Ilość komentarzy: 51
Oceny: +498
Brazylia Tottenham Hotspur Manchester City PSG AC Milan Włochy Pogoń Szczecin Polska
21.12.2015 / 18:13:13
Mecz bardzo dobry. W pierwszej połowie Milanowi brakowało pomysłu na grę, za to w drugiej otrząsnęli się i zagrali naprawdę świetną piłkę. Miły akcent na zakończenie sezonu, awans w pucharze i wygrana w lidze
Kriz
Zarejestrowany od: 748 dni
Ilość komentarzy: 166
Oceny: +340
Juventus Turyn Polska
20.12.2015 / 21:11:44
Oby tak dalej, w końcu zapowiada się ciekawy sezon z kilkoma drużynami walczącymi o chmpions i mistrzostwo. :)
Zwienix_ACM
Zarejestrowany od: 584 dni
Ilość komentarzy: 20
Oceny: +112
AC Milan
20.12.2015 / 21:02:33
Mam nadzieję, że dla Milanu wygrywanie stanie się w końcu rutyną jak kiedyś miało to miejsce. :)
lansbansomg
Zarejestrowany od: 784 dni
Ilość komentarzy: 944
Oceny: +8136
Polska
20.12.2015 / 20:10:03
Co z Balotellim? Kontuzja jakaś, że nie gra czy go po prostu trener nie wystawia?
20.12.2015 / 20:07:44
Mimo iż Milan przeważa w statystykach, to jednak był to ciężki mecz. Cieszy dobre zakończenie roku - awans w pucharze, zwycięstwo. Jednak zdecydowanie za dużo było głupich strat punktów. Oby przyszły rok okazał się lepszy dla samego Milanu, jak i wszystkich jego fanów!
SavageCannibal
Zarejestrowany od: 904 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +674
AC Milan Feyenoord Polska
20.12.2015 / 20:04:55
Tak sobie oglądam od czasu do czasu seria A i dochodze do wniosku, że tak słabych sędziów to chyba nie ma nigdzie indziej na świecie. Ilość większych czy mniejszych baboli na mecz to jest jakiś żart...
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
20.12.2015 / 19:55:51
Forza Milan! Nie poddalismy się i zwyciezylismy !!! Brawo
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Frosinone Calcio - AC Milan 20.12.2015 wynik: 2:4 z dnia 20.12.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.