Ilość komentarzy: 2429
Oceny: +9649
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
15.01.2016 / 17:08:52
fabian słaBO przy 3 bramce to chyba nawet nie wiedział w ktorym miejscu stoi bo wogóle nie skrócił kąta napastnikowi,niby asysta a co do swansea no to jak u siebie dostają z słabym sunderlandem 2 br4amkami to dobrze nie jest
kuba766
Zarejestrowany od: 1342 dni
Ilość komentarzy: 467
Oceny: +1423
Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Lech Poznań Polska FC Barcelona Zawisza Bydgoszcz
14.01.2016 / 21:36:05
Boruc udowadnia że jest numerem 1 w polskiej bramce:-)
Czopa
Zarejestrowany od: 1107 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10911
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
14.01.2016 / 18:36:38
Defoe w świetnej formie, brawo Fabian za asystę, taki bramkarz to skarb!
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
14.01.2016 / 15:07:40
Świetny mecz Defoe jak i całego Sunderlandu!
Poleh
Zarejestrowany od: 475 dni
Ilość komentarzy: 31
Oceny: +335
Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska
14.01.2016 / 12:40:40
Ajć Łukasz 1 bramka Twoja, przy drugiej zero szans. Podsumowując obrona Swansea w całym meczu się nie popisała. Przy 3 bramce najłatwiej podnieś łapę , że spalony i liczyć , że sędzia uniesie chorągiewkę, a przy 4 bramce to środkowy obrońca był "obserwatorem" jak się przyjrzycie w powtórce :D
GerAri
Zarejestrowany od: 612 dni
Ilość komentarzy: 1060
Oceny: +8220
Liverpool FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
14.01.2016 / 11:24:36
Boruc do kadry - przy pierwszej bramce to nie wiem co odwalił Fabiański, choć w sumie był spalony i gola nie powinni zaliczyć. Jedyny plus to ta asysta do Ayewa.
ah ten fabiański
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Swansea City AFC - Sunderland 13.01.2016 wynik: 2:4 z dnia 13.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.