Ilość komentarzy: 7239
Oceny: +38497
Juventus Turyn
19.03.2016 / 20:42:17
Nie oglądałem meczu ale karne zajebiste ;d Tylu pewnych jedenastek dawno nie widziałem.
16.03.2016 / 20:40:50
atmosfera na Vicente Calderon jest po prostu nieprawdopodobna, maja zajefajnych kibiców, oby zaszli jak najdalej
Patricio77
Zarejestrowany od: 696 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
16.03.2016 / 20:34:07
Chyba najlepszy mecz z bezbramkowym remisem jaki widziałem! Brawa dla obu drużyn!
Oceny: +270
PSG Bayer Leverkusen Borussia Dortmund Schalke 04 VfL Wolfsburg Borussia M'gladbach Hoffenheim Niemcy AS Roma Juventus Turyn
16.03.2016 / 15:04:17
Ładnie Atletico... jakoś wymęczyli to zwyciestwo.

16.03.2016 / 12:19:19
Fajnie się oglądało cały mecz. Do tego Atletico promuje rządowy program 500 PLUS ;-))))
Maykon88
Zarejestrowany od: 1062 dni
Ilość komentarzy: 101
Oceny: -123
PSG Inter Mediolan Real Madryt Pelikan Łowicz
16.03.2016 / 12:04:57
Co ma Madryt na koszulkach? Rodzina 500+ ???
Sombreros
Zarejestrowany od: 847 dni
Ilość komentarzy: 258
Oceny: +895
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.03.2016 / 10:32:48
Mecz walki. Jesli o awansie decyduje konkurs rzutów karnych to cięzko jest stwierdzić kto w obu spotakiach był lepszy. No ale szczeście sprzyja lepszym :)
RahINHO
Zarejestrowany od: 602 dni
Ilość komentarzy: 343
Oceny: +1766
Brazylia Chelsea Londyn AS Monaco AC Milan Legia Warszawa Polska Porto FC Barcelona Lechia Gdańsk
16.03.2016 / 10:21:12
A może gdyby Tytoń został i grał za Zoeta to by przeszło PSV.
duki
Zarejestrowany od: 1611 dni
Ilość komentarzy: 742
Oceny: +1632
Bayern Monachium AC Milan
16.03.2016 / 10:16:06
byem przekonany ze mecz bedzie trwal 90 min. a tu prosze PSV sie postawio.
seaman7
Zarejestrowany od: 1326 dni
Ilość komentarzy: 440
Oceny: +2469
Polska
16.03.2016 / 10:06:01
Brawo dla Atletico za awans i dla PSV za świetny występ.
Santi90
Zarejestrowany od: 399 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +1756
Polska
16.03.2016 / 09:58:16
Bardzo wyrównany dwumecz. Gratulacje dla Atletico za zwycięstwo. Szkoda Narsingha, który wszedł w 118 minucie i jako jedyny zmarnował karnego. ;)
donn82
Zarejestrowany od: 620 dni
Ilość komentarzy: 117
Oceny: +719
Arsenal Londyn Niemcy Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
16.03.2016 / 09:24:40
Barcelona powinna się od nich uczyć strzelać karne :)
16.03.2016 / 09:24:35
Nie śmiejcie się z PSV bo zagrali świetnie i odpadają z honorem!
Agbah
Zarejestrowany od: 468 dni
Ilość komentarzy: 570
Oceny: +4841
Polska Atlético Madryt
16.03.2016 / 08:13:37
Ani Atleti takie słabe, ani PSV mocne. To był mecz genialny taktycznie ze strony Holendrów. Grali na 5(!) obrońców, a Atletico biło głową w mur. Także dla Cocu i sztabu propsy olbrzymie. No i klasycznie w meczach Atleti bramkarz rywala gra mecz życia, tym razem był to Zoet. Co do Oblaka w karnych to tylko on wie dlaczego sie nie rzucał, przecież karne umie bronić i nie jednokrotnie to potwierdzał. Teraz poprostu czekał na strzały w środek. Atletico powinno ten mecz sobie ustawić jeszcze w Eidhoven, gdy grali w przewadze. No ale PSV pokazało Atleti ich największą bolączkę- atak pozycyjny. W 1/4 na szczęście nie będzie już elip murujących się, co oczywiście nie zmienia faktu że to raczej po raz kolejny będzie ostatnia faza Atleti.
16.03.2016 / 07:55:54
Wygrali po karnych??? To te PSV takie mocne było czy Atletico takie słabe:-)
16.03.2016 / 04:52:12
Dobry mecz, szkoda PSV, ale Atletico zasluzylo na kolejna faze - byli lepsi. Jak na ten poziom, zastanawia mnie tylko postawa Oblaka przy rzutach karnych. Zachowywal sie jak amator, albo co gorsza odpuscil je... powinien rzucac sie na chybil trafil w ktoras strone przynajmniej.
Slawi
Ilość komentarzy: 489
Oceny: +1552
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia KSZO Ostrowiec Toronto
16.03.2016 / 03:55:42
/ -20
juz myslalem ze beda musieli moneta rzucac bo bramkarze to takie cioty przy tych karnch ze szkoda gadac, zeby na osiem nie wybronic ani jednego
escobar81
Zarejestrowany od: 697 dni
Ilość komentarzy: 2292
Oceny: +14234
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
Oceny: +4227
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
15.03.2016 / 23:38:29
Wielki szacunek i podziw dla PSV......... Cocu robi genialną robotę..... Karne to nie wygrana to fart i szczęście Atletico oraz zwykłe niepowodzenie i pech PSV............ Nie spodziewałem się tak dobrego występu Holendrów a zaskoczony jestem tym bardziej, że wcale nie przyjechali się bronić, zwłaszcza pierwsza połowa pokazała jak groźny i dobrze ustawiony taktycznie jest to zespół.........cdn
Wilku89
Zarejestrowany od: 606 dni
Ilość komentarzy: 482
Oceny: +4835
Chelsea Londyn SV Darmstadt 98
15.03.2016 / 23:36:57
Prawda jest taka, że Atletico może więcej zdziałać w dalszej fazie bo PSV dalej już by sobie nie poradziło. Widać jednak, że z roku na rok Cocu składa solidny zespół. Wieczór bez bramek, ale karne bez końca wynagrodziły ich brak ;)
Suezir47
Ilość komentarzy: 1269
Oceny: +8877
Polska Real Madryt
15.03.2016 / 23:35:13
Atletico Madryt męczyło się z PSV Eindhoven, z drużyną, która jest na pewno słabsza na papierze.
Niestety karne to loteria, dzisiaj możesz wygrać, jutro przegrać, a pojutrze znów wygrać itd.
/ -42
Poziom PSV to tak gdzies kolo Pogoni,Cracovi.
Geri
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +2352
Argentyna Liverpool FC Tottenham Hotspur Brighton & Hove Borussia Dortmund SC Freiburg Juventus Turyn FC Barcelona Śląsk Wrocław
17.03.2016 / 17:23:29
A Twoj poziom to co naajmniej 3 metry pod ziemia
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 638 dni
Ilość komentarzy: 2345
Oceny: +20270
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
16.03.2016 / 13:53:00
Chyba cie jebło, PSV grało bardzo dobrze i szkoda ich, ale ktoś musi przegrać, więc radzę nie załamuj mnie swoimi komentarzami -.-
Oceny: +2401
Argentyna Liverpool FC Leicester City FC Olympique Lyon Bayern Monachium Juventus Turyn Ajax Amsterdam Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
15.03.2016 / 23:33:49
PSV mimo wszystko zaskoczyło mnie, że się tak postawili Atletico, mało brakowało
Dawid HM
Zarejestrowany od: 928 dni
Ilość komentarzy: 1037
Oceny: +5515
AC Milan Real Madryt Stomil Olsztyn
15.03.2016 / 23:33:43
Zjebał Nasrinigh ,Oblak ciągle stał w środku ,wystarczyło uderzyć lekko w róg jak jego koledzy to nie wiadomo po co się napalał , no ale cóż szkoda ,Brawa dla PSV i Atletico
15.03.2016 / 23:33:26
Miałem nadzieję że wygra klub z Madrytu ;) brawo Atleti ! Gratulacje :)
Dexter8
Zarejestrowany od: 403 dni
Ilość komentarzy: 111
Oceny: +96
Club Brugge KV Chelsea Londyn Liverpool FC Watford FC PSG AC Milan Juventus Turyn Inter Mediolan Polska Valencia
15.03.2016 / 23:33:15
Ale atletico szczęscie mialo gdyby ten rezerwowy nie wchodzil to by nie wygrali
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 869 dni
Ilość komentarzy: 2683
Oceny: +8087
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
15.03.2016 / 23:37:30
Nie wiesz co by się wtedy stało bo Jong niekoniecznie tego karnego musiał strzelić a i nie jest powiedziane ,że nie popełniłby jakiegoś błędu w czasie meczu przez co jego drużyna by przegrała.
Liściu
Zarejestrowany od: 1319 dni
Ilość komentarzy: 441
Oceny: +2821
Chelsea Londyn Polska Atlético Madryt
15.03.2016 / 23:33:07
Mimo że bramek nie było to przyjemnie oglądało się ten mecz. Torres zagrał dobre spotkanie mimo ze nie strzelił gola. Do pierwszej połowy dogrywki dzięki niemu Atletico ruszylo do przodu od jego wejscia na boisko , potem Simeone zmienił formacje i było jak było. Fajnie by było gdyby Atletico wygrało Lige Mistrzów bo ciekawie grają w tym sezonie. Super mecz. Pozdro
/ -10
Ale sie sliznelo patalachom z Madrytu.W nastepnej rundzie bedzie przeciwnik o wieeeeele mocniejszy.
Fambe
Zarejestrowany od: 413 dni
Oceny: +70
Chelsea Londyn Manchester United Leicester City FC Olympique Lyon PSG AC Milan Ajax Amsterdam Legia Warszawa Polska FC Barcelona
15.03.2016 / 23:31:29
Ale Emocje.. Brawo Atletico!
Suezir47
15.03.2016 / 23:31:15
PSV Eindhoven zasługuje na brawa ! W karnych młodzi piłkarze bardzo dobrze przygotowani psychicznie. Coś nie zagrało u Narsingha, wszyscy po ziemi strzelali, a on w poprzeczkę. Szkoda liczyłem na awans PSV.
Pracujacy
Zarejestrowany od: 1075 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +185
Napoli Porto Atlético Madryt
15.03.2016 / 23:30:57
Myślałem że zawału dostane podczas karnych... Brawa dla PSV pokazali klasę! Atleti w ćwierćfinale!
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1015 dni
Ilość komentarzy: 1552
Oceny: +12156
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
15.03.2016 / 23:30:24
Jakie emocje w tych karnych, troche sie osralem jak widzialem co robil oblak ale uhhh jest 1/4 brawoo
15.03.2016 / 23:33:30
8 : 7 dla Atletico,dzieki spierdoleniu karnego na poprzeczce przez bambusa.
Sweet Darkness
Zarejestrowany od: 841 dni
Ilość komentarzy: 651
Oceny: +6584
Manchester United
15.03.2016 / 23:28:30
W karnych im się zebrało na strzelanie. :)
15.03.2016 / 22:39:36
Walnąłem za 20 zl przd meczem ze Atletico wygra w dogrywce 450zl do wygrania. Śmiać mi się chce z buchmacherów którzy typowali 1.30 na Atletico gdzie w pierwszym meczu był remis. Głupota.
P.Coutinho
Ilość komentarzy: 206
Oceny: +724
Liverpool FC Middlesbrough Leeds United AFC Nottingham Forest FC Derby County FC Anglia Polska
15.03.2016 / 22:42:49
Miejmy nadzieje że się uda
Xtremebass
15.03.2016 / 23:02:52
Co raz mniejsze nadzieje ale trzymam kciuki.