Ilość komentarzy: 91
Oceny: +575
Brazylia Manchester United Everton Olympique Lyon Nice Bayer Leverkusen Inter Mediolan Ajax Amsterdam Feyenoord Wisła Kraków
24.02.2016 / 12:37:01
Ładnie Inter :) musieli to wygrać przed taką bubliką na trybunach jak Ronaldo, Mourinho, Toldo no i nowy właściciel...
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 682 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Oceny: +10827
Barcelona Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan
21.02.2016 / 11:48:12
Brawo inter,zasłużona wygrana:)
Czopa
Zarejestrowany od: 1039 dni
Ilość komentarzy: 3546
Oceny: +10408
Manchester City Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan Ajax Amsterdam Lech Poznań Polska FC Barcelona
21.02.2016 / 12:35:44
Co ty chcesz kompromitacji włoskiej piłki w LM? Przecież Inter gra taką padakę, że aż głowa mała.
21.02.2016 / 08:07:31
Brawa dla Interu, choć gdyby sędzia przyznał tego karnego dla Sampdorii mogłoby to się zupełnie inaczej potoczyć.
kamil16813
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 481
Oceny: +2608
Arsenal Londyn Liverpool FC Borussia Dortmund AC Milan Legia Warszawa Polska FC Barcelona Stal Rzeszów
/ -10
może i gdyby uznzł tego karnego,który Sampdorii się należał to losy tego meczu były by lekko inne,bo na dobrą sprawę przez pierwsze 30 min atakowała Sampa a Inter bramkę strzelił-cóż taki sport a apropo to panowie z Eleven Sports mogli by zacząć odróżniać Sampdorie od Fiorentiny,bo dla nich Sampdoria walczy o kwalifikacje do LM...
T-Bag1
20.02.2016 / 23:25:30
śmieszny jesteś, może gdyby Interowi nie odgwizdano tych dwóch spalonych (których nie było i to z z ogromną przewagą) po których było by sam na sam, wynik wyglądał by 5:1
kylo2242
Zarejestrowany od: 751 dni
Ilość komentarzy: 202
Oceny: +1003
Inter Mediolan Polska FC Barcelona
20.02.2016 / 23:14:54
znowu jakiś fan juve piszę o sędziach? Przecież to wam sędziowie pomagają żeby wam wynagrodzić kare za Calciopoli
21.02.2016 / 17:37:06
Awans do finału LM też był z pomocą sędziów???
21.02.2016 / 17:36:28
Teraz to już dojechałeś sam siebie....
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Inter Mediolan - Sampdoria 20.02.2016 wynik: 3:1 z dnia 20.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.