / 11:17:04
Tak sobie patrzę i chyba Fiorentinie brakuje dobrego bramkarza, tak narzekali na Boruca, tak się go chcieli pozbyć a teraz mogą sobie pluć w brodę :)
chamstwo
Zarejestrowany od: 1427 dni
Ilość komentarzy: 7230
Oceny: +38364
Juventus Turyn
14.12.2015 / 10:34:49
Tak się podnosi po straconym golu. Kluczowa szybka odpowiedź po karnym i potem ważne zwycięstwo. Dobrze że Dybała grał do końca bo wreszcie dopiął swego.
Geri
Zarejestrowany od: 1642 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +2352
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
14.12.2015 / 10:16:04
/ -32
Bardzo bym chcial zeby Dybala przeszedl do Barcy....brakuje im wlasnie takiego kreatywnego pilkarza, ktory by wsparl Inieste, bo Sergi Roberto sie jakos za dlugo rozwija.Poza tym gralby z Wielkim Rodakiem...i sadze,ze skusi Go ta perspektywa.
14.12.2015 / 02:34:51
Wiem, że to tak odważnie zabrzmi itp. , ale tak bardzo chcę żeby Juve wylosowało Barcelonę i już w 1/8 miało możliwość zrewanżowania się :) Albo na całość albo wcale :)
Kurcze, Dybala jest pierwszym grajkiem, na którego mam taki hype jak na Pirlo :D Uwielbiam gościa! Tylko niech nie przechodzi do Barcelony, z drużyną aktualnie pełną się zmarnuje, bo nie będzie dla niego miejsca :C
Cały skład był w tym meczu w mega dyspozycji...no może Marchisio grał na 50% swoich możliwości (musi mu coś zaskoczyć w mózgu żeby nie popełniał błędów) a Pogba na 70 :) Ale ogólnie to mega git i oby tak dalej i jeszcze lepiej! Forza Juve! :)
13.12.2015 / 23:59:43
Sędzia? beka :v fatalny. Karny niezasłużony, brak karnego dla Juve i czerwonej dla Valero. Samo Juve zagrało nieźle, wypunktowali Fiołków :)
pinturicchio
Zarejestrowany od: 956 dni
Ilość komentarzy: 190
Oceny: +1297
13.12.2015 / 23:24:26
świetny mecz i tak niesamowita końcówka w wykonaniu juve. jedyne do czego moge się przyczepić to praca sędziego. karny dla viola naciągany, a gdy mandzukicia powalili to karnego nie gwizdał.
Piterek_13
Zarejestrowany od: 846 dni
Ilość komentarzy: 1894
Oceny: +7818
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
13.12.2015 / 23:08:26
Pięknie Juve!!! Brawo za walkę do końca :)
13.12.2015 / 22:45:33
Fiorentina to mój ukochany klub mialem nadzieje po dobrych wynikach ze powalczą o mistrzostwo ale niestety 4 raz z rzedu będzie najpewniej 4 miejsce nietety ale fioli dalej czegos brakuje rzeby wskoczyć do elity bo niestety najwazniejsze spotkania przegrywają podobnie jest z ligą europy półfinał co najwyżej tej drużynie zawsze czegoś brakuje szkoda moze z biegiem czasu się to zmieni gratuluje juventusowi bo zasluzenie wygrali.
pastek1974
Zarejestrowany od: 1234 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
13.12.2015 / 22:45:15
70 min meczu totalna nuda ale dla pierwszych i ostatnich dziesięciu minut warto było popatrzeć,brawo Dybala,wziął akcyjke na swoje barki i Fiorentina na kolanach...i już Juve czwarte,tylko patrzeć jak pozycja będzie jeszcze wyższa
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
13.12.2015 / 22:38:02
zasłużone zwycięstwo
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Juventus Turyn - Fiorentina 13.12.2015 wynik: 3:1 z dnia 13.12.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.