Bayer wykorzystał potknięcie Herthy i wskoczył na 3 miejsce.
Ilość komentarzy: 498
Oceny: +5004
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
14.02.2016 / 05:27:52
Cóż mogę napisać. Cały mecz dominowaliśmy. 2 akcje Bayeru i 0 pkt. Jeden stały fragment gry i jedna kontra wystarczyły. Sprowadzanie sędziego do szatni pod ochroną świadczy o poziomie jego gwizadnia. SVD98! Warto było wystać na tym zimnym deszczu bo prawie urwaliśmy znowu pkt Bayer'owi. Pzdr
Waltari
Zarejestrowany od: 945 dni
Ilość komentarzy: 773
Oceny: +2122
Legia Warszawa Polska
14.02.2016 / 10:26:01
Ale przegraliście na własne życzenie. Ten mecz był już prawie wygrany, gdyby nie te głupie faule.
Fakt, że nie byłoby wolnego i pierwszego gola, gdyby nie pomyłka sędziego.
Wilku89
16.02.2016 / 08:56:18
No właśnie o to chodzi. Sędzia daje wolnego którego nie było bo był wcześniej spalony i drużynowa mentalność legła w gruzach.
Czopa
Zarejestrowany od: 1168 dni
Ilość komentarzy: 3678
Oceny: +11150
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
13.02.2016 / 19:53:50
Bayer 3 :)
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 811 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5547
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
13.02.2016 / 19:42:47
Świetna wygrana Bayeru!
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 866 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41183
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
13.02.2016 / 19:33:24
Brawo Bayer!
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - SV Darmstadt 98 - Bayer Leverkusen 13.02.2016 wynik: 1:2 z dnia 13.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Niemcy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.