Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Brawo Juve! Kolejna wygrana - i to cieszy!
Ilość komentarzy: 385
Oceny: +4924
Legia Warszawa Polska
13.01.2016 / 06:31:33
JUVENTUS potrafi dostarczyć emocji nawet w przeciętnym meczu choćby słabymi końcówkami. Ale...3punktu teraz spokojnie i po Mistrza : ).
Diego Simeone
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 1069
Oceny: +3736
Manchester City Queens Park Rangers FC SpVgg Unterhaching Napoli Lech Poznań Polska Glasgow Rangers FC Alloa Athletic Atlético Madryt
12.01.2016 / 17:41:26
Juve ladnie nadgonilo straty z poczatku sezonu.
11.01.2016 / 23:21:23
Wygrana + potknięcia Violi i Interu i jest wicelider :) Już niedługo oby powrót na prowadzenie. Powinni uważać z tym skakaniem na Khedire żeby znowu pół roku nie leżał po tym ;d
Czopa
Zarejestrowany od: 1165 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
11.01.2016 / 18:59:08
A jeszcze nie dawno byli na dole tabeli, brawo Juve!
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41184
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
11.01.2016 / 15:59:25
Brawo Juve!
Geri
Zarejestrowany od: 1705 dni
Ilość komentarzy: 1012
Oceny: +2405
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
11.01.2016 / 00:15:48
Lubię mecze Starej Damy. Może nie są jakimś mega wyjebanym klubem ale trzymają poziom i plasują się w gronie faworytów.
BoneBloooD
Zarejestrowany od: 1223 dni
Ilość komentarzy: 227
Oceny: +265
11.01.2016 / 00:32:04
powoli wracają do czołówki jak za starych dobrych :))) miałem przyjemność konwersować z wieloma kibolami Barcy i w 90 % z nich lubi Juve i nigdy nie było problemów miedzy tymi 2 klubami zawsze Respect w dwie stronny. Nie mieliśmy okazji wiele razy się mierzyć ale mecze zawsze dawały konkret emocje i chyba z tego się wziął wzajemny szacunek tych 2 ekip :)
10.01.2016 / 23:08:18
Moim skromnym zdaniem, bramka dla Sampdorii padła przez błąd Ruganiego. Był 2-3 metry od swojej pozycji. Wielu krytykuje Maxa, że nie daje wielu szans młodemu, ale on jeszcze nie jest gotowy na 100%.
rudy23
Zarejestrowany od: 1581 dni
Ilość komentarzy: 96
Oceny: +436
13.01.2016 / 15:55:47
Trafna uwaga. Bonucci próbował ratować co się da wślizgiem, ale za było za późno. Buffon też się wściekł.
Było nie było jest zwycięstwo, ale błędy defensywne to pięta Achillesowa Juventusu.
Piterek_13
Zarejestrowany od: 909 dni
Ilość komentarzy: 1943
Oceny: +8153
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
10.01.2016 / 22:51:05
Pięknie Juve kolejna wygrana ;) Już tylko Napoli i mamy lidera ;)
pastek1974
Zarejestrowany od: 1297 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
10.01.2016 / 22:45:30
co tu dużo pisać...zajebisty majstersztyk Pogby,potem piękna asysta Dybali i trochę emocji i chamskiej gry Sampdorii w końcówce...BRRAWO JUVE!!!!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sampdoria - Juventus Turyn 10.01.2016 wynik: 1:2 z dnia 10.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.