Ilość komentarzy: 8826
Oceny: +41183
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
02.03.2016 / 18:54:15
Brawo Chelsea! Wreszcie wróciliście na właściwe tory. Macie jeszcze szansę zająć w tym sezonie miejsce premiowane awansem do LE.
Fabian2809
Zarejestrowany od: 715 dni
Ilość komentarzy: 436
Oceny: +174
02.03.2016 / 16:59:39
Chelsea minimalne zwycięstwo, ale ósma pozycja ich nie zadowala.
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 810 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5547
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
Oceny: +1451
Brazylia Arsenal Londyn Olympique Lyon Olympique Marsylia Juventus Turyn Ajax Amsterdam Benfica Lizbona Valencia FC Barcelona Hiszpania
02.03.2016 / 11:43:37
Chelsea się podnosi:)szkoda że gol po ewidentnym spalonym po ewidentnym błędzie sędziego który wcale nie był daleko od sytuacji.Cieszy gol Kennediego
/ -10
Raczej normalnie, tyle czasu Chelsea nawet nie powachala LM i jakoś nikt nie marudzil.Choć pewnie nie pamiętasz.
grubylolo
Zarejestrowany od: 1544 dni
Ilość komentarzy: 851
Oceny: +933
Chelsea Londyn Górnik Zabrze GKS Katowice
03.03.2016 / 08:26:08
widac ze gimbaza - chelse agrala w lm zanim przyszedl romek cioto ;)
Liściu
Zarejestrowany od: 1382 dni
Ilość komentarzy: 448
Oceny: +2839
Chelsea Londyn Polska Atlético Madryt
02.03.2016 / 19:47:26
Jak nie powąchała LM jak co sezon grają w LM..
Santi90
Zarejestrowany od: 463 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +1756
Polska
02.03.2016 / 10:31:27
Chelsea zaczyna zbierać punkty i piąć się w górę tabeli. Ale ich gra w dalszym ciągu nie powala na kolana.

02.03.2016 / 09:04:42
1 polowa super w wykonaniu chelsea mialem nadzieje ze w drugiej tez pocisna ale bylo wrecz odwrotnie :/ wazne ze sa trzy pkt bo norwich mialo chrapke na drugiego gola :D
grubylolo
Oceny: +933
02.03.2016 / 08:44:34
chujowo troche ze 3 punkty zgarniamy po bramce ze spalonego no, ale coz taki jest futbol
02.03.2016 / 07:00:21
Jeśli do końca sezonu tak będziemy grać to będziemy w TOP 5 ;)
Młody talent strzela, Costa strzela, brawo.
02.03.2016 / 03:38:10
KTBFFH ! Brawo Chelsea gonimy kapiszonów :)
virtualkris
Zarejestrowany od: 1138 dni
Ilość komentarzy: 258
Oceny: +2411
02.03.2016 / 02:01:08
Nie wiem... Nie lubię Chelsea, mam prawo, ale jakoś ostatnio przyjmuję ich sukcesy z sympatią... Nie umiem tego wytłumaczyć, lecz myślę, iż to dlatego, że pokazują klasę od dołu a nie za dolary...
virtualkris
02.03.2016 / 02:10:05
Myślałem, że Kennedy zginął w zamachu :) Tak poważnie, to dobry występ i super gol! Wieki temu gdy grałem w piłkę był taki talent w Polsce Bolek Błaszczyk, miał identyczny strzał z "szybkiej-krótkiej"... Pozdro!
pastek1974
Zarejestrowany od: 1299 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
Juventus Turyn
01.03.2016 / 23:46:40
Costa wybitnie był na spalonym ale pomijając takie "szczegóły" to nie widział bym cudu w tym jak Chelsea załapała by się na el. LM
Fanatyk_Bianco
Zarejestrowany od: 570 dni
Ilość komentarzy: 387
Oceny: +1323
01.03.2016 / 23:24:52
/ -15
Chelsea jak zwykle jedną i jeszcze gol małpy...
mkskorsze
Zarejestrowany od: 462 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +27
Chelsea Londyn Legia Warszawa Glasgow Rangers FC Szachtar Donieck
01.03.2016 / 23:21:13
Najważniejsze, że są 3 pkt. Widać było brak Williana - wskazuje nawet na to posiadanie piłki. W końcu Baba na ławie, Kenedy szansę wykorzystał i mam nadzieję, że zostanie w pierwszym składzie. Mecz do najlepszych nie należał. Jedyne usprawiedliwienie jest takie, że Norwich walczy o utrzymanie. Ciężki mecz ze Stoke a następnie ogrywamy PSG!
Wilku89
Zarejestrowany od: 670 dni
Ilość komentarzy: 498
Oceny: +5004
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
01.03.2016 / 23:20:17
U gracza z Norwich z pewnością 2 jedynki wyjebane. Dentysta już czeka :)
01.03.2016 / 23:18:57
Gratuluje kibicom The Blues. Miejsce Chelsea jest w top 4. ( kibic ManU).
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 805 dni
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
01.03.2016 / 23:18:56
Szybko strzelili tego gola :D
Wilku89
01.03.2016 / 23:18:07
Kilka błędów sędziego, ale Chelsea grała dobrze i to właśnie im się należało zwycięstwo. Jak to się mówi:"grosz do grosza..." tylko tu w przypadku punktów. Powoli idziemy w górę. Oby nam los sprzyjał w rewanżu z PSG. ;)
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 691 dni
Ilość komentarzy: 2327
Oceny: +14125
Polska Termalica Nieciecza
01.03.2016 / 23:15:01
Brawo The Blues ! Po tym zwycięstwie wciąż mają szanse na puchary.
Liściu
01.03.2016 / 23:09:49
Brawo Chelsea :) Gra była dobra , skutecznosc była , oby to powtórzyc w meczu z Psg i będzie gitara. Top 4 jeszcze całkiem nie odjechało , walczcie do końca !! KTBFFH!!!!
kwiatek666
Zarejestrowany od: 479 dni
Ilość komentarzy: 2053
Oceny: +1186
01.03.2016 / 23:08:49
Szkoda że diego strzelił ze spalonego ..... no ale cóż taka piłka, ostatnio to w sumie prawie wszędzie same spalone

A co do mojego przedmówcy to chyba każde 3 ptk są ważne, chociaż BARDZO WAZNE to były by na przykład z MU albo WH
KoNaX
Oceny: +122
01.03.2016 / 23:01:27
Myślicie że Hiddink powinien zostać na następny sezon?
grubylolo
Oceny: +933
02.03.2016 / 08:41:02
juz jest powiedziane, ze nie zostanie - taka umowa z romkiem
janmudzyn2
01.03.2016 / 23:13:45
Moim zdaniem powinien dostać szansę, ale wszystko może zależeć od tego jak poradzą sobie w LM, bo w lidze od przyjścia Hiddinka idzie im całkiem dobrze.
Omega31
Ilość komentarzy: 1330
Oceny: +7565
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
01.03.2016 / 23:11:40
powinien zostac, ale czy on by sam tego chcial juz ma troche lat, mysle ze romek jednak postawi na kogos innego, mimo iz sam bym chcial zeby zostal
01.03.2016 / 22:48:46
Dobry, ostry, twardy i krwawy mecz. Fajnie, że młodzi zawodnicy dołożyli cegiełkę do wygranej. Pierwsza połowa dla Chelsea, druga dla Norwich. Ale skuteczniejsi byli The Blues i w końcu awans do pierwszej dziesiątki :)
menche$ter $hity
Ilość komentarzy: 396
Oceny: +4004
01.03.2016 / 22:47:41
Brawo Chelsea. Swietny mecz. Oby tak dalej. Liga angielska stracona ale w LM duze szanse biorac po uwage spadek formy psg. common the blues!!!
01.03.2016 / 22:43:22
Costa spalił no ale cóż taki ten futbol jest puki nie wprowadzi się powtórek wideo.
01.03.2016 / 22:41:56
Fatalna gra i szczęśliwa 2 bramka, chelsea powinna atakować w takich momentach jak 11 vs 9, szczęścia nam sprzyjało i ważne że 3 pkt, za taką grę powinno się rozstrzeliwać.
01.03.2016 / 22:48:25
Szczęście i sędzia wam sprzyjał. Raz druga bramka z ewidentnego spalonego, dwa podanie do bramkarza a ten wasz młody głupek łapie piłkę mimo iż zasady mówią że nie może. Upiekło się tej waszej chelsea:)
dzob09
Oceny: +96
02.03.2016 / 12:48:02
trzech na jednego, kłócić się nie będę może faktycznie dotkną, widziałem tą sytuację tylko raz. Cofam "młodego głupka":)
01.03.2016 / 22:59:11
Jerome blokował (piłka odbiła się od butów Jerome'ego) podanie Cahila do Courtoisa, więc mógł łapać. Sędzia ewidentnie podjął decyzje "na czuja" i się nie pomylił. Jakby Jerome nie blokował tej piłki i Courtois by to złapał to wtedy jest rzut pośredni w polu karnym. Tutaj sędzia podjął dobrą decyzję. Drugi gol ze spalonego z tym, że później gwizdali same spalone Coscie, nawet jeżeli na nim nie był. Sędzia liniowy w meczu fatalny.
Omega31
01.03.2016 / 22:55:30
wydaje mi sie ze courtois widział odbitke od nog tego czarnego pilkarza i mu sie wydawalo ze moze lapac, nie wiem sedzia nie jestem i nie oceniam, pamietaj szczescie sprzyja lepszym
Omega31
01.03.2016 / 22:43:53
2-0 to taki niebezpieczny wynik jest, bo za duze rozluznienie , przy 1-0 by pewnie wieksza koncentracja byla
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Norwich City FC - Chelsea Londyn 01.03.2016 wynik: 1:2 z dnia 01.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.