Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +128
AC Milan
25.01.2016 / 03:17:32
Że też akurat w meczu z Milanem Zieliński musiał trafić :( Jako kibic Milanu żałuję, że nie udało się wywieźć 3pkt. z tak ciężkiego terenu, zwłaszcza zważając na to, że Il Diavolo dwukrotnie wychodzili na prowadzenie.
24.01.2016 / 18:35:16
Co to za piosenka po golach Empoli ? fajna nuta.
Czopa
Zarejestrowany od: 1036 dni
Ilość komentarzy: 3543
Oceny: +10405
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
24.01.2016 / 17:12:11
Przed Euro każdy szaleje ;D Brawo Piotrek :)
bonzo
Zarejestrowany od: 1035 dni
Ilość komentarzy: 4090
Oceny: +766
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
24.01.2016 / 17:06:15
niezłe ziółko z Zielińskiego wyrosło, żeby tak sam Milan punktów pozbawiać...

...i bardzo dobrze! Oby trzymał tą formę jak najdłużej :DDD
krzychu2002
Zarejestrowany od: 780 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +339
Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Polska Real Madryt
24.01.2016 / 13:59:48
wszyscy się zachwycają Zielińskim a przecież Skorupski obronił setkę od Balloteliego.
MeXoPL
Zarejestrowany od: 374 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +599
AC Milan Polska
24.01.2016 / 10:05:32
Mihajlović i tak pewnie powie że zasłużyli na zwycięstwo :/ Kurde nie potrafię tego zrozumieć jak można wygrywać z Fiorentiną a przegrywać , remisować ze słabymi drużynami :P
Oceny: +145
Leicester City FC Borussia Dortmund Wisła Kraków Polska Porto Real Madryt Zagłębie Sosnowiec
24.01.2016 / 09:12:17
chłopak w końcu pokazuje co potrafi ;)
dawid2506drzzazga@wp.pl
Zarejestrowany od: 368 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +164
Manchester United Liverpool FC Everton Manchester City PSG Bayern Monachium Bayer Leverkusen Borussia Dortmund Hamburger SV Borussia M'gladbach
24.01.2016 / 09:12:04
Brawo Zielinski
escobar81
Zarejestrowany od: 630 dni
Ilość komentarzy: 2128
Oceny: +13122
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
24.01.2016 / 05:49:08
Brawo Zielu !!! Rozstrzelali nam się kadrowicze - dobry omen przed Euro. Oby trafili z formą.
pastek1974
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
Juventus Turyn
23.01.2016 / 23:04:47
prawda jest taka,że Empoli zasłużyło na ten remis a Milan po raz kolejny głupio traci punkty ze zwykłym przeciętniakiem a z taką Romą czy Fiorentiną takie piękne wyniki osiągnął...no a już popis Mario w ostatniej minucie o pomstę do nieba prosi...szkoda tych straconych punktów.
Lester87
Zarejestrowany od: 381 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +51
24.01.2016 / 18:23:10
Empoli zwykłym przeciętniakiem? Chyba nie widziałeś ich meczów, w tym sezonie Empoli skonczy w strefie pucharowej
luckyLOSER
Ilość komentarzy: 117
Oceny: +189
Chelsea Londyn AS Roma Cracovia Sandecja Nowy Sącz
24.01.2016 / 09:02:46
Empoli zasłużyło na remis? To Milan nie zasłużył na choćby punk. Pierwsza bramka ze spalonego druga z dupy :)
23.01.2016 / 22:45:02
Milan jak zwykle - dobre mecze przeplata tymi złymi lub przeciętnymi...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Empoli - AC Milan 23.01.2016 wynik: 2:2 z dnia 23.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.