Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Aston Villa Manchester City PSG VfL Wolfsburg 1. FSV Mainz 05 Irlandia
W Podbeskidziu nie było 2 zawodników dlatego Lechia strzeliła tak dużo goli
Ilość komentarzy: 719
Oceny: +3537
Liverpool FC Borussia Dortmund Podbeskidzie Polska
14.02.2016 / 12:57:04
Nie widziałem niestety meczu, ale po skrócie widać i to aż w oczy kole jak to było drukowane :(
ADeHaDe90
Zarejestrowany od: 448 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +477
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
14.02.2016 / 12:39:20
No cóż...czerwone kartki spowodowały to, że Lechia bezlitośnie wykorzystała przewagę. Brawo.
neymes94
Zarejestrowany od: 910 dni
Ilość komentarzy: 818
Oceny: +1279
14.02.2016 / 10:30:16
Sędzia Stefański wypaczył wczorajsze spotkanie i to nie ulega żadnych wątpliwości. Niepodyktowany ewidentny rzut karny na Chmielu pokazuje kto był głównym bohaterem meczu.TSP nigdy nie było po drodze z arbitrami.Pan rozjemca Daniel rozdawał czerwone kartki na prawo i lewo a na dokładkę podyktował jedenstkę dla Lechii podając niejako na tacy pierwszą bramkę drużynie z Gdańska.Biednemu to nawet wiatr w oczy.
14.02.2016 / 01:28:29
Może i grała słabo do tych czerwonych kartek ten mecz może też dać im kopa. Cholera jasna, mają jeden z najlepszych stadionów w Polsce! Muszą w końcu zapełniać te trybuny. Po prostu muszą!
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1303 dni
Ilość komentarzy: 7539
Oceny: -8897
13.02.2016 / 21:50:31
Oni tylko z przewaga 2, 3,zawodnikow moga wygrac.Bez tego byla by znowu polewka z nieudacznikow.
13.02.2016 / 20:31:58
Ten mecz poprawił trochę statystyki Ekstraklasy, ale statystyki meczu nie wyglądają zbyt dobrze jak się patrzy na Podbeskidzie.
CzlowiekKrysztal
Zarejestrowany od: 531 dni
Ilość komentarzy: 662
Oceny: +4917
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
13.02.2016 / 20:08:27
Lechi *
13.02.2016 / 20:07:27
/ -21
Widac ze Lechowi przerwa dobrze zrobila 5:0 tylko gratulowac czekam na kolejny mecz
virtualkris
Zarejestrowany od: 1074 dni
Ilość komentarzy: 245
Oceny: +2354
13.02.2016 / 20:05:30
No nie wiem... Jestem z Gdańska, śmiać mi się chce z Lechii póki co, ale kibicuję, wiadomo. Jednak jestem zniesmaczony. Do drugiej czerwonej kartki Lechia grała śmiech. Mam mieszane uczucia bo nie wydaje mi się sensowne usunięcie dwóch zawodników jednej drużyny, które ustawiło mecz. Kartki mogły być, ale nie musiały... Jednak z drugiej strony, sędzia ma poprawnie sędziować a nie dbać o widowisko, to nie cyrk przecież, jeżeli pięciu zawodników zasłuży, to pięciu ma dostać kartkę, tak to działa. Czasem gra w TV wygląda na wyrównaną, ale jeden z zespołów jedzie na oparach i fauluje, tak to już chyba jest... Pozdro!
zbyszek71
Zarejestrowany od: 883 dni
Ilość komentarzy: 185
Oceny: +375
Ajax Amsterdam Legia Warszawa Podbeskidzie Stomil Olsztyn
13.02.2016 / 20:04:48
mógł pan sędzia dać jeszcze ze dwie czerwone!!! Z 10-0 byłoby wtedy kurwa jego mać
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 801 dni
Ilość komentarzy: 8686
Oceny: +40443
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
13.02.2016 / 20:03:54
Brawo Lechia! Wreszcie padają gole w Ekstraklasie!
Oceny: +10909
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
13.02.2016 / 19:52:12
Mila, Krasic i Peszko strzelaja ;o jeszcze Wawrzyn powinien ;d
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 638 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20270
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
13.02.2016 / 19:49:35
2 szybkie czerwone kartki załatwiły mecz, Lechia wykorzystała to w 100 % :p
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lechia Gdańsk - Podbeskidzie 13.02.2016 wynik: 5:0 z dnia 13.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.