Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
Ilość komentarzy: 87
Oceny: +660
AC Milan Polska
04.02.2016 / 14:20:11
Pięknie ! Bacca gra tak że się tego słowami opisać nie da <3 , Niangu ! Zapata ! Kuco ! :D Cudo , idziemy po mistrza Serie A i ligę mistrzów ! ;)
04.02.2016 / 09:25:35
Zapomniałem MILAN to teraz po puchary!!i walke o LE!
Maldini91
04.02.2016 / 09:24:23
Wygrane derby zwiększyły morale Milanu i pokazali kto rządzi na boisku:)świetna pierwsza połowa Palermo bezradne totalnie zero pomysłu na grę no i Kucka zdominował środek pola może wyrośnie nam drugi Gattuso hehe.Niang zrobił swoje nie stał tak jak zawsze walczył dużo dobrych fauli taktycznych dobre zagrania Honda to samo:)Zapata pozytywnie mnie zaskoczył wywiązałsię z zadania w 100%!druga połowa trochę na nas siedli ale to nic nie dało dobra obrona dobry środek i czyste konto!!Carlitos znowu udowodnił że jak dostanie podanie to wie co zrobić z piłką:)FORZA MILAN!!!MILAN!!!!MILAN!!!!
Qui-GonJinn
Zarejestrowany od: 491 dni
Ilość komentarzy: 91
Oceny: -129
Chelsea Londyn
03.02.2016 / 23:11:25
Kolejne zwycięstwo. Oby tak dalej.Mam nadzieję że zagrają w pucharach w przyszłym sezonie.
KACPEROWY
Zarejestrowany od: 807 dni
Ilość komentarzy: 451
Oceny: +2725
Borussia Dortmund Atlético Madryt
03.02.2016 / 22:59:47
WRACA DOBRY MILAN BACCA STRZELA NIANG NIE ZAWODZI CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ FORZA MILAN
03.02.2016 / 22:53:42
Zapata zagral dzisiaj genialny mecz wszystko zbieral, Bacca w formie Niang na plus i gralismy my dobrze jak druzyna chociaz ostatnie 10 minut mi sie nie podobalo to granie na czas bo takie cos sie moze zle skonczyc, Forza Milan !
Adamken
Zarejestrowany od: 1522 dni
Ilość komentarzy: 679
Oceny: +13488
03.02.2016 / 22:50:35
Dzisiaj w grze Milanu można było zobaczyć coś, czego brakuje od dawna - dominacji nad słabszym przeciwnikiem. Do tej pory zawsze męczyli się z drużynami z niższych miejsc, ale dzisiaj zaprezentowali się świetnie na tle Palermo. Aż miło było patrzeć na ich grę :) Chyba wysoko wygrane derby zwiększyły pewność siebie zawodników Milanu ;) Bacca złapał bardzo dobrą formę - czwarty mecz z rzędu ze zdobytą bramką :) Forza Milan!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Palermo - AC Milan 03.02.2016 wynik: 0:2 z dnia 03.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.