Oceny: +4993
Manchester United FC Barcelona
31.12.2015 / 12:59:22
/ -12
Gdyby skazywać sędziów, którzy pomagają Realowi, to w Hiszpanii nie byłoby komu sędziować spotkań. :)
AntyMadryt
31.12.2015 / 12:15:57
Ja pierdole!!! Poziom sędziowania w Hiszpani jest poniżej zera!!! Co ten sędzia widział przy pierwszym karnym????? Pewnie tylko herb Realu!!! To samo w meczu Barcelony!! Bramkarz piąstkuje piłkę wpada na Messiego i za to zostaje odgwizdany karny!!! Jakaś pierdolona komedia z Tymi sędziami!!! Powinni dostać buta na ryj za taki poziom swego fachu!!!
Messi912
Zarejestrowany od: 1351 dni
Ilość komentarzy: 373
Oceny: +5692
Argentyna FC Barcelona Atlético Madryt
31.12.2015 / 11:53:39
Poczytajcie sobie dziś gazety hiszpańskie. Obydwa karne niesłuszne , to samo twierdzili wczoraj angielscy komentatorzy.
jeanvanhamme
Zarejestrowany od: 1162 dni
Ilość komentarzy: 1401
Oceny: +8182
Arsenal Londyn Borussia Dortmund
31.12.2015 / 11:13:13
Śmiem twierdzić, że rezerwy Realu są lepsze niż pierwszy skład. Przyjęcie piłki przez Vazqueza to mały cud techniczny, którego Benzema nawet i za 10 lat nie zrobi. Krystyna zmęczony, nie ma siły w jego strzałach, ale doświadczeniem nadrabia. Taki np. Casemiro już dawno powinien być topowym graczem świata, ale w Realu niestety liczą się nazwiska, bo presja na zwycięstwo jest ogromna.
Oceny: -196
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
31.12.2015 / 10:07:29
Mecz Realu średni.I to jest naciągana nota .CR7 oprócz bramek ,tez nic szczególnego nie pokazał,jednak statystycznie to on zapewnił Realowi 3 pkt.Druga bramka jednak bardzo ładna-nie można go lekceważyć .Co do karnych -pierwszego ewidentnie nie było,drugi jak najbardziej słuszny. Niemniej dla RSSS też sędzia powinien odgwizdać wapno i kto wie co by było..Szkoda mi kontuzjowanych piłkarzy Sociedad, szczególnie Canalesa który TRZECI raz zerwał wiązadła i to tuż przed końcem roku..Taka kontuzja to koszmar każdego piłkarza ,więc zdrowia życzę i Do Siego roku wszystkim na tej stronie oraz redakcji :) Pyrsk ludkowie !
Michau_10
Zarejestrowany od: 881 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +226
Argentyna Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Motor Lublin Omega Stary Zamość
31.12.2015 / 09:35:17
Pierwszy karny się nie należał i dobrze że Ronaldo przestrzelił. Ale trzy inne gole były prawidłowe.
Dziodzio
Zarejestrowany od: 922 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: -226
Chojniczanka Chojnice
31.12.2015 / 07:52:12
Już to kiedys pisałem, ale jak się nie powtórzyć. Cieszynka Ronaldo spowoduje, że kiedyś poślady nie wytrzymają i biedak popuści. A spodenki bedą brązowe, hahahahahahaha
LaLiga90
Zarejestrowany od: 1593 dni
Ilość komentarzy: 231
Oceny: +1213
31.12.2015 / 02:41:56
Fajnie, że wygrywa Real, ale gra jest średnia. Nie potrafimy zdominować całkowicie przeciwnika. Jedyne co pozostaje to mieć nadzieję, że skoro teraz nie ma formy to może w drugiej części będzie. Choć patrząc na Beniteza to wątpię w to co raz bardziej. Co do karnego to wygląda to, jakby Ronaldo celowo przestrzelił. Kto ogląda mecze Realu i widział karne Ronaldo, ten wie, że on nigdy nie podnosi piłki przy rzucie karnym.. Wygląda to naprawdę jak celowo przestrzelony karny. Jeśli tak naprawdę było to jestem zaskoczony, że Ronaldo przestrzelił celowo rzut karny którego nie było :) Prawdę zna tylko sam on. Pozdrawiam normalnych!
Qax
Zarejestrowany od: 1082 dni
Ilość komentarzy: 610
Oceny: +6524
Liverpool FC Juventus Turyn Feyenoord Polska Real Madryt
31.12.2015 / 01:11:18
Zachowanie Pepe przy golu na 2:1 - piękne :)
neymes94
Zarejestrowany od: 975 dni
Ilość komentarzy: 855
Oceny: +1141
30.12.2015 / 23:49:31
Aż żal patrzeć na tą drukarnie sędziego. Brak słów.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1368 dni
Ilość komentarzy: 8143
Oceny: -8801
30.12.2015 / 23:36:39
Dlatego Ronaldo celowo spudlowal karnego,bo wiedzial ze sie nie nalezal.Honorowy czlowiek.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1492 dni
Ilość komentarzy: 7448
Oceny: +40256
Juventus Turyn
30.12.2015 / 22:53:10
Pierwszy karny to komedia. Od decyzji po sam strzał włącznie. Ładnie wyjście Navasa do Brumy, również ładna brama tego ostatniego, miał zdecydowanie za dużo czasu i miejsca na ten strzał.
GrabiCr7
Zarejestrowany od: 1516 dni
Ilość komentarzy: 118
Oceny: +670
Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Napoli Lech Poznań Real Madryt Atlético Madryt
30.12.2015 / 22:42:52
ty grubasie nie widzisz co sie dzieje ? benitez ty beczko out !!!!!!!
Manto
Zarejestrowany od: 906 dni
Ilość komentarzy: 94
Oceny: +483
Polska
30.12.2015 / 22:21:17
Kolejny świetny mecz Geronimo Rulli. Gdyby nie on to mogło być w tym meczu więcej goli... Myślę że za kilka lat będzie ostoją któregoś z wielkich klubów... Jeśli utrzyma obecną formę i wytrzyma psychicznie rzecz jasna :)
WulgarnaPoezja
Zarejestrowany od: 536 dni
Ilość komentarzy: 77
Oceny: +408
30.12.2015 / 22:17:57
/ -16
Ajajaj przestrzelony karny,rzadko się to zdarza u naszego CR7 A mógł sobie skompletować hat-tricka.
OGŁOSZENIE DLA MECZYKÓW WAŻNE !!
Dziś straszną nowinę wam przynoszę, niniejszym ogłaszam , że jegomość Książe Wielki Przenajświętszy Hrupek I został zbanowany. Spokojnie wszystko zostało opanowane i niedługo gdy słońce wstanie on na rydwanie rozpocznie kazanie. Zacznie się wtem wielka rewolucja Książe Hrupek do walki wstanie na rydwanie i zamieni Meczyki w Królewice !! Niech żyją Królewice ! HALA KRÓLEWICE
Oceny: +7344
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
30.12.2015 / 21:30:55
Bruma i druga bramka cr7 godne podziwu, latwe 3 pkt ale maja wiele brakow galacticos
Mamutosek
Zarejestrowany od: 702 dni
Ilość komentarzy: 203
Oceny: +329
Kolumbia Everton Tottenham Hotspur Leicester City FC PSG Juventus Turyn Holandia Lech Poznań Cracovia Polska
31.12.2015 / 01:43:47
Nieliczna osoba, która ładnie się wypowiada pod tematem największych rywali. Pozdro ;) I zgadza się dużo braków :/. Te wykończenie i najgorsze obrona dziurawa jak szwajcarski ser :/. Jak nie Pepe spierdoli sprawę to Nacho oraz Danilo. Już lepszy jest Carvahal ;)
gilon
Zarejestrowany od: 711 dni
Ilość komentarzy: 658
Oceny: +4504
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
to co dziś pokazał sędzia po raz kolejny potwierdza, że sędziowanie w La Liga jest po prostu skandaliczne. Jeśli dopatrzył się faulu na Benzemie to tym bardziej powinien odgwizdać wcześniejszy faul Navasa na Agirretxe. Ten drugi karny to też mocno naciągany przecież zawodnik nie powiększył powierzchni ciała a poza tym najpierw piłka odbiła mu się od nogi więc gdzie tu intencja dotknięcia jej ręką. Zawodnik nie miał kontroli nad piłką i tyle.......... Nie zmienia to jednak faktu, że Real zagrał bardzo słaby mecz i na pewno nie jest to wina tylko Beniteza..... Odnoszę wrażenie, że piłkarze grają na zwolnienie trenera. Karkołomna hipoteza ale takie mam odczucia
Mamutosek
Oceny: +329
31.12.2015 / 01:48:20
Kpisz sb? Nie powiększył objętości ciała? Ty wgl widziałeś powtórkę? Rękę miał ułożoną nie przy ciele lecz tak jakby mu penis stanął. Zwiększył objętość ciała i to znacznie. Gdyby miał rękę przy tułowiu to można by było mówić, że nie zwiększył objętości ciała.... Poza tym jaki faul Navasa człowieku ty ten sam mecz oglądałeś/powtórki? Navas w piłkę cały czas trafiał a przy pierwszej interwencji tym wślizgu w piłkę zauważ, że wszedł w typa piszczelami, a wiec nie ma mowy o faulu. Gdyby wszedł wyprostowaną nogą to co innego.
30.12.2015 / 21:29:49
Sędziowanie w Hiszpanii to jest jakaś porażka, gdzie tam karne panie sędzio...

A Real wygrał, bo jest o klasę lepszy od Sociedad. Niestety na boisku nie było tego przez długie okresy czasu widać.
Aconcagua
Zarejestrowany od: 1065 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +137
30.12.2015 / 22:57:03
>Niestety na boisku nie było tego przez długie okresy czasu widać.

Ty chyba jakiejś innej wiary jesteś.
Oglądam skróty i co widzę? Real napiera jak szalony mając kupe sytuacji bramkowych.
Czopa
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
30.12.2015 / 21:20:09
Bale wraca do formy, jak nie strzela to asystuje, brawo oby tak dalej!
Kamilcak
Zarejestrowany od: 1339 dni
Ilość komentarzy: 2655
Oceny: +21425
Lech Poznań Polska Real Madryt
30.12.2015 / 21:02:43
Marcelo wiedział, że Ronaldo nie strzeli pierwszego karnego, bo nie trzymał rąk w górze. Przy drugim już był pewien trafienia.
30.12.2015 / 20:37:06
Kurde, jestem kibicem Realu, ale niestety nie widze tego za dobrze...;/ Dzis Real nie zasługiwał na wygraną, albo na odwrót goscie nie grali na tyle źle any przegrać. Niestety, ostatnio nie jest najlepiej i nie sadze aby sie to miało zmienic, musza w tym klubie dużo pozmieniać...
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 866 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41183
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
30.12.2015 / 20:36:00
Brawo Real!! Wygrana jest, ale styl gry niestety fatalny...
30.12.2015 / 20:24:13
co to za bydło może takie komentarze dodawać! trzodę robicie.
Muszka
Zarejestrowany od: 577 dni
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +417
30.12.2015 / 20:11:39
Off top: co ile dni przemywacie siusiaka ciepłą wodą w misce ?
Muszka
Oceny: +417
30.12.2015 / 20:20:13
Ja przemywam tam na dole co 2-3 dni w zależności od potrzeb tak żeby nie naruszyć naturalnej flory bakteryjnej, a majtki zmieniam codziennie i czuję się świeżo...
Oceny: +5547
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Oceny: +2252
PSG Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt Hiszpania
31.12.2015 / 12:05:55
zabawa dla ciebie zrób kupę na dywan następnie ją zjedz i powiesz na czy była dobra miłej zabawy :*
Khal Drogo
30.12.2015 / 20:02:08
dzieciaku dostajesz plusa,ten wpis jest tak debilny że aż śmieszny!
arantar
Zarejestrowany od: 1016 dni
Ilość komentarzy: 1460
Oceny: +8465
Leicester City FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Real Madryt
30.12.2015 / 19:40:27
Cieszy mnie gra Lucasa młody dobry zawodniki. Bramka Brumy ładniutka tak samo Cr7. Jest dobrze oby tak dalej! Powodzenia.
30.12.2015 / 19:36:51
full ekstra bramki poszły dla realu bravo Cr7 the best mistrz :)
/ -30
Karnego prawda nie strzelił ale jest Hatrick.Sociedad nie miał dużych szans by pokonać Real.
30.12.2015 / 20:23:56
To człowiek nie może się już pomylić.Od razu minusujecie ale mówi się trudno a pisać będe dalej.
Piterek_13
Zarejestrowany od: 911 dni
Ilość komentarzy: 1943
Oceny: +8154
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
30.12.2015 / 19:20:45
Fajna bramka Brumy i druga bramka Crisa.. Ważne 3 punkty także dalej tak trzymać ;)
Forca
Ilość komentarzy: 158
Oceny: +751
Argentyna Brazylia Manchester United Liverpool FC PSG AC Milan Juventus Turyn Polska FC Barcelona Atlético Madryt
30.12.2015 / 19:18:53
Jak to Real. Jeden karny z tyłka, drugi już mniej. Gol Ronaldo szczęśliwy, bramkarz zupełnie zasłonięty. Gol Vasqueza jako wartościowy element. Dodatkowo brak czerwonej kartki dla Illaramendiego za wślizg w kolano z podniesioną i wyprostowaną nogą. Żenada.
Oceny: +14651
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund AS Roma Juventus Turyn Real Madryt FC Barcelona
30.12.2015 / 19:13:41
Real pogubił się trochę po straconej bramce,na szczęście pozbierali się i 3 punkty są,gratulacje,
30.12.2015 / 18:47:18
RONALDO POMALOWAŁ POWIEKI CZY MI SIĘ WYDAJE :D ?
bytom1920
Oceny: -196
31.12.2015 / 09:59:22
Tak szczerze nie jesteś pierwszy który o to pyta . Na róznych portalach padło to pytanie .Ja sie specjalnie nie przyglądałem CR7 , więc nie bede obiektywny w tym temacie.Ale skoro tylu ludzi pyta, wiec coś w tym musi być...
Oceny: +43
Bayern Monachium Borussia Dortmund Napoli PSV Eindhoven Polska Portugalia Real Madryt Real Madrid II
30.12.2015 / 18:51:27
Jebany kretyn barca pierwsza bo ma o 2 mecze mniej a raczej mało prawdopodobne by je przegrała
Oceny: +3735
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
30.12.2015 / 18:30:23
zaraz sie zacznie " jezu real znowu jedzie na karnych"
manutd1987
Zarejestrowany od: 1147 dni
Ilość komentarzy: 2037
Oceny: +5352
30.12.2015 / 18:29:42
Brawo Real.Jest wygrana ,są 3pkt.Real wygrał z drużyna która grała cały mecz w komplecie.Cieszmy sie,Real ma lidera.Jedziemy dalej!!!Hala Madrid!!!!Brawo Ronaldo,jesteś najlepszy!!!
havoc90
Zarejestrowany od: 1545 dni
Ilość komentarzy: 1312
Oceny: +3293
Arsenal Londyn Manchester United Jagiellonia Białystok Real Madryt
30.12.2015 / 19:14:07
Widzę, że lekarz i leki nie pomagają... Współczuje twojej rodzinie...
nemrod51021
Zarejestrowany od: 1188 dni
Ilość komentarzy: 5555
Oceny: +34716
30.12.2015 / 18:29:14
Benitez do wyjebania, sędziowie dali dupy po całości 2 karne o ch*ja rozbić.
havoc90
30.12.2015 / 19:18:08
1 z dupy, ale drugi prawidłowy 100%, ręką zmienił tor lotu piłki i to ręka uniesiona wysoko przy dośrodkowaniu. Karny słuszny.
Cin19880
Ilość komentarzy: 542
Oceny: +3856
Liverpool FC Lech Poznań
30.12.2015 / 18:26:02
ostatnie mecze realu pokazuja ze wystarczy byc w polu karnym zeby miec odgwizdana jedenastke i ewentualnie wyrzucic przeciwnika z boiska... kpiny
Xherdan Shaqiri 91
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
30.12.2015 / 18:18:58
wygrali z nieprzyjemnym przeciwnikiem brawo !
Anarchia
Ilość komentarzy: 46
Oceny: +197
Albania
30.12.2015 / 18:16:28
ADMINIE SPRAWIEDLIWY ZRÓB TO DLA MECZYKOWEJ LUDNOŚCI I ROZPIERDOL fRYTKĘ123 I WSZYSTKIE JEGO MULTIKONTA !!!
30.12.2015 / 20:34:36
Chyba już go zbanowali, ale założył sobie kolejne konto...
30.12.2015 / 18:14:56
Cr7 jak dla mnie chociaż nie strzelił karnego zawodnik meczu dobry mecz też zagrał bale pepe ale gra Realu wygląda źle niech wypierd.... Beniteza proszę
Dawcio2507
Oceny: +388
30.12.2015 / 18:13:34
Pierwszy karny nie wykorzystany, drugi lepszy Bruna ładnie strzelił ale Ronaldo n 2:1 pięknie trafił a potem podanie do Bale i Gol Vazquez Gol Gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzy punkty Mają. Hala MADRIT!!!!!!!!!!!!
Anty Real 100%
Zarejestrowany od: 1576 dni
Ilość komentarzy: 280
Oceny: +1517
Argentyna Barcelona Polska FC Barcelona Athletic Bilbao Atlético Madryt Sevilla Rayo Vallecano Barcelona II
30.12.2015 / 19:31:31
Jeśli jesteś trollem to gratuluje masz mnie ;) ale jeśli faktycznie kibicujesz Realowi to trochę wstyd, że kibic Barcy musi ci powiedzieć że pisze się MadriD.
30.12.2015 / 18:10:23
ja się cieszyłem że Ronaldo nie wykorzystał bo ten karny się Realowi nie należał, wygrali po 3 prawidłowych golach
30.12.2015 / 18:29:02
Najwięcej do powiedzenia mają kibice barcy którzy nawet meczu nie oglądali. Pewnie nawet nie wie że dziś jego drużyna gra

30.12.2015 / 18:05:24
Ciężki mecz.. ale ważne, że są trzy punkty! HALA MADRID!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Real Madryt - Real Sociedad 30.12.2015 wynik: 3:1 z dnia 30.12.2015 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.