a co się spodziewałeś? masz do wyboru bernardesciego a błaszczykowskiego, wybór jest jasny.
Ilość komentarzy: 2819
Oceny: +2724
Arsenal Londyn Olympique Marsylia Napoli Feyenoord Wisła Kraków Real Madryt Betis Sevilla Stany Zjednoczone
16.02.2016 / 11:53:54
kurcze, a jeszcze niedawno nerazzuri bili sie o mistrzostwo...maja tendencje 100 procent odwrotna do tego co ostatnio prezentuje Juve
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 863 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41185
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
15.02.2016 / 19:37:18
Brawo Fiorentina! Inter znowu zaczyna grać fatalnie...
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 808 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5546
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
15.02.2016 / 15:48:54
To był dobry mecz chociaż było trochę kartek w tym spotkaniu.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1489 dni
Ilość komentarzy: 7442
Oceny: +40201
15.02.2016 / 12:16:42
A ktoś tam jeszcze miesiąc temu w Mediolanie o tytule dyskutował. No nie bardzo..
droll2014
Zarejestrowany od: 1117 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +598
PSG Francja AC Milan Polska
15.02.2016 / 11:24:03
Trochę pechowa porażka Interu. Mecz dość emocjonujący, zwłaszcza w końcówce.
Xtremebass
Zarejestrowany od: 532 dni
Ilość komentarzy: 546
Oceny: +3718
14.02.2016 / 23:50:59
Babacar wejście smoka! Brawo dla Fiorentiny, walczą do samego końca.
14.02.2016 / 22:48:12
ładny meczyk no może poza nie podyktowanym karnym dla Fiorentiny,bo o ile w pierwszej połowie zamiast karnego Bernardeschi przybił z arbitrem piątke to w drugiej połowie karny być powinien...ale sprawiedliwości stało się za dość i dobrze bo Wiola zasłużyła na ten remis
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 699 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
14.02.2016 / 22:39:23
Hehe, Interowi znudziło się fuksiarskie 1:0 i postanowili zacząć przegrywać wszystko ;p
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Fiorentina - Inter Mediolan 14.02.2016 wynik: 2:1 z dnia 14.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.