Ilość komentarzy: 7238
Oceny: +38476
Juventus Turyn
20.01.2016 / 12:29:45
Szkoda karnego bo pewnie byłby lider. Ale wykonany fatalnie to i efektu nie przyniosł.
Czopa
Zarejestrowany od: 1104 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
17.01.2016 / 15:31:29
czyżby lekka zadyszka niedawnego lidera?
ADeHaDe90
Zarejestrowany od: 448 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +477
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
17.01.2016 / 12:38:12
Liecester powinien to wygrać. a co do Aston Villi...są na najlepszej drodze do spadku jeżeli nie poprawią swojej gry.
GerAri
Zarejestrowany od: 609 dni
Ilość komentarzy: 1060
Oceny: +8220
Liverpool FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
17.01.2016 / 06:43:36
Powinni wygrać 2-0 dla Aston Villi nie powinna liczyć się ta bramka przecież Gestede
17.01.2016 / 00:53:53
Niestety Lisy sobie nie pomogły, chyba najsłabszy mecz ich w tym sezonie. Po pierwszej połowie powinni wygrywać 2-0 niestety Mahrez nie strzelił karniaka, grał w tym meczu tragicznie, podobnie jak i większość kolegów. W drugiej połowie Leicester wyglądał gorzej niż Villa, praktycznie wcale nie stawili oporu.

Nietrafione zmiany Ranieriego też zrobiły swoje, bo po zejściu Okazakiego praktycznie gra stanęła. Nie wiem co tam oni w głowach mieli ale dali ciała na całej linii. Była szansa znowu na 3 punkty odskoczyć i dupa, a miało być ciekawie. Oby się pozbierali, bo będzie nudno w BPL jak odpadną z walki o mistrza
16.01.2016 / 21:52:41
Vardy sie zablokował, Mahrez znów nie wykorzystał karnego... A już zaczynałem być sezonowcem Leicester... :D
16.01.2016 / 20:25:10
Dzisiejsze sędziowanie w Anglii to porażka. Najpierw ograbiony Everton, teraz wyrównanie AV po zagraniu ręką... Żeby nie było, błędów w tym meczu było więcej, a samą grą Aston Villa naprawdę zasłużyła na szacunek, ale jednak: ręka to ręka, gol nie powinien być uznany.
Bergkamp80
Zarejestrowany od: 533 dni
Ilość komentarzy: 306
Oceny: +1208
Arsenal Londyn
16.01.2016 / 21:43:03
Jak słusznie zauważyłeś rażące błędy sędziów to jakaś parodia, powinni być rozliczani za takie decyzje w bardziej rygorystyczny sposób ale niestety FA nic sobie z tego nie robi dlatego jestem za korzystaniem z powtórek video, pzdr:)
Labret
Zarejestrowany od: 1454 dni
Ilość komentarzy: 2077
Oceny: +16855
Manchester United Polska
16.01.2016 / 20:25:00
Oj Mahrez, to już drugi zmarnowany karny z rzędu.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Aston Villa - Leicester City FC 16.01.2016 wynik: 1:1 z dnia 16.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.