A niech teraz Lechia pluje sobie w brodę. Mieli prawo odmówić gry. Ale widać nie znają regulaminu.
Ilość komentarzy: 436
Oceny: +174
20.02.2016 / 21:16:08
/ -11
Aż dziw że sędzia dopuścił do gry z taką płytą. Korona wygrywa 4-2, wykorzystując atut własnego boiska.... tzn pola.
Maykon88
Oceny: -126
21.02.2016 / 10:50:38
Sędzia? Ty idioto! Jak ja bym był w ekipie Lechii to odmówiłbym meczu ze względu na stan murawy. To korona dostała by kare za złe przygotowanie boiska. Co w tej Ekstraklasie się dzieje? Wymagają infrastruktury stadionu ful wypas a dopuszczają do takich sytuacji? Banda polskich decydentów. Darmozjady pierdolone!
Włodarze Lechii Gdańsk widać, że brak pomyślunku! Co to jest płyta boiska na poziomie podwórkowym? To w okręgówkach mają lepsze murawy. Śmiech na sali!
Mladen
20.02.2016 / 22:26:21
Warunki równe dla obu drużyn, więc nie płacz.
zbyszek71
Zarejestrowany od: 943 dni
Ilość komentarzy: 217
Oceny: +422
Ajax Amsterdam Legia Warszawa Podbeskidzie Stomil Olsztyn
20.02.2016 / 19:45:59
no i co cwaniaki,w 11 przeciw 9 to bohaterzy,a dzisiaj sami lanie dostali od dobrej drużyny-łaska sędziowska na pstrym koniu jeżdzi
Tenikoo
Zarejestrowany od: 928 dni
Ilość komentarzy: 66
Oceny: +966
Arsenal Londyn Bayern Monachium Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska Zagłębie Sosnowiec Lechia Gdańsk Olimpia Elbląg Legia Warszawa II
20.02.2016 / 17:59:58
Lechia ma skład, ale nie ma drużyny... Peszko i Krasić to jakaś pomyłka chyba, nie wiem co oni robią jeszcze w pierwszej 11-stce... Po takiej grze, to powinni ich obu do rezerw zdegradować...
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 698 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
20.02.2016 / 18:51:50
Uwierz że Peszko jest non stop powoływany do kadry Reprezentacji Polski ..
20.02.2016 / 17:11:57
Ojj ta Lechia ;/, nie ma słów na ich grę..
1642573
Zarejestrowany od: 630 dni
Ilość komentarzy: 2140
Oceny: +8092
Górnik Zabrze Polska
20.02.2016 / 17:26:53
Lechia jak i Górnik to co wyprawiają to brak słów.
Luuks27
Zarejestrowany od: 676 dni
Ilość komentarzy: 563
Oceny: +4333
Arsenal Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Barcelona
20.02.2016 / 17:37:39
Górnik jeszcze można zrozumieć, ale Lechia? Takie plany o budowie potęgi w Gdańsku, a cały czas są przeciętniakami. Niech ktoś mądry zacznie w końcu tam robić transfery, bo co okienko 10 zawodników odchodzi i tyle samo przychodzi. Nie da się tak zbudować zespołu.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Korona Kielce - Lechia Gdańsk 20.02.2016 wynik: 4:2 z dnia 20.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.