Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Zarejestrowany od: 583 dni
Ilość komentarzy: 436
Oceny: +175
19.02.2016 / 11:07:45
Lech skuteczny z przodu, co może cieszyć. Szkoda, że przytrafiają się błędy w obronie. Ale najważniejsze że 3 oczka :)
LunarZ
Zarejestrowany od: 334 dni
Ilość komentarzy: 12
Oceny: +54
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia
18.02.2016 / 15:11:52
Świetny mecz :) Dużo bramek , bardzo obiecujący występ Mistrza Polski . Waleczna i grająca bez kompleksów Termalica też mogła się podobać
Gdynia
Zarejestrowany od: 603 dni
Ilość komentarzy: 554
Oceny: +1783
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Legia Warszawa Lech Poznań Arka Gdynia Polska FC Barcelona Villarreal
Oceny: +10402
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
14.02.2016 / 20:34:15
japiertole co za kraj,jak mieszkam za granica to nie moge zobaczys SKROTOW z meczu?!
nieqrwawierze.
Slawi
Ilość komentarzy: 488
Oceny: +1495
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia KSZO Ostrowiec Toronto
15.02.2016 / 15:10:32
wez sobie zainstaluj vpn albo zwyczajnie plugin hola i wszystko bedzie grac a nie tutaj wypisujesz farmazony jakby to tylko w polce byly ograniczenia licencyjnie dzieciaku. normalna sprawa, ale co ty mozesz o tym wiedziec cwiercinteligencie
Oceny: +160
Belgia Arsenal Londyn Manchester United Borussia Dortmund Napoli Legia Warszawa Polska FC Barcelona Zagłębie Sosnowiec
14.02.2016 / 20:01:35
Coraz więcej goli w meczach Ekstraklasy ;)
ADeHaDe90
Zarejestrowany od: 381 dni
Ilość komentarzy: 113
Oceny: +476
Manchester United Juventus Turyn Legia Warszawa Polska
14.02.2016 / 19:48:25
No no. Najlepszy mecz Lecha w tym sezonie. Może być jeszcze ciekawie.
TheSadami
Zarejestrowany od: 495 dni
Ilość komentarzy: 35
Oceny: +396
Lech Poznań
14.02.2016 / 20:27:13
To, że wynik bardzo dobry mozna się zgodzić, niestety sam poziom gry średni. Blado wypadali pod względem technicznym na tle Niecieczy, ale ważne są 3 punkty i umocnienie swojej pozycji w czołowej "8"!
Oceny: +11505
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
14.02.2016 / 18:59:20
to świetny mecz i wynik równierz dobrze się zaprezentowli i strzelili wiele goli szkoda tylko że na 7 goli nie padła ani jedna asysta
rzepek1
Ilość komentarzy: 6076
Oceny: +43280
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa
14.02.2016 / 18:55:01
Kownacki prawdziwym dżokerem spotkania. Wszedł w 88 i zdobył 2 bramki. Pawłowski też w formie zaraz po przedłużeniu kontraktu. Oby tak dalej.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 679 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
14.02.2016 / 18:54:34
Brawo Lech! Świetne zwycięstwo!
Mua
Zarejestrowany od: 553 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +1575
Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska FC Barcelona KSZO Ostrowiec
14.02.2016 / 18:54:09
Do boju KKS!
matmas
Zarejestrowany od: 608 dni
Ilość komentarzy: 82
Oceny: +391
Bayern Monachium Napoli Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt KSZO Ostrowiec
Oceny: +215
Arsenal Londyn Bayern Monachium Juventus Turyn Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Benfica Lizbona Real Madryt
/ -19
Szkoda że poziom sędziowania w Polsce jest nadal denny dwie bramki dla lecha z kapelusza
Patrixon
Zarejestrowany od: 400 dni
Ilość komentarzy: 137
Oceny: +1116
Arsenal Londyn Polska
15.02.2016 / 13:29:55
Czemu zminusowaliście koledze komentarz? Facet ma racje, bo sam zauważyłem, że jedna z bramek Pawłowskiego była ze spalonego, a poziom sędziowania jest faktycznie denny.
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 837 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14145
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
14.02.2016 / 17:53:15
Póki co to najlepsze spotkanie tej kolejki! Spotkanie obfitowało w sporo emocji i przede wszystkim bramki.
Oceny: +2252
PSG Borussia Dortmund Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Real Madryt Hiszpania
14.02.2016 / 17:25:31
Obie drużyny zapewniły świetne widowisko, dlatego brawa należą się jednym i drugim!
Oceny: +283
Brazylia Arsenal Londyn Olympique Marsylia Juventus Turyn Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
14.02.2016 / 19:34:39
A jak nie to Van Gaal do Kolejorza !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lech Poznań - Termalica Nieciecza 14.02.2016 wynik: 5:2 z dnia 14.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.