Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
Zarejestrowany od: 590 dni
Ilość komentarzy: 436
Oceny: +175
21.02.2016 / 12:59:38
Celta wygrywa i moja w tabeli Eibar. Chociaż gościom do remisu niewiele zabrakło.
Krystian131
Zarejestrowany od: 375 dni
Ilość komentarzy: 114
Oceny: +875
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska FC Barcelona
21.02.2016 / 12:37:42
Celta prezentuje w tym sezonie bardzo dobrą formę ;) Należało im się te 3 pkt ;)
marcin006
Zarejestrowany od: 339 dni
Ilość komentarzy: 136
Oceny: -2181
Brazylia Chińskie Tajpej Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Finlandia PSG
21.02.2016 / 09:45:12
/ -14
Hahaahah ostatnie minuty 2 gole stracić. Powinni się uczyć od Realu albo PSG jak się wygrywa w piłkę. A no i coś tam karły nawet z nimi ugrały. P A R O D I A.
Juventusvsbarca2013
Zarejestrowany od: 354 dni
Ilość komentarzy: 110
Oceny: +181
Brazylia Arsenal Londyn Chelsea Londyn Liverpool FC Aston Villa Manchester City PSG VfL Wolfsburg 1. FSV Mainz 05 Irlandia
21.02.2016 / 12:02:06
Ostatnie 6 minut
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Celta de Vigo - Eibar 20.02.2016 wynik: 3:2 z dnia 20.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Hiszpania"w wysokiej jakości transmisji na żywo.