Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Ilość komentarzy: 7228
Oceny: +38352
Juventus Turyn
17.02.2016 / 17:38:24
Kijowy rezultat dla Zenitu. Zastali sie chyba. Spodziewałem się większej ilości bramek w tym meczu.
szajko93
Zarejestrowany od: 410 dni
Ilość komentarzy: 262
Oceny: +3455
Liverpool FC Charlton Athletic FC Polska FC Barcelona
17.02.2016 / 15:35:07
Brawo Benfica :) wbrew pozorom 1-0 to dobry wynik bo nie ma straty bramki u siebie.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 744 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5542
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
17.02.2016 / 11:26:04
Gol w ostatniej akcji meczu wszystko wyjaśnił w tym spotkaniu!
LeonMessi1991
Zarejestrowany od: 1445 dni
Ilość komentarzy: 1105
Oceny: +6298
Bayern Monachium Polska FC Barcelona Korona Kielce
17.02.2016 / 10:28:04
No u ruskich może być różnie jeszcze Zenit ma szanse.
17.02.2016 / 09:47:45
Benfica grała dużo lepiej, zobaczymy jak będzie w rewanżu.
Oceny: +20270
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
16.02.2016 / 23:54:53
Criscito pechowiec,spreferować taki głupi wolny w takiej minucie wylecieć z boiska i 1:0 ale ogólnie to wydaje mi się,ż Benfice taki wynik się należał
AdrianArsenal4
Zarejestrowany od: 792 dni
Ilość komentarzy: 1185
Oceny: +7279
Arsenal Londyn
16.02.2016 / 23:44:36
Bardzo dobry wynik dla zespołu z Portugalii. Zapowiada się naprawdę ciekawy rewanż w Rosji :)
MattBoy_Lfc
Zarejestrowany od: 401 dni
Ilość komentarzy: 1633
Oceny: +7311
Liverpool FC
16.02.2016 / 23:17:59
Benfica jest pechowa w ostatnich latach jeżeli chodzi o doliczony czas gry, a teraz jednak mam nadzieję ze dzieki tym doliczonym minutą zagrają w kolejnej fazie ^^
Lulek28
Zarejestrowany od: 666 dni
Ilość komentarzy: 41
Oceny: +183
16.02.2016 / 23:17:06
Juz myslalem ze zejde na zawal mialem na dzisiaj na dwa dokladne wyniki PSG - Chelsea 2:1 i Benfica - Zenit 1:0.Siadlo pieknie . Dzieki czesc, a no i oczywiscie THANKS JONAS :)
Rob8s
Zarejestrowany od: 428 dni
Ilość komentarzy: 383
Oceny: +1704
Chelsea Londyn AS Roma Benfica Lizbona Valencia
16.02.2016 / 23:10:34
Brawo Benfica. Niedoceniany zespół, który od kilku lat puka do najlepszej "ósemki" w Europie.
/ -33
ale jak puka do "ósemki"? Że co jest niby "ósemka" i Benfica robi im puk puk? Można pukać w drzwi (albo kogoś) ale ja nigdy nie pukałem do ósemki. No do 17 pukałem bo mieszkam pod siedemnastką a "ósemka" to prawie połowa siedemnastki więc pewnie umiem pukać do "ósemki" ale czy Benfica da rade im zapukać? Oto jest pytanie
bebdzia
Zarejestrowany od: 1482 dni
Ilość komentarzy: 3003
Oceny: +23059
Chelsea Londyn Polska
17.02.2016 / 14:12:26
Widzę, że kolega to taki śmieszek jest. Szkoda tylko, że to tak słabo wychodzi...
16.02.2016 / 22:55:24
Gol po 90 minucie i rewanż bedzie BARDZO ciekawy. Oby Benfica strzeliła tam bramkę i wtedy o awans dużo latwiej.
16.02.2016 / 22:51:19
Obstawilem meczyki narazie dwa weszly "-^ na Real obstawilem na Wolsburg albo remis Juve albo remis Narce na City no i na Liverpool w lidze Europy i na Porto moze sie uda do wygrania 1,945zl za 5 :-D
escobar81
Zarejestrowany od: 694 dni
Ilość komentarzy: 2285
Oceny: +14126
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
16.02.2016 / 22:50:07
Zapowiada się ciekawy rewanż. Oby Benfice starczyło to skromne zw do awansu. Kacapy out!
Mati 09
Zarejestrowany od: 759 dni
Ilość komentarzy: 3141
Oceny: +15409
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
16.02.2016 / 22:49:49
Putin płacze jak to widzi. Zenit słaby mecz.
16.02.2016 / 22:37:40
Brawo Criscito! Liczyłem, że Benfica wygra i tak się stało.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 739 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
Oceny: +558
Bayern Monachium Borussia Dortmund Legia Warszawa Polska FC Barcelona Termalica Nieciecza Pogoń Siedlce
16.02.2016 / 21:54:53
skończy sie 1:0 dla Benficy:)
Mackk
Oceny: +558
16.02.2016 / 22:32:51
a mogłem obstawić.. ehh:)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Benfica Lizbona - Zenit 16.02.2016 wynik: 1:0 z dnia 16.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga mistrzów"w wysokiej jakości transmisji na żywo.