Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
05.01.2016 / 16:57:59
Traore nastrzelal goli to juz mu sie nie chcialo grac i dostal czerwona xD
05.01.2016 / 17:01:19
a dwie bramki dla rywali monaco niesamowite , pierwsza to ciekawe rozegrany rzut wolny a drugi to niesamowite szczescie przy karnym :)
Oceny: +7442
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
05.01.2016 / 11:33:09
Pokaz bramko-strzelny
Luuks27
Zarejestrowany od: 615 dni
Ilość komentarzy: 530
Oceny: +3975
Arsenal Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Barcelona
05.01.2016 / 00:49:13
Sędzia widać, że też chciał już ich oszczędzić. Przy obu karnych dla Monaco ewidentna czerwona kartka. Ładne zachowanie sędziego, że nie pokazał czerwonych kartek.
Luuks27
05.01.2016 / 00:45:26
Wynik nie dziwi. Ciężko w internecie nawet znaleźć informacje z której ligi jest ten drugi zespół.
Mimo wszystko brawo dla obu ekip - dla Monaco za wysokie zwycięstwo, a dla drużyny gości za pasje, która pozwoliła strzelić 2 gole.
Oceny: +2252
PSG Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt Hiszpania
04.01.2016 / 23:16:02
OOO zaszaleli :D
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 801 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40440
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
04.01.2016 / 19:11:19
Brawo Monaco! Co za pogrom! A Traore najlepszy, strzelił 4 gole i potem dostał czerwoną kartę Haha :D
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
04.01.2016 / 17:57:28
Szkoda Traore strzelił 4 gole a dostał czerwoną a tak ogólnie wileki pogrom Monaco
CzlowiekKrysztal
Zarejestrowany od: 531 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +4917
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
04.01.2016 / 16:15:24
Kosmiczny wynik, gratki dla Monaco! A Traore chyba znudziło się strzelanie w pierwszej połowie, pewnie dlatego ta czerwona kartka ;)
BiJey
Zarejestrowany od: 476 dni
Ilość komentarzy: 50
Oceny: +470
Chelsea Londyn
04.01.2016 / 16:14:28
Brawo dla Saint-Jean Beaulieu za ducha walki. Łatwiej jest wygrać niż przegrać taki mecz pod względem psychicznym, a oni wywalczyli sobie 2 bramki. Super postawa!... tylko niepotrzebna bijatyka ;/
Oceny: +574
Manchester United Bayern Monachium AC Milan Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska Real Madryt Pelikan Łowicz
04.01.2016 / 12:09:45
Całkowita dominacja ale to było do przewidzenia. Dostać czerwoną kartkę w przerwie...Mariotti i Traore urządzili sobie sparing na gołe pięści. ;)
michal26.97@o2.pl
Zarejestrowany od: 951 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +45
Legia Warszawa Polska FC Barcelona
03.01.2016 / 23:54:49
Monaco pierwszy raz od dawna taki wynik ;)
Lulek28
Zarejestrowany od: 668 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +183
03.01.2016 / 23:51:59
chlopaki z Saint-Jean Beaulieu przy bramce na 8:1 jaka radosc ;) za to wlasnie kocham pileczke. Pozdro dla kumatych !
escobar81
Zarejestrowany od: 696 dni
Ilość komentarzy: 2287
Oceny: +14138
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
03.01.2016 / 22:37:41
Fajnie brameczki i dobry sparing dla ASM.
Real Madryt lubi to!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AS Monaco - Saint-Jean Beaulieu 03.01.2016 wynik: 10:2 z dnia 03.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.