Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
Brawo Wisła! Pierwsze zwycięstwo od pół roku!
Zarejestrowany od: 449 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +51
15.03.2016 / 15:33:43
Taki jest układ meczów, że Wisła ma jeszcze szanse na pierwsza ósemkę, ale musi 3 mecze wygrać a dwie drużyny z trzech tj Ruch, Jagielonia bądz Lechia żadnego meczu nie mogą wygrać :)
Luuks27
Zarejestrowany od: 616 dni
Ilość komentarzy: 531
Oceny: +3977
Arsenal Londyn Manchester United Tottenham Hotspur Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Barcelona
15.03.2016 / 11:55:38
Ciekawe kto teraz wejdzie do 1 ósemki, ale stawiam, że zostanie w niej Legia, Piast, Lech, Cracovia, Pogoń, Zagłębie, Ruch, a walka będzie się toczyć pomiędzy Lechią, a Jagiellonią.

15.03.2016 / 10:02:54
Gratulacje dla Wisły. Nowy trener odmienił diametralnie drużynę. A mecz bardzo ciekawy.
Fambe
Zarejestrowany od: 413 dni
Ilość komentarzy: 16
Oceny: +70
Chelsea Londyn Manchester United Leicester City FC Olympique Lyon PSG AC Milan Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska FC Barcelona
15.03.2016 / 08:19:37
Wisła! Brawo :)
escobar81
Zarejestrowany od: 698 dni
Ilość komentarzy: 2292
Oceny: +14257
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
15.03.2016 / 01:00:32
Brawo Wisła ! Szczerze nie wierzyłem, że wywiozą komplet punktów.
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1304 dni
Ilość komentarzy: 7560
Oceny: -8820
15.03.2016 / 01:00:09
No to kto Wdowczykowi zalatwial punkty? "Fryzjer" chyba nie wyszedl jeszcze z pierdla.
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 639 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20270
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
15.03.2016 / 16:07:13
Ja pierdolę, serio, zamiast pogratulować Wdowczykowi zwycięstwa w debiucie to pierdolisz jakieś niezrozumiałe teorie, weź sobie je wsadź głęboko..
Lewy77
Ilość komentarzy: 480
Oceny: +3066
Liverpool FC
15.03.2016 / 00:43:26
Dobrze że się przełamali. Za małolata oglądałem ich poczynania w Europejskich Pucharach i jako Polak mogłem chodzić z podniesiona głową. Nie interesuję się Polską ligą ale szkoda żeby tak utytułowany zespół spadł z Extraklasy. Wdowczyk powinien ich znowu poskładać do kupy.
jjunior
Zarejestrowany od: 423 dni
Ilość komentarzy: 158
Oceny: +640
Polska Real Madryt
14.03.2016 / 22:42:30
Przyjeżdża legia pierwsze miejsce wyjeżdża z trójka z tyłu przyjeżdża spadkowicz sprowadza termalica na nogi takie rzeczy tylko w ekstraklasie
mczarek1
Zarejestrowany od: 1190 dni
Ilość komentarzy: 6
Oceny: +29
Chelsea Londyn Liverpool FC Bayern Monachium Borussia Dortmund Polska
15.03.2016 / 10:58:43
W Anglii jeszcze lepiej beniaminek który miał w tym sezonie utrzymać się w lidze jest na 1 miejscu a do końca co raz mniej kolejek
14.03.2016 / 22:27:37
Gratulacje dla Wisły ważne przełamanie...
versoHM
Zarejestrowany od: 427 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +326
PSG Lazio Rzym Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona
14.03.2016 / 22:10:29
" ja pierdole kurwa " ach ta polska piłka :) bravo Wisła.
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 742 dni
Ilość komentarzy: 1568
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
14.03.2016 / 20:55:07
Nareszcie przełamali passę bez zwycięstwa brawo :)
MrHrupek
Zarejestrowany od: 399 dni
Ilość komentarzy: 358
Oceny: -1031
Manchester United Leicester City FC Bayern Monachium Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Termalica Nieciecza
14.03.2016 / 20:52:41
/ -15
Brawo Termalica !! Oby tak dalej ;)
Jerry 2
14.03.2016 / 20:50:17
Jedno fuksiarskie zwyciestwo nic nie zmienia,dalej grozba spadku wisi jak topor nad glowa.
/ -13
Przegrana z Wislą to już jest dobry powód, żeby się pochlastać. Przegrana u siebie i to 2 bramkami nooooo...
po tym piłkarze Termalici powinni popełnić zbiorowe samobójstwo.
/ -23
Wisła fartownie z deczka bo Termalika miała dwa słupki i jeden karny nie odgwizdany to by zmieniło postać rzeczy :)
14.03.2016 / 20:01:30
No to Małecki rzeczywiście źle odebrał zmiane trenera... ;) Bramka i dwie asysty, kiedy ostatnio zaliczył taki występ?
Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni ale Wdowczyk to dobry trener na nasze warunki i aż dziwne że tak długo był bez klubu.
NEON21
Zarejestrowany od: 1586 dni
Ilość komentarzy: 1845
Oceny: +22232
Wisła Kraków Polska
14.03.2016 / 19:59:15
Więcej szczęścia niż rozumu, ale 3 ptk. cieszą!! Zaskoczyła mnie tak dobra gra Niecieczy.
14.03.2016 / 19:50:25
No i pięknie Wisła! Wreszcie przełamanie, oby początek dobrej passy :)
mitypiłkarskie
Zarejestrowany od: 664 dni
Ilość komentarzy: 174
Oceny: +1028
Arsenal Londyn Lech Poznań Polska
14.03.2016 / 19:47:53
Brożek, Małecki, Wolski o w morde! kiedy oni ostatnio strzelali gole?
GalsonMadridista
Zarejestrowany od: 971 dni
Ilość komentarzy: 1146
Oceny: +7536
Kashima Antlers Tokyo Japonia Wisła Kraków Real Madryt Stany Zjednoczone New York City
No i tego mi brakowało :D Brawo Wisła !
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 14.03.2016 wynik: 2:4 z dnia 14.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Polska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.