Ilość komentarzy: 7442
Oceny: +40206
Juventus Turyn
25.01.2016 / 15:29:20
Mówiłem że Inter nie będzie poważnym kandydatem do mistrza. Na tych 1-0 daleko nie dojadą. Bo tak to sie może kończyć jak tutaj - wyrównanie w ostatniej chwili i 2 punkty poszłyyy.
lusik1030
Zarejestrowany od: 491 dni
Ilość komentarzy: 62
Oceny: +128
AC Milan
25.01.2016 / 03:07:12
Inter nie powinien tracić punktów w taki sposób, zremisowali praktycznie wygrany mecz. Carpi zasługuje na słowa uznania, bardzo charakterna drużyna, w ostatnich 4 meczach ligowych nie doznali porażki. W tym sezonie Serie A jest na tyle nieprzewidywalna, że beniaminek może jeszcze spróbować powalczyć o utrzymanie, choć na pewno nie będzie to łatwe.
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41185
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
24.01.2016 / 18:00:17
brawo Capri widocznie musieli grać w dziesięciu,żeby brameczke strzelić..no i Inter poraz trzeci z rzędu bez wygranej i z Ligi Mistrzów jak narazie zrobiła się pozycja na Lige Europy
Czopa
Zarejestrowany od: 1165 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
24.01.2016 / 17:15:59
remisować*
Czopa
24.01.2016 / 17:14:58
A spokojnie mogliby powalczyć o mistrzostwo, ale z takimi klubami przegrywać, to sie nie dziwie ze juz sa 4, no szkoda, ale trzeba wierzyc do konca :)
24.01.2016 / 17:04:51
Brawo Carpi! Inter znowu chciał bezbarwną gra ugrać 3 punkty wygrywając minimalnie 1:0. Na początku sezonu to się sprawdzało, teraz inne drużyny się na tym poznały.
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 699 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
24.01.2016 / 16:53:54
Po co dajecie skrót ? Przecież doliczony czas to też gra, czy coś zmienili ?..
/ -17
Ich wyniki są bezprecedensowe.. właśnie takie jak w tym meczu, ale zwycięstwo to zwycięstwo i dzięki serii takich wyników liczą się w Serie A
BCK
24.01.2016 / 17:00:26
o jakim meczu mówisz kolego? Bo tutaj padł remis...
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Inter Mediolan - Carpi 24.01.2016 wynik: 1:1 z dnia 24.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.