Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Pobierz za darmo Hola! i ustaw polskie IP.
Zarejestrowany od: 589 dni
Ilość komentarzy: 436
Oceny: +175
28.02.2016 / 23:18:27
Piast trzy ostatnie mecze i zaledwie jeden gol. To o czymś świadczy. Zresztą tabela tez pokazuje zmiany. Zaś Lechia traci już tylko dwa punkty do pierwszej ósemki.
Santi90
Zarejestrowany od: 337 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +1755
Polska
28.02.2016 / 11:33:09
Piast topnieje jak śnieg na wiosnę. Legia już ich dopadła. Lider będzie w Warszawie!
maxxxxx
Zarejestrowany od: 355 dni
Ilość komentarzy: 122
Oceny: +1233
Bayern Monachium Real Madryt
27.02.2016 / 22:24:04
piast wreszcie reprezentuje swój poziom :)
Mati 09
Zarejestrowany od: 700 dni
Ilość komentarzy: 3014
Oceny: +14545
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
27.02.2016 / 22:00:07
Piast złapał zadyszkę !!! Legia może to wykorzysta.
Artur_Jaros
Zarejestrowany od: 331 dni
Ilość komentarzy: 30
Oceny: +40
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
27.02.2016 / 21:09:45
No to jutro wracamy, gdzie nasze miejsce.
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
27.02.2016 / 21:00:30
Brawo Lechia! Piast po tej kolejce niestety pewnie spadnie na drugie miejsce...
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 685 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
27.02.2016 / 20:34:04
Niestety, ale niedługo lider Ekstraklasy raczej się zmieni.
Corvinus
Zarejestrowany od: 724 dni
Ilość komentarzy: 282
Oceny: +1294
Juventus Turyn Inter Mediolan Legia Warszawa Polska FC Barcelona
27.02.2016 / 20:11:29
Gratuluje Lechii zwycięstwa ale nie ubliżając w niektórych formacjach cielaki tam grają. Moim zdaniem Gdańsk zasługuje na wielką piłkę, zasługuje na puchary każdego roku a z tymi zawodnikami daleko nie pojedzie, strasznie samolubnie co nie którzy grają.
27.02.2016 / 20:10:14
Z taką grą Lechia miała by szanse dobrze zaprezentować się w pucharach.
Oceny: +20275
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
27.02.2016 / 20:08:53
Zgadza się, ale to było do przewidzenia, Piast krótka ława, zmęczenie 1 połową sezonu, widać że to jeszcze nie ten sezon, może chociaż zagrają w rundzie mistrzowskiej,albo chociaż zakończą na 4 miejscu i będą mieli kwalifikacje do LE, ale musi się to stać w przypadku zdobycia mistrza Polski i Pucharu Polski przez Legię, trochę się rozpisałem, huh ;P
DominikFC
27.02.2016 / 20:00:35
Szkoda Piasta, ale zasłużone zwycięstwo Lechii.
1642573
Zarejestrowany od: 508 dni
Ilość komentarzy: 1585
Oceny: +6683
Górnik Zabrze Polska
27.02.2016 / 19:58:52
Po pojawieniu się dwóch braci Paixau gra zaczyna się układać gratuluje zwycięstwa a co do Piasta to zaraz miejsce lidera się zwolni.
27.02.2016 / 19:58:09
No to pograne, Legia jutro wygra i będzie pewnie lider, jestem ciekaw co za "znawca" nazywał Piastem 2 Leicester.. A co do Lechii to brawo za zwycięstwo, oby tak dalej ;)
Znawca...?!
Ja sb tylko tak porównałem. W końcu mają dużo wspólnego...
Drużyny uważane za średniaki kroczyły po mistrza co nie?
27.02.2016 / 20:10:15
Ja nie o tobie piszę kolego, spokojnie, nie tak dawno wszyscy pisali że to Piast zgarnie mistrza Polski i był obrazek o tym, że Piast to takie 2 Leicester, więc spokojnie kolego, do Ciebie nic nie mam :)
27.02.2016 / 19:56:22
Ze śniegiem stopniała forma Piasta. A szkoda, bo liczyłem, że będą drugim Leicester.
Legia już ich ma.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 27.02.2016 wynik: 3:1 z dnia 27.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.