Ilość komentarzy: 6958
Oceny: +36115
Juventus Turyn
29.12.2015 / 19:55:56
Zajebisty meczyk. Gol Shaqiriego podobny do legendarnej bramy Cantony, majstersztyk. Everton coś nie ma szczęścia, najpierw walka z Leicester, tutaj ze Stoke ale punktów zero z obu.
rzepek1
Zarejestrowany od: 1583 dni
Ilość komentarzy: 6097
Oceny: +43444
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
29.12.2015 / 19:55:34
Najpierw zwycięstwo z Manchesterem, teraz z Evertonem - dobra passa trwa.
contowsky
Zarejestrowany od: 945 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +3428
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Deportivo La Coruña UD Las Palmas
29.12.2015 / 19:44:32
Szkoda przegranej Evertonu, ale mecz ładny dla oka. Piękne rozklepanie przy bramce na 0:1,a druga bramka szwajcara palce lizać
Oceny: +22
Manchester United Wisła Kraków Widzew Łódź Zagłębie Lubin Ruch Chorzów Polska Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk Olimpia Elbląg United of Manchester
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
29.12.2015 / 12:51:28
Brawo Stoke! To był świetny mecz obu drużyn! Oraz ten wspaniały gol Shaqiri! Oby więcej takich meczów!
Waltari
Zarejestrowany od: 821 dni
Ilość komentarzy: 617
Oceny: +1568
Legia Warszawa Polska
29.12.2015 / 12:25:52
Szkoda by było tej bramki Shaqiriego, jakby Stoke nic z tego nie mieli.
Czegoś takiego dawno nie widziałem. Nieprawdopodobna technika.
29.12.2015 / 10:15:44
Skrót pokazuje wszystkie bramki z meczu, wystarczy obejrzeć do końca a nie krytykować ludzi za to ze nieobejrzałeś/aś całego skrótu
Mag(L)ier
Ilość komentarzy: 108
Oceny: +214
Legia Warszawa FC Barcelona
29.12.2015 / 06:33:29
W liga angielska,niema faworytöw,ten mecz to potwierdził....
tofik775
Zarejestrowany od: 435 dni
Ilość komentarzy: 65
Oceny: +241
Leicester City FC Borussia Dortmund Holandia Lech Poznań Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Atlético Madryt Legia Warszawa II
29.12.2015 / 01:00:25
/ -10
Bojan i Shaqiri jakby nie patrzac upadek. Kiedys Barcelona i Bayern a teraz sredniak z BPL
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 681 dni
Ilość komentarzy: 1554
Oceny: +11507
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
28.12.2015 / 20:48:05
Shaqiri wyborna bramka. Żałuję, że nie obejrzałem tego meczu.
me_gusta23
Zarejestrowany od: 527 dni
Ilość komentarzy: 350
Oceny: +2032
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
28.12.2015 / 20:32:42
lubię ligę angielską właśnie za takie mecze ;) coś niesamowitego dla fana piłki nożnej ;)
Oceny: +13240
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
28.12.2015 / 19:27:39
Tego się spodziewałem, choć nie sadziłem że Everton straci aż 4 gole.
28.12.2015 / 19:24:41
Moim zdaniem w tym sezonie jeżeli chodzi o najlepsze ligi świata, od najciekawszej do najmniej ciekawej to :
1. BPL
2. Serie A
3. Primera Division
4. Bundesliga
5. Ligue 1
Nikt się nie musi z tym zgadzać, ale myślę, że to tak wygląda :D.
Uogier
Zarejestrowany od: 484 dni
Ilość komentarzy: 11
Oceny: +78
Liverpool FC Juventus Turyn Włochy Polska Stal Rzeszów
28.12.2015 / 22:37:52
Jak najbardziej zgoda ale na równi na 1 miejscu dałbym BPL i Serie A a na na 2 miejscu wspólnie PD i Bundesligę :) Ligue 1 niestety nie ten poziom...
GerAri
Zarejestrowany od: 549 dni
Ilość komentarzy: 1040
Oceny: +7951
Liverpool FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
28.12.2015 / 18:44:50
Ale mecz! Niby dwóch średniaków, ale to jednak liga angielska. Druga bramka Shaqiriego i od razu wyskoczyło Vote for the goal of the week, nie ma wątpliwości, że to może być nawet gol miesiąca, masakra!
28.12.2015 / 18:24:52
klasyka Stoke,pięć celnych strzałów czteryy brameczki no i ogólnie zajebisty meczyk i kolejny przykład,że warto grać do końca
28.12.2015 / 18:18:18
Warto grac do samego konca.
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 1676
Oceny: +22650
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
28.12.2015 / 18:17:39
Oby więcej takich meczów! ^^
Piękne bramki i co najważniejsze ich ilość jest zadowalająca dla każdego kibica piłki!
Walka do końca!
Zgadzam się z kolegą z dołu, że Shaqiri strzelił przepiękną bramkę...
stanley10
Ilość komentarzy: 2175
Oceny: +11411
Blackpool FC
28.12.2015 / 18:16:20
Znowu brakuje ostatniej bramki w skrócie...
28.12.2015 / 18:40:31
Niestety często skróty pojawiają się jeszcze przed końcem meczu, nie pierwszy raz taka sytuacja, że brakuje gola w doliczonym czasie.
Geri
Ilość komentarzy: 968
Oceny: +2346
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
28.12.2015 / 18:14:47
Alez zarypiste spotkanie i wielki wyczyn Stoke wygrac na Goodison Park i to po takim festiwalu bramkowym. Arnautovic gra chyba najlepszy okres w karierze, a Shaquiri tez dzis zablysnal.
28.12.2015 / 18:07:23
To jest niesamowite jak Shaqiri i Lukaku odżyli po odejściu z klubów, które zaliczają się do TOP20 na świecie. Oby tak dalej, bo w Liverpoolu mieliśmy do czynienia z rzadko spotykanym widowiskiem!
szatankurwo
Zarejestrowany od: 1128 dni
Ilość komentarzy: 1558
Oceny: +3033
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
28.12.2015 / 18:16:04
Dla mnie jest to niesamowite, naprawdę dziwi cię gra Lukaku? Od 5 lat wiadomo, że to drugi Drogba, mimo wieku.
28.12.2015 / 18:07:18
Ale mecz!! Takie widowiska chcialoby sie ogladac co tydzien. Drugi gol tego malego pekatego prawdopodobnie zostanie wybrany golem sezonu.
28.12.2015 / 18:02:38
a pomyslec ze jak shaqiri dostal oferte ze stoke to ich wysmial a teraz jak napierdala :)
szatankurwo
28.12.2015 / 18:09:36
Nie rozumiem logiki twojej wypowiedzi. Co w tym dziwnego, że jako jak to sam określasz tak napierdala, początkowo nie chciał przejść do Stoke, które umówmy się jest angielskim średniakiem(z w tej chwilii ponadprzeciętną ofensywą)?
kubalek15
28.12.2015 / 18:21:46
bardziej chodzilo mi o ironie, ze jak przechodzil do wiekich klubow (inter bayern) to mial swoje momenty ale nie na dluzsza mete jak (na razie) w stoke. Nie ogladam serie a ani bundesligi, wiec nie moge zakladac ze tam gral piach wiekszosc czasu
no tak stoke jest srednim zespolem co nie znaczy, ze taki dobry zawodnik nie moze go wzmocnic, bo przeciez nie zawsze najlepsi grali/ja w wielkich klubach nieprawdaz? :)
Oceny: +10456
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
28.12.2015 / 17:54:57
Co tu sie wyprawia?! Cios za cios! Normalnie jak walka Rocky'ego z Creed'em ;) tylko w jeden sposób da się to opisać: Premier League!
bonzo
Oceny: +892
28.12.2015 / 17:54:17
działo się :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Everton - Stoke City 28.12.2015 wynik: 3:4 z dnia 28.12.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.