Ilość komentarzy: 344
Oceny: +1269
Juventus Turyn
05.03.2016 / 16:12:07
może niech mnie ktoś poprawi ale albo Roma pokazała Fiorentinie miejsce w szyku albo Fiorentina naprawdę miała fatalny dzień...
Diego10
Zarejestrowany od: 460 dni
Ilość komentarzy: 206
Oceny: +1351
Kolumbia Arsenal Londyn Polska Real Madryt UD Las Palmas
05.03.2016 / 14:37:48
Roma w tym meczu była po prostu bezlitosna. Wojtek był bardzo blisko obrony karnego.
Oceny: +2752
Chelsea Londyn Liverpool FC Southampton FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
05.03.2016 / 13:55:48
Roma gra teraz świetnie ;D
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 861 dni
Ilość komentarzy: 8816
Oceny: +41152
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
05.03.2016 / 12:48:14
Brawo Roma! El Shaarawy w Romie gra niesamowicie!
balotelli najlepszy
Zarejestrowany od: 806 dni
Ilość komentarzy: 4430
Oceny: +5546
Brazylia Chile Kostaryka Arsenal Londyn Liverpool FC Manchester City Leicester City FC Anglia PSG Nice
05.03.2016 / 11:50:48
Szkoda, że z Realem było 0-2 u siebie bo w obecnej sytuacji Real był jak najbardziej w ich zasięgu:) taka prawda
Oceny: +38
Brazylia Chelsea Londyn PSG Bayern Monachium AS Roma Juventus Turyn Cracovia Polska Real Madryt Zagłębie Sosnowiec
05.03.2016 / 11:02:19
Mecz czołowych ekip, jednak na tle Tomy słabo zareprezentowała się Fiorentina.
05.03.2016 / 10:51:26
Faraon znów zaczął grac, brawo. a ci którzy spowodowali ze nie chce grac w Milanie niech wiedza ze zrobili błąd.Niech dalej patrzą w strone PSG i dziadka Zlatana zamiast sciagac czy tez w tym przypadku trzymac młodego gracza do tego jeszcze Włocha. Miał byc młody włoski Milan a Faraona wypychaja...
droll2014
Zarejestrowany od: 1115 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +598
PSG Francja AC Milan Polska
05.03.2016 / 10:35:02
Obok Juvetusu i Napoli Roma wydaje się być najpewniejszym włoskim kandydatem do Ligi Mistrzów.
AntyMadryt
Zarejestrowany od: 589 dni
Ilość komentarzy: 1174
Oceny: +4981
Manchester United FC Barcelona
05.03.2016 / 10:24:53
Milan nie chciał El Shaarawyego?? to teraz w brodę plują sobie.....co mecz to bramka i asysta.....Brawo!!
saczek_20
Zarejestrowany od: 613 dni
Ilość komentarzy: 71
Oceny: +145
Leicester City FC Borussia Dortmund Wisła Kraków Polska Porto Real Madryt Zagłębie Sosnowiec
05.03.2016 / 09:32:56
czemu nie pokazuje mi skrótów meczu ? ktos cos wie na ten temat ? mam google chrome przegladarke
05.03.2016 / 00:43:58
Brawo dla Romy za cudowne widowisko dla wszystkich kibiców na stadionie :)
WiernyKibic76
Zarejestrowany od: 1286 dni
Ilość komentarzy: 106
Oceny: +1152
04.03.2016 / 23:59:52
Powiem tak. Zawsze, tam gdzie gra w zagranicznym klubie jakiś polak, szczegolnie kadrowicz, to przyjemniej sie mecze tej druzyny oglada. Szczerze to nie wiedzialem za kim być, ale sie ciesze, ze Roma wygrala, i to tyle, szkoda ze wiecej im nie wkopali, a wiecie czemu? Może ktoś w końcu Sousie przemowi do tego zjebanego łba i Kuba pojawi sie w pierwszej 11, bo nawet nie w pelni formy jest lepszy od polowy tych gwiazd i gwiazdeczek z Fiorentiny, co zreszta potwierdził na poczatku swojego pobytu we Florencji.
lansbansomg
Zarejestrowany od: 845 dni
Ilość komentarzy: 996
Oceny: +8464
Polska
04.03.2016 / 23:51:23
Roma w końcu gra na miarę możliwości swojego składu. Shaarawy wniósł dużo nowej energii do zespołu - Milan pewnie żałuje, że go wypożyczył ;)
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 801 dni
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
04.03.2016 / 23:07:46
FORZA GRANDE ROMA!! Piękny meczyk, szkoda tylko spojenia Francesco z rzutu wolnego w końcówce. Kto wie, być może przy takiej grze będą jeszcze wstanie postraszyć Juve.
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 697 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
04.03.2016 / 22:51:10
Kuźwa, czemu ten Kuba siedzi i siedzi na tej ławie ? Zdaje mi się że Sousa nie utrzymie długo posady ;p
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 928 dni
Ilość komentarzy: 2801
Oceny: +8732
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
04.03.2016 / 23:57:45
Nie bez powodu siedzi bo nie grał najlepiej gdy jeszcze grał.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - AS Roma - Fiorentina 04.03.2016 wynik: 4:1 z dnia 04.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.