Ilość komentarzy: 385
Oceny: +4924
Legia Warszawa Polska
29.12.2015 / 15:33:38
Koguty zadziwiają w każdym meczu grają tak że po prostu gdy się ich ogląda widzisz że oni tego nie przegrają :) i nie przegrywają :)
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 865 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41183
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
29.12.2015 / 12:48:53
Brawo Tottenham! A ten Ighalo z Watfordu to zauważyłem, że strzela co mecz i ma już 14 goli na koncie, niedługo pewnie zaczną się po niego zgłaszać wielkie kluby.

28.12.2015 / 20:05:01
Brawo koguty pierwsza trójka w tym sezonie...
Eclipse
Zarejestrowany od: 539 dni
Ilość komentarzy: 151
Oceny: +2020
Liverpool FC
28.12.2015 / 19:40:52
Szkoda piłkarzy Watfordu, dzielnie walczyli w 10. Druga bramka dla Tottenhamu nie powinna zostać uznana, trzeba być ślepym, by nie zauważyć tam spalonego.
kornel.fcl
Zarejestrowany od: 1707 dni
Ilość komentarzy: 2572
Oceny: +10596
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
28.12.2015 / 19:29:55
Topowi strzelcy niespodzianka,wszyscy o City,lester,arsenalu a tu totencham czarnym koniem
28.12.2015 / 19:15:13
Ighalo powoli zbliza sie do rekordu Vardy.
GerAri
Zarejestrowany od: 673 dni
Ilość komentarzy: 1062
Oceny: +8238
Liverpool FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
28.12.2015 / 18:56:03
Ighalo - tak powinien walczyć napastnik!
eriksen23
Zarejestrowany od: 1001 dni
Ilość komentarzy: 431
Oceny: +2699
Tottenham Hotspur
28.12.2015 / 18:28:32
Chyba wszyscy widzą w Tottenhamie kandydata do tytułu , a sami kibice Tottenhamu liczą na TOP 4 :) Wydaje mi się , że mamy jeszcze za młody skład . Trzeba się wzmocnić , nabrać doświadczenia i powalczyć w przyszłym sezonie . Co do meczu .. inaczej by to wyglądało , gdyby nie ta czerwona kartka . Mimo trudnego spotkania 3 punkty cieszą , bo w końcowym rozrachunku mogą okazać się bezcenne . COYS
Geri
Ilość komentarzy: 1012
Oceny: +2405
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
28.12.2015 / 18:19:11
Choc kibicuje Spursom - to zal mi troche Watford bo walczyli wspaniale. Mieli w tym spotkaniu pecha.Tottenham nie ma jeszcze mistrzowskiego skladu, poza tym ciezko idzie im na wyjazdach.Ale awans do CL jest realny i tego im bardzo zycze.
28.12.2015 / 17:59:55
Przegralismy na wlasne zyczenie. Druga polowa nalezala do nas ale stracilismy zawodnika przez glupia czerwona kartke i to kosztowalo nas bardzo cenne punkty. Coz przegrana z Tottenham byla wliczona w ryzyko. Tak jak mowilem kilka dni temu koguty na powaznie wlaczaja sie do walki o tytul. To byly bardzo zazarte derby polnocnego Londynu.
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
28.12.2015 / 17:58:42
Oglądałem cały mecz i do 80 minuty nudy...ale ost 10 min Watford grało pięknie mimo czerwonej kartki. Ta bomba z rzutu rożnego przeee, na goal line technology brakło 2-3 cm do minięcia bramkowej lini przez piłkę. Po tej akcji Tottenham zrobił ładną kontrę i Son pięknie z krzyżaka wpakował piłkę między nogi bramkarzowi!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Watford FC - Tottenham Hotspur 28.12.2015 wynik: 1:2 z dnia 28.12.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.