ale finezyjna ta Chelsea :D i wygrać 5:1 <trafili na swoich> ;)
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
01.02.2016 / 19:57:26
Brawo Chelsea! No i nawet Hazard wreszcie strzelił! Gratulacje :V
chamstwo
02.02.2016 / 14:28:03
Kończy się pewna era. Era beki z tego jak długo od ostatniego gola Hazarda. A już po tym niestrzelonym sam na sam miałem wizje kolejnych obrazków o nim ;d
crazykill
Zarejestrowany od: 873 dni
Ilość komentarzy: 408
Oceny: +1062
01.02.2016 / 15:53:18
Pottera? gol po rykoszecie mistrzostwo swiata???? !! moze jakby z autu rzucił to bylo by cos;)
01.02.2016 / 15:38:51
to własnie mówie, ale nieobiektywne gimby minusują :)
Oceny: +785
Manchester United Leicester City FC Borussia Dortmund Inter Mediolan Polska FC Barcelona Atlético Madryt
31.01.2016 / 22:07:45
Bramka Hazarda to jak asysta Robbena (raz na ruski rok) :D
Sniperek19
Zarejestrowany od: 558 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +660
Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Lech Poznań Polska Real Madryt
31.01.2016 / 21:57:02
Zawsze będę fanem Chelsea nie tylko wtedy gdy wygrywają i tym meczem potwierdzili, że trzeba w nich wierzyć :)
Świetny mecz brawo i przebudzenie Oscara miło znów oglądać jego bramki :)
marco reus10
Zarejestrowany od: 1050 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: -37
Argentyna Santos Brazylia Kolumbia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Manchester City Anglia
Oceny: +108
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt Lechia Gdańsk
31.01.2016 / 20:23:52
oskarowi zeszłoroczny hazard sie włączył ;)
CHELSEA FAN
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +204
31.01.2016 / 20:22:31
Super! Nie mogłem się w końcu doczekać aż się odblokuje, a jest! Brawa dla Hazarda a także całej drużyny!
szatankurwo
Zarejestrowany od: 1247 dni
Ilość komentarzy: 1558
Oceny: +3032
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
31.01.2016 / 20:22:30
Chciałbym żeby Loftus-Cheek grał w podstawowym składzie częściej, to świetn talent, Chalobah wypożyczony do Napoli to też kawał potencjału.
31.01.2016 / 20:08:43
Oscar, Hazard - świetnie, tak trzeba grać! 5 goli, a mogło być jeszcze więcej. Go Go CFC!
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 1030 dni
Ilość komentarzy: 1221
Oceny: +8016
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
31.01.2016 / 20:08:26
Może nareszcie Chelsea wraca do siebie? Grają nieźle i nie sprawia im już bólu noszenie niebieskiej koszulki. Hiddink ma na nich zdecydowanie lepszy wpływ niż JM
31.01.2016 / 19:41:49
Mogli wygrać znacznie więcej tak z 8-1 ale 5-1 też zajebisty wynik ,gdyby nie kilka błędów i nieporozumień .No i Hazard bramka + asysta :D brawo! :D

CFC<3
habsko
Zarejestrowany od: 480 dni
Ilość komentarzy: 75
Oceny: +98
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Tottenham Hotspur Manchester City Olympique Marsylia AS Roma Juventus Turyn Ajax Amsterdam Lech Poznań Górnik Zabrze
31.01.2016 / 19:30:05
Dobry mecz Oscara, występ Hazarda mimo gola i asysty zagrał można ocenić słabo pokazuje to sytuacja w 24min. Diego Costa też nie powalił. Ale najważniejsze, że wynik dobry.
CzlowiekKrysztal
Zarejestrowany od: 591 dni
Ilość komentarzy: 667
Oceny: +4937
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
31.01.2016 / 19:17:25
Hazard strzelił bramkę, można już umierać, tak na poważnie cieszy to bo już z Arsenalem grał dobrze a żeby liczyć na grę w LE to trzeba wygrywać i 6 miejsce nie jest nie realne tylko 6,7 punktów. BRAWO
Oceny: +2532
Internacional Santos Chelsea Londyn Borussia Dortmund Napoli Legia Warszawa Polska FC Barcelona
31.01.2016 / 19:09:37
Brawo ;) Hazard w końcu jebnął brameczkę !

PhantoM
Zarejestrowany od: 482 dni
Ilość komentarzy: 21
Oceny: +120
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Polska FC Barcelona
31.01.2016 / 19:07:09
/ -13
Hahahahaha Hazard byc moze zostanie krolem strzelcow !!!
Oceny: +76
Brazylia Arsenal Londyn Manchester United Middlesbrough Olympique Lyon PSG Francja Napoli Arka Gdynia Polska
31.01.2016 / 19:03:41
Hazard strzelił bramkę ! Impossible !!!!
jakubzet11
Zarejestrowany od: 1199 dni
Ilość komentarzy: 132
Oceny: +1277
Chelsea Londyn Borussia Dortmund Polska Śląsk Wrocław
31.01.2016 / 19:03:32
Jest i wysoka wygrana, no i do tego Hazardzik się odblokował no i jeszcze młody Traore coś dołożył ale i tak największe propsy dla Oscara <3
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5546
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Oceny: +709
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Sheffield Wednesday FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska Real Madryt Termalica Nieciecza
31.01.2016 / 18:56:58
Pierwsza polowa byla jakas kuriozalna, tyle okazji nie wykorzystanych, obrona MK, Hazard :D ale skonczylo sie tak, jak mialo sie skonczyc
M4v3r!ck
Zarejestrowany od: 1605 dni
Ilość komentarzy: 2738
Oceny: +10720
Chelsea Londyn Widzew Łódź Ruch Chorzów Porto Real Madryt
31.01.2016 / 18:54:48
Hazard w końcu z bramką, nie ważne że z karnego, ta 1 bramka była mu cholernie potrzebna i mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej. Po bramce pocałował herb, teraz niech perez i dziennikarze spadają na drzewo.
Wilku89
Zarejestrowany od: 665 dni
Ilość komentarzy: 498
Oceny: +5004
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
31.01.2016 / 18:53:12
Koncertowy mecz Oscar'a! Hat trick w pierwszej połowie, gdyby nie Costa to zaliczyłby 4 trafienie. A Hazard....w końcu zamknął mordy hejterom. Nie dość, że trafił z karnego którego sam wywalczył to był najczęściej faulowanym zawodnikiem w meczu. Znakomicie tworzył gre dla kolegów....Gdyby nie ten rykoszet (ładna bramka) to mogłoby być na 0 z tyłu. Tak wiem o tym, że to puchar i drużyna nie z Premier League, ale to są ciężkie mecze i już nie jeden faworyt odpadł z gry. Pzdr
afctid
Zarejestrowany od: 1641 dni
Ilość komentarzy: 598
Oceny: +5662
Arsenal Londyn Śląsk Wrocław
31.01.2016 / 19:21:06
Błągam Cie. Czym Ty się podniecasz, każdy wie, że to dobry zawodnik ale ma w głowie jakąś blokadę. Niby bramka z karnego ale to jeszcze nie to czego się od niego oczekuje. Poza tym po co tak wulgarnie, jakim cudem mieli go ludzie nie krytykować? Pomyśl zanim coś napiszesz.
Wilku89
31.01.2016 / 19:40:32
Po pierwsze gdzie jest wulgaryzm? Po drugie do podniety dalekook. Po trzecie...nie niby tylko bramka to bramka. Nie rozumiesz, że mu to potrzebne było jak woda rybie?
/ -12
"A Hazard....w końcu zamknął mordy hejterom. Nie dość, że trafił z karnego którego sam wywalczył to był najczęściej faulowanym zawodnikiem w meczu". Hahahahahaha... brawo Hazard! Do zamknięcia mordy hejterom to jeszcze trochę mu brakuje w tym sezonie.
Wilku89
31.01.2016 / 19:02:17
Ty chyba czegoś nie rozumiesz. Chodzi o to, że nię będzie już wrzucania jakiś memów ile to dni jest bez bramki. Rozumiem zbijać się z kogoś kto nic nie zdobył, a nie z mostrza Anglii i 2 razy z rzędu najlepszego zawodnika Premier League.
lansbansomg
Polska
31.01.2016 / 19:24:03
Właśnie od mistrzów powinno się dużo wymagać. Zostaw w spokoju człowieka, który nic nie osiągnął. Mourinho swojego czasu głosił wszem i wobec, że Hazard jest najlepszy na świecie. Więc takich ludzi można pytać: gdzie jest ta wielkość. Oczywiście, każdy może mieć spadki formy. To jest przecież normalne. Wszystkie memy o Hazardzie były robione z przymrużeniem oka i krzywda się od nich nikomu nie stała.
!Madrid!
Zarejestrowany od: 550 dni
Ilość komentarzy: 423
Oceny: +2252
PSG Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt Hiszpania
Brawo Panowie, wreszcie hazard! KTBFFH!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Milton Keynes Dons FC - Chelsea Londyn 31.01.2016 wynik: 1:5 z dnia 31.01.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.