Ilość komentarzy: 536
Oceny: +3841
AC Milan Lech Poznań Lokomotiv Moskwa Rostov Anży Machaczkała
06.01.2016 / 18:18:22
Brawo Cerci za tą super akcje i brawo Abate że sie nie wróciłeś i był gol...no normalnie dwa duce na tej prawej stronie grają...
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40058
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
06.01.2016 / 18:08:29
Milan gra fatalnie. Co się musi jeszcze stać żeby wreszcie zaczęli regularnie wygrywać i walczyć o mistrzostwo.
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
06.01.2016 / 17:54:05
Po za tym Bologna to farciarze! Przecież był ewidętny spalony!
06.01.2016 / 17:50:22
Jestem rozczarowany tym meczem Milanu! Naprawdę zawiedli i to ze słabą Bologną! Trzeba trochę popracować! Wierzę w Milan!
ADeHaDe90
Zarejestrowany od: 385 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +476
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
06.01.2016 / 17:13:44
Milan całkowicie zawodzi w Serie A. Po kartkach widać, że się nie oszczędzali dzisiaj.
TsuTey
Zarejestrowany od: 388 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +1112
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska FC Barcelona
06.01.2016 / 17:09:23
kibicuje Milanowi od czasów Van Bastena,Gullita itd teraz przywykłem już do pozycji Milanu w Europie ale dzisiaj po prostu nie wierzyłem własnym oczom kogo ja wogóle oglądałem...tragiczny występ Milanu a niefrasobliwość Cerciego,Nianga formalnie o rozpacz prosiła.Kto oglądał widział,że w końcówce z powodzeniem mogło być 0:2
escobar81
Zarejestrowany od: 634 dni
Ilość komentarzy: 2136
Oceny: +13213
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
06.01.2016 / 17:08:27
Przepraszam, pomyliłem skróty;p Patrząc na skład Milanu można było się spodziewać, że tego nie wygrają.
Adamken
Zarejestrowany od: 1398 dni
Ilość komentarzy: 544
Oceny: +9655
06.01.2016 / 17:07:51
Po prostu brak słów... Kiedy Milan w końcu przycisnął i stwarzał coraz groźniejsze sytuacje, Bologna wyprowadziła kontrę i wygrała mecz. Aż żal patrzeć co się dzieje z tym Milanem :(
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 575 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20275
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
06.01.2016 / 17:05:42
Ech.. :(
escobar81
06.01.2016 / 17:04:36
Roma lubi wygrane mecze remisować lub przegrywać. Niewielu jest takich artystów w Europie.
chyba chciał plusików nazbierać :D
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AC Milan - Bologna 06.01.2016 wynik: 0:1 z dnia 06.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.