Ilość komentarzy: 62
Oceny: +128
AC Milan
25.01.2016 / 03:13:43
Higuain jest w takiej formie, że nawet jak gra słabiutko to i tak potrafi trafić do siatki rywala :)
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40451
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
24.01.2016 / 22:02:17
Brawo Napoli! Stać was w tym sezonie na mistrzostwo!
David85
Zarejestrowany od: 712 dni
Ilość komentarzy: 73
Oceny: +520
Juventus Turyn Pogoń Szczecin Polska
24.01.2016 / 19:04:04
Barreto chyba mecz sprzedal,zeby dwa gole zafundowac rywalowi...
Impulz
Zarejestrowany od: 438 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: -41
Argentyna PSG AC Milan Napoli Włochy
24.01.2016 / 19:52:39
Ta druga bramka sampdori to z kolei zafundowana w druga strone w dodatku roznego nie powinno byc, bo byl wywalczony ze spalonego ;) poza tym napoli moglo jeszcze z 5 brameczek strzelic spokojnie
Czopa
Zarejestrowany od: 1108 dni
Ilość komentarzy: 3646
Oceny: +10912
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
24.01.2016 / 18:07:18
Nie bądź naiwny. Zgodnie z tradycją, mistrza wygra Juventus i wcale się nie zdziwię, jak wyrzucą Bayern z Ligi Mistrzów.
Impulz
Oceny: -41
24.01.2016 / 17:00:04
Troszke slabszy wystep Higuaina, ale wazne ze 3 pkt mistrzostwo coraz blizej. Licze na remis juventusu dzisiaj ;)
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 642 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20271
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
24.01.2016 / 16:56:34
Napoli po zmianie trenera gra piękną piłkę :) A Higuain skubany ma już 21 goli :o
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sampdoria - Napoli 24.01.2016 wynik: 2:4 z dnia 24.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.