Zarejestrowany od: 591 dni
Ilość komentarzy: 436
Oceny: +175
29.02.2016 / 21:01:25
PSG przegrywa? Gdzie to napisać??? :P ... A tak na poważnie, to gratulacje dla Lyonu. Świetny ich mecz :)
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 741 dni
Ilość komentarzy: 8538
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
29.02.2016 / 19:59:25
Wielkie brawa dla Lyon! W końcu jako jedyni pokonaliście PSG w tym sezonie!
Kaamilos
Zarejestrowany od: 592 dni
Ilość komentarzy: 1039
Oceny: +3227
29.02.2016 / 15:08:18
/ -16
Brawo dla OL, świetny mecz, i to wcale nie z rezerwami PSG tylko podstawowym składem.... Życzę drużynie z Lyonu wyprzedzenia Monaco i wicemistrzostwa Ligi, bo na Mistrzostwo już za późno... Poza tym obserwuję już od pewnego czasu gracza A. Lacazette i robi wrażenie jego gra, wdział bym go u nas w Barcelonie jako zmiennika dla naszego Trio MSN....
lokiec
Zarejestrowany od: 390 dni
Ilość komentarzy: 604
Oceny: +4898
Lech Poznań Polska
29.02.2016 / 19:41:49
"U nas"? O kuźwa nieźle zryty beret. Pogadaj z prezesem na pewno uda ci się go sprowadzić.
Kaamilos
01.03.2016 / 13:27:03
Tak u nas... zryty beret to pierwsze słowa twojej matki jak cię widzi... Pyro jebana lech zdech kolejorz.....
lokiec
01.03.2016 / 17:31:32
Ojej, teraz jest mi bardzo smutno. I zauważ, że ja twojej matki w to nie mieszam, to na pewno zacna kobieta, nie jej wina że masz zryty beret.
29.02.2016 / 07:16:45
Wiele kuponów poszło do kosza po tym meczu. PSG może sobie pozwolić na porażkę, bo mistrzostwo mają już praktycznie w kieszeni.
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 910 dni
Ilość komentarzy: 1085
Oceny: +7102
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
29.02.2016 / 00:24:12
Co zrobił Darder! Czapki z głów! Brawa dla Lyonu. Naprawdę świetny mecz w ich wykonaniu. Nagrodą jest pozostanie na 3 miejscu w tabeli. Allez OL!
LEGIONISTA3
Zarejestrowany od: 1583 dni
Ilość komentarzy: 1990
Oceny: +14940
Arsenal Londyn Manchester United AS Monaco PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund AC Milan Napoli Legia Warszawa Polska
28.02.2016 / 23:32:42
Nawet gdyby Lion wygrał wszystkie mecze do końca ligi (10) nie wyprzedziłby w tabeli P$G.
Czacha1886
Zarejestrowany od: 1246 dni
Ilość komentarzy: 90
Oceny: +965
Arsenal Londyn Olympique Lyon Francja Werder Brema Karlsruher SC Genoa Zagłębie Lubin Porto Philadelphia Union
28.02.2016 / 23:55:46
sztuczne ? z jakiej racji ? PSG w tym momencie obok barcy i bayernu to chyba jedenz niewielu ktorzy moga cos sensownego ugrac w LM. Druzyna za grubie pieniadze kupiona ale jak pokazuja do tej pory to sie oplacilo, ja tam lubie ogladac ich mecze
Czacha1886
Oceny: +965
29.02.2016 / 07:24:36
Sztuczne z takiej racji, że jakiś szejk przyjeżdża sobie do Europy i kupuje ligowego średniaka, a później robi z niego europejskiego potentata, poza ty to jest tworzenie ligi jednej drużyny. Osobiście nie trawie takich drużyn, po cichu liczę, że skończą podobnie jak Malaga, po jednym czy dwóch sezonach pod władzą szejka. Najbardziej będzie mi tylko szkoda tych prawdziwych kibiców, którzy byli z daną drużyną, gdy jeszcze nie mieli tyle pieniędzy.
Rob8s
Zarejestrowany od: 371 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +1151
Chelsea Londyn AS Roma Benfica Lizbona Valencia
29.02.2016 / 00:15:13
Akurat PSG to zespół, który jest pompowany medialnie. Już w meczy z Chelsea pokazywał, że się gubi i mimo przewagi optycznej to Chelsea mogła z nimi wygrać.
Oceny: +11507
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
28.02.2016 / 23:05:56
WOW ktoś powstrzymał P$G wielki szacun dla Lyon !!!
Dami427
Zarejestrowany od: 745 dni
Ilość komentarzy: 221
Oceny: +2019
Olympique Lyon
28.02.2016 / 23:00:39
Fenomenalny mecz Lyonu , byli lepsi od PSG i tak Trapp kilka razy uratował PSG , bo gdyby nie on to mogło by być z 5-1 . I Lyon kończy świetną serię PSG . ALLEZ OL !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympique Lyon - PSG 28.02.2016 wynik: 2:1 z dnia 28.02.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.