Ilość komentarzy: 404
Oceny: +2115
AS Roma Włochy Polska
06.01.2016 / 17:35:09
tak jak pisalem w zapowiedzi .. nie ma szans ze ta druzyna wygra takie mecze na ktore sklada sie kilka czynnikow na ich niekorzysc, chocby wygrywali 4-0 to i tak zremisuja badz przegraja
TsuTey
Zarejestrowany od: 449 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +1112
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska FC Barcelona
06.01.2016 / 17:29:33
Dobrą robotę wykonał sędzia przy bramce dla Chievo na 3-3, było to szybka piłka odbita od słupka i zaraz po chwili wyciągnięta przez Wojtka za linii. Dobra robota panie sędzio, brawo !
Oceny: -3
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Legia Warszawa Lech Poznań Polska
06.01.2016 / 17:18:56
i bardzo dobrze już nie poraz pierwszy cieszą się jak debile a w końćówce dupy dają
ADeHaDe90
Zarejestrowany od: 446 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +477
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
06.01.2016 / 17:11:36
Ponownie mecz, który Roma powinna wygrać kończy się remisem...
escobar81
Zarejestrowany od: 694 dni
Ilość komentarzy: 2285
Oceny: +14126
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
06.01.2016 / 17:05:07
Roma lubi wygrane mecze remisować lub przegrywać. Niewielu jest takich artystów w Europie.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chievo Verona - AS Roma 06.01.2016 wynik: 3:3 z dnia 06.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.