Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +405
Newcastle United Olympique Lyon AS Monaco Lazio Rzym Fiorentina Feyenoord Polonia Warszawa Ruch Chorzów Glasgow Rangers FC Valencia
27.01.2016 / 10:09:11
Statystki wydają się nie odzwierciedlać tego, co działo się na boisku. Lille wypunktowało rywala, od początku narzucając swój styl gry. Atak wysokim pressingiem, jakby od początku chcieli znokautować Bordeaux i wykorzystać niepewnego w bramce Priora. Pierwsza połowa to kuriozalne bramki - dla jednych i dla drugich. Bordeaux przez pierwsze 15-20 minut praktycznie nie mogło wyjść z własnej połowy, kompletnie bezradne. Trzeba im jednak oddać, że poza słabą dyspozycją walczyli do końca o uratowanie honoru. Gospodarze tymczasem wyprowadzali groźne kontry, a akcje bramkowe przy golach Bauthéac'a i Boufala... piękne.
Czopa
Zarejestrowany od: 1169 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11151
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
27.01.2016 / 09:44:13
Wreszcie cos zagrali :) Boufal wejscie smoka xd
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lille - Bordeaux 26.01.2016 wynik: 5:1 z dnia 26.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.