Ilość komentarzy: 385
Oceny: +4926
Legia Warszawa Polska
05.03.2016 / 17:44:05
Emocje oj emocje ... tak zdemolowanego JUVENTUSU dawno nie oglądałem ... dobrze że jest FINAŁ ale serce drżało ...
Oceny: -1
Bayern Monachium Wisła Kraków Widzew Łódź Ruch Chorzów Real Madryt Atlético Madryt
04.03.2016 / 16:05:50
piękny mecz
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 682 dni
Ilość komentarzy: 4423
Oceny: +5535
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
04.03.2016 / 15:43:15
To my Rossoneri teraz będziemy uwazać na Juve...
CzlowiekKrysztal
Zarejestrowany od: 467 dni
Ilość komentarzy: 649
Oceny: +4812
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Manchester City PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Legia Warszawa
Oceny: +40060
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
03.03.2016 / 20:40:50
Ale ten Inter ma pecha :P
me_gusta23
Zarejestrowany od: 522 dni
Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1998
Liverpool FC Southampton FC Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg Ajax Amsterdam Polska
03.03.2016 / 19:27:42
Juventus zagrał bardzo mizernie dlatego Inter ich dojechał do 3:3. Szkoda Interu. Juve na fuksie.
Piterek_13
Zarejestrowany od: 782 dni
Ilość komentarzy: 1837
Oceny: +7482
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
03.03.2016 / 19:07:18
No to Juve fajnie zaszalało :D mając taką przewagę doprowadzić do karnych :D ale ważne, że się udało ;)
DominikFC
Zarejestrowany od: 328 dni
Ilość komentarzy: 272
Oceny: +1448
Chelsea Londyn Juventus Turyn Wisła Kraków Podbeskidzie Atlético Madryt
03.03.2016 / 18:27:41
Szkoda Interu, ale takie jest życie raz na wozie, raz pod wozem.
anakonda206pl
Ilość komentarzy: 57
Oceny: +415
Chelsea Londyn Manchester United PSG Borussia Dortmund AC Milan Polska Real Madryt
Wielki gratulacje dla Interu za podjętą walkę , oraz dla Juve :D
Nie zapominajmy też o gratulacjach dla Alessanadri :)
03.03.2016 / 15:56:04
Ostatecznie Fino alla Fine !!!! Forza Juventus !
03.03.2016 / 13:34:01
Przed karnymi kibice Interu byli już w niebie... brawa dla obu zespołów!
03.03.2016 / 13:01:37
Mam problem, na google chrome nie pokazuja mi sie skróty meczów, co mam zrobić?
03.03.2016 / 11:06:13
Albo Juventus zagrał tak słabo albo Inter tak dobrze. W sumie nie ważne które z tych dwóch i tak pełen podzie dla Interu za wole walki za silna mentalność trzeba być wielką drużyną żeby odrobić takie straty Milan vs Juventus finał prawie jak wtedy kiedy grali final LM "-"
/ -32
dotykaliście się fiutkami jak jufki wygrały z Interem, później w rewanżu spokojnie 0:2, a ja mam się nie cieszyć z takiej wygranej po tak słabiutkich meczach Interu?
prawda jest taka - juve (stara dziwka) została wydymana w trzy dziury
03.03.2016 / 15:50:26
W dogrywce powinien Morata was wyjebać ale los dał jeszcze wam pocieszkę z półfinału w karnych :) Inter w finale? paranoja by była. aha.... na pociechę pewnie sobie zjechałeś na ręcznym?
zlotylesk
Zarejestrowany od: 687 dni
Ilość komentarzy: 2358
Oceny: +7984
Arsenal Londyn Juventus Turyn Stomil Olsztyn
03.03.2016 / 12:08:13
A Ciebie chyba dupa boli, że nie ma Morattiego i nie ma kto załatwiać wam pucharów.
03.03.2016 / 11:52:17
Inter, Morrattiego i jego ciemna stronę a także zazdrość za to że był zawsze tym trzecim za Juvetusem/Milanem zniszczyły i zatrzymały ligę włoską ! Morratti dobrze się postarał o spadek Juve i rozpad Milanu wystarczyło jedno oskarżenie jedna sprawa i to bez większości dowodów I Inter miał wolną rękę dzięki której kosztem całej ligi wygrać LM... Dziwne że parę lat wstecz wyszła sprawa przeciwko interowi z tym samym zarzutem ale dowodów było więcej i poszlo parę spraw nikt nie został ukarany hehe a po drugie Juve po 9 latach zostali uniewinnione :) i wszystko wraca do normy Milan powoli się budzi no I Inter gra klapę czyli jak po staremu :D
KACPEROWY
Zarejestrowany od: 680 dni
Ilość komentarzy: 395
Oceny: +2468
Borussia Dortmund Atlético Madryt
03.03.2016 / 10:56:06
Odrobili stratę 3 bramek mimo to przegrali w karnych smutne choć brawa dla nich że się nie poddali
witek.ronni
Ilość komentarzy: 13
Oceny: +32
Arsenal Londyn Juventus Turyn
03.03.2016 / 10:02:23
Jak zagrał Lemina >? Nie oglądałem od 45 minuty.. Dobry chłop ?
thebobek
Zarejestrowany od: 706 dni
Ilość komentarzy: 189
Oceny: +907
Arsenal Londyn Leicester City FC Olympique Lyon Bayern Monachium Bayer Leverkusen Borussia Dortmund VfL Wolfsburg AS Roma Palermo Ajax Amsterdam
03.03.2016 / 15:38:52
doooobry chop
witek.ronni
Oceny: +32
03.03.2016 / 09:59:04
Dobry mecz ! Brawa dla Interu.
Juventus znowu wygra komplet we Włoszech ? Byłoby fajnie :)
03.03.2016 / 09:45:50
denerwuje mnie już ta dominacja juventusu co by się nie działo i tak wygrają lige i puchar
zlotylesk
03.03.2016 / 12:08:54
/ -10
Puchar Juve pewnie odpuści bo i po co im on. Wystawią rezerwy i niech się dzieje co chce
duki
Zarejestrowany od: 1546 dni
Ilość komentarzy: 701
Oceny: +1497
Bayern Monachium AC Milan
03.03.2016 / 10:13:53
kto co wygra to sie okaze na koniec sezonu.Także skoro inter zagrał mecz dobry to Milan moze zagrac mecz sezonu w finale.W finale wszystko jest mozliwe.
03.03.2016 / 09:23:33
Brawo Juve!!! Zawał serca gwarantowany. Gratulacje dla Interu za niesamowitą walkę.
Oceny: +5974
FC Baník Ostrava Arsenal Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze GKS Katowice Polska Rozwój Katowice
03.03.2016 / 08:23:46
Juve już myślało ze mają finał lecz Inter pokazał wole walki , tylko karne wyjaśniły nerwową końcówke!! Bravo dla obydwu zespołow !!! Forza Juve
juve31
Zarejestrowany od: 766 dni
Ilość komentarzy: 1202
Oceny: +4008
03.03.2016 / 07:59:23
jak by juve wygrało u siebie tulko jeden zero to by mecz skańczył się po 90 minutach na korzyść juve
Milanista001
Zarejestrowany od: 853 dni
Ilość komentarzy: 523
Oceny: +3284
Everton Manchester City Anglia AC Milan Włochy Polska Portugalia Real Madryt Walia
03.03.2016 / 07:47:18
Wow! Blisko było derbów Mediolanu w finale :O
arczimarczi
Zarejestrowany od: 417 dni
Ilość komentarzy: 169
Oceny: +562
Arsenal Londyn Liverpool FC Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg AS Roma Inter Mediolan Napoli
03.03.2016 / 06:20:31
Kurwa, moj interek... :(
witek.ronni
Oceny: +32
03.03.2016 / 10:26:53
Zagrali świetny mecz, nie przejmuj się.. Inter jeszcze nie ten poziom co Juve (chociaż w tym meczu tego nie widać) ale jak tak dalej pójdzie to fajnie by było zobaczyć dobry Inter w LM :)
droll2014
Zarejestrowany od: 991 dni
Ilość komentarzy: 274
Oceny: +553
PSG Francja AC Milan Polska
03.03.2016 / 03:30:31
Inter był bardzo blisko wyeliminowania Juve, Zabrakło przysłowiowego łutu szczęscia.
03.03.2016 / 09:25:07
Konto zrobione chyba tylko po to by obrażać innych...żałosne. Zapamiętaj sobie jedno : ''Nie mając szacunku dla kogoś, nie oczekuj szacunku od kogoś.''
03.03.2016 / 15:53:18
bez spiny, madridista to typ który chyba zbiera ile się da minusów tylko po co?
Kaamilos
Zarejestrowany od: 587 dni
Ilość komentarzy: 1024
Oceny: +3133
03.03.2016 / 01:13:09
Doskonały mecz w wykonaniu Interu... Odrobili dużą stratę z ciężkim przeciwnikiem, przegrali w karnych czyli loterii w dodatku kto jak kto ale Palacio byłem pewny że strzeli.. Świetne widowisko brawo dla Interu za walkę, życzę aby tak w lidze znowu zaczęli grać i byli w top 3...
kl4k!3r
Ilość komentarzy: 205
Oceny: +1387
Bayern Monachium Borussia Dortmund Niemcy AS Roma Ajax Amsterdam Polska Sevilla Termalica Nieciecza
03.03.2016 / 00:48:06
Walczy się do końca : ) Ten karny dość szczęśliwie wleciał do bramki . Namęczyli się Panowie 120min i jeszcze karne ale taka praca co zrobisz :P
Oceny: +1258
Leicester City FC Olympique Marsylia Borussia Dortmund Juventus Turyn Włochy Wisła Kraków Polska Atlético Madryt Sevilla Śląsk Wrocław
02.03.2016 / 23:56:06
W zapowiedzi pisałem że inter nie da rady podjąć rywalizacji o awans a tu zaskoczyli mnie niesamowicie, nie wiem czy bardziej waleczność Interu czy bezradność Juventusu. Dogrywka to była istna walka, dawno takiej nie widziałem. Pogba pokazał że potrafi w trudnych sytuacjach podnieść gre i zespół. Propsy dla Interu i dla Juve za to że w dwumeczu byli lepsi, bo dogrywka należała do Juve. Kołtoń żenada, nie ogarnia w ogóle włoskiej piłki, błędy w nazwiskach zawodników, działaczy i na koniec 'Inter przegrywa na San Siro' podsumowało wszystko
T-Bag1
02.03.2016 / 23:58:29
nagatomu
T-Bag1
02.03.2016 / 23:55:31
skoda że w bramkach nie stali dwaj najlepsi bramkarze w Serie A, może nawet Europie?
T-Bag1
02.03.2016 / 23:54:45
rewanż w Monachium może zakończyć się podobnie tylko tam już karnych nie będzie,
Washizu
Zarejestrowany od: 1469 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +54
Juventus Turyn Polska
03.03.2016 / 00:26:58
Nie wiem czemu tak srasz żarem, się wczules jakby to było gran derbi i siejesz ferment bez wyraźnego powodu, panie douche-bag1
BCK
Zarejestrowany od: 477 dni
Ilość komentarzy: 290
Oceny: +2624
03.03.2016 / 00:06:30
chętnie odpowiedziałbym podobnym komentarzem, że Inter odpadnie z ligi mistrzów, ale żeby z niej odpaść trzeba najpierw w niej grać.
rudy23
Zarejestrowany od: 1454 dni
Ilość komentarzy: 73
Oceny: +335
03.03.2016 / 00:03:39
racja karnych nie będzie, Juve rozjedzie Bayern :)
02.03.2016 / 23:49:03
Gratulacje Juve, szacun dla Interu za odrobienie strat.
BCK
02.03.2016 / 23:47:57
Juve sobie zafundowało thriller na własne życzenie. Morata zakręcony jak słoiki na zimę. Rugani jak ochroniarz w Biedronce, niby był ale równie dobrze, mogłoby go nie być. Asamoa zrobił jedną bardzo dobrą rzecz- zszedł z boiska, szkoda, że tak późno. Pogba od 86 minuty zrobił więcej niż wymieniona trójka w całym meczu. Całe szczęście, że karnych się udało. Fino all fine!
Ardian_7
Zarejestrowany od: 847 dni
Ilość komentarzy: 107
Oceny: +763
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska FC Barcelona
02.03.2016 / 23:46:09
Brawo! Obydwie drużyny ładnie zagrały.. Szacunek dla Interu..
02.03.2016 / 23:42:24
Jako kibic Juve muszę pogratulować Interowi walki, bo to był ich wielki mecz. FJ!
02.03.2016 / 23:39:52
Brawo JUVE !!! Ale Inter ładnie dziś grała Brawo tez dla nich za walke .
Megadeth95
Zarejestrowany od: 726 dni
Ilość komentarzy: 257
Oceny: +2562
Manchester United Inter Mediolan Polska Śląsk Wrocław RB Lipsk
02.03.2016 / 23:39:00
Wielka szkoda , chłopaki odrobili 3 bramki ale niestety to za mało . Forza Inter
Adamken
Zarejestrowany od: 1396 dni
Ilość komentarzy: 539
Oceny: +9571
02.03.2016 / 23:37:57
Kapitalne widowisko! Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Wszyscy byli pewni awansu Juve po pierwszym meczu, ale Inter pokazał klasę doprowadzając aż do karnych. I mimo przegranych jedenastek należą się wielkie słowa uznania dla Interu za ten mecz.
misiekeq
Zarejestrowany od: 1568 dni
Ilość komentarzy: 19
Oceny: -1
Arsenal Londyn Juventus Turyn Inter Mediolan Polska
02.03.2016 / 23:35:52
co za mecz ! Inter świetnie zagrał, lecz to Juve udowodniło kto ma silniejszą psychikę w rzutach karnych !
Co za mecz!
Propsy dla Interu za walkę i brawo dla Juve za finał!
Szkoda ze nie ogladalem tego meczu ;/
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Inter Mediolan - Juventus Turyn 3:0 02.03.2016 wynik: 3:0 (3:5) z dnia 02.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.