Ilość komentarzy: 228
Oceny: +1271
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan AS Roma
29.02.2016 / 23:48:31
Szkoda że skrót nie jest obszerniejszy i nie są pokazane sytuacje strzeleckie. Tylko po 5 razy każda bramkę pokazują. ŻENADA !!!!!!!!!!
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 862 dni
Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41183
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
29.02.2016 / 17:48:21
Swensea prowadziło. Szkoda że nie udało się ugrać niespodzianki w postaci remisu.
szatankurwo
Zarejestrowany od: 1248 dni
Ilość komentarzy: 1558
Oceny: +3032
Chelsea Londyn Manchester United Liverpool FC Aston Villa Tottenham Hotspur Anglia AC Milan Legia Warszawa Real Madryt
29.02.2016 / 02:08:21
Tottenham musi być wyżej od Arsenalu, jeżeli porównać kadry, jeszcze United w top 4 i bedzie dobrze. Z całym szacunkiem dla Wengera, ale przydałoby się w Arsenalu świeże spojrzenie. A tottenham mądrze budowany od lat, nie zdziwię się jak zdobędą mistrza.
Santi90
Zarejestrowany od: 459 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +1756
Polska
28.02.2016 / 20:07:18
No sytuacja robi się po prostu niesamowita. Leicester i Tottenham w Lidze Mistrzów. Brawo.
maxxxxx
Zarejestrowany od: 477 dni
Ilość komentarzy: 183
Oceny: +1917
28.02.2016 / 19:19:51
miałem nadzieję że obejrzę jakieś parady fabiana bo widać po statystykach że się chłopak nie nudził a tu DUPA :(
virtualkris
Zarejestrowany od: 1134 dni
Ilość komentarzy: 257
Oceny: +2414
28.02.2016 / 20:40:14
/ -12
Też mam taką nadzieję, bo przy obu bramkach się nie popisał... Nie można tak "piastkować" w pierwszej lidze! Ogólnie to tym co mają "hola" polecam ustawić angielski IP i oglądać "Mach of the day" na BBC, świetne relacje i analizy.
ZapalZeMnaLolka
Zarejestrowany od: 1646 dni
Ilość komentarzy: 103
Oceny: +460
Tottenham Hotspur
28.02.2016 / 18:37:33
Jedyne z czego można być zadowolonym po takiej grze Tottków to 3 pkt, bo powinien, a nawet musiał z taką grą być grat bramek, mimo to brawa.

COYS!
Geri
Zarejestrowany od: 1703 dni
Ilość komentarzy: 1012
Oceny: +2405
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
28.02.2016 / 17:11:41
Cholera ale bylo ciezko,Juz myslalem, ze zgubia bezcenne punkty ale sie udalo. Come on, Spurs!!
eriksen23
Zarejestrowany od: 997 dni
Ilość komentarzy: 431
Oceny: +2699
28.02.2016 / 17:09:54
Swoją drogą tradycja :) Tottenham wygrał mecz to ich nie ma w skrótach na głównej , jak zremisują albo przegrają to jak wpisze meczyki.pl to mnie od razu będzie przekierowywać do skrótu .
28.02.2016 / 17:03:26
Większego autobusu dawno nie widziałem , 6 wygrana z rzędu . Teraz derby z West Hamem i Arsenalem . COYS
29.02.2016 / 09:46:54
Oj zebys sie dupku nie zdziwił.Nie jesteśmy wami by NA PEWNO ligi nie wygrać:)
marco233
Ilość komentarzy: 1092
Oceny: +6111
Polska FC Barcelona
28.02.2016 / 17:25:13
Arsenal też nie wygra, bo będzie czwarty.
Czyli mówisz , że bierzemy przykład od Was ? :D

Fobia kibiców arsenalu na punkcie Tottenhamu jak zawsze .

FOYG
JaKiS
Oceny: +790
29.02.2016 / 17:09:32
Nie ma żadnej fobii. Arsenal w ostatnich latach nie przepuszcza żydków w tabeli, nawet jak kury zajęły czwarte miejsce (2011/12) to nie dostały się nawet do el. LM, więc powodzenia w tym roku:)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Tottenham Hotspur - Swansea City AFC 28.02.2016 wynik: 2:1 z dnia 28.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.