Manchester United Manchester City Leicester City FC PSG Francja Bayern Monachium AC Milan Juventus Turyn Napoli Włochy
Ilość komentarzy: 6232
Oceny: +44163
Leeds United AFC West Ham United 1. FC Nürnberg Legia Warszawa RB Lipsk
18.03.2016 / 11:03:41
Turcy napompowali balon już przed meczem, że są pewni awansu do dalszej rundy, a tymczasem spotkała ich niemiła niespodzianka.
Patricio77
Zarejestrowany od: 694 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14562
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
18.03.2016 / 10:45:10
Brawo Braga! Małą niespodziankę sprawiliście. Fenerbahce ma sporo gwiazd a i tak grają słabo.
Santi90
Zarejestrowany od: 397 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +1756
Polska
18.03.2016 / 10:10:11
Gratulacje dla Bragi. Fenerbahce żegna się z europejskimi pucharami w iście żałosnym stylu.
Artur_Jaros
Zarejestrowany od: 390 dni
Ilość komentarzy: 36
Oceny: +45
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
18.03.2016 / 09:53:39
Z jednej strony ręka była przy ciele. Ale gdyby się nie odwracał wg mnie nie było by karnego. Jednak gracze Fenerbace robił obwrót i ręka powiększyła powierzchnie jego ciała.
macieeeek
Zarejestrowany od: 1422 dni
Ilość komentarzy: 9
Oceny: +21
18.03.2016 / 08:29:56
Trzeba przyznać, że sędzia bardzo mocno wpłynął na wynik i to w kluczowym momencie dwumeczu.
Mnx
Zarejestrowany od: 460 dni
Ilość komentarzy: 521
Oceny: +3108
Barcelona Polska FC Barcelona Śląsk Wrocław
18.03.2016 / 08:01:07
Ale sędzia przekręcił Turasów , ja jebie aż żal patrzeć na takie decyzje!
contowsky
Zarejestrowany od: 1003 dni
Ilość komentarzy: 978
Oceny: +3428
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Deportivo La Coruña UD Las Palmas
18.03.2016 / 00:23:47
widać że turkom jak i reszcie ciapatym odpierdala zarówno poza boiskiem jak i na nim. tureckie zespoły zgarniają pełno czerwonych kartek (nie tak dawno była sytuacja w lidze tureckiej bodajże gdzie w jednym zespole były 4 kartki w jednym meczu). Typowe boiskowe bydło, nic tylko cieszyć się że odpadają. Nie potrafią zwyciężyć jeżeli chodzi o piłkarskie umiejętności to szukają szczęścia w cwaniackich podcięciach.
Kalasz
Zarejestrowany od: 400 dni
Ilość komentarzy: 17
Oceny: +98
18.03.2016 / 00:00:16
Co za kurwa! sędzia! Chuj!!! ,okręgówki bym mu nie dał sędziować...
bonzo
Zarejestrowany od: 1100 dni
Ilość komentarzy: 4483
Oceny: +1556
Polska Błękitni Stargard Szczeciński
17.03.2016 / 23:32:40
już myślałem że kebaby znowu jakiś dżihad na boisku odpierdalają a tu taki karny z dupy i za to pierwsza czerwona a pod koniec to już wiadomo że się gotuje pod kopułami

niefajna sprawa z tym karnym i czerwoną, no ale LE to nie LM tutaj sędziowanie na sporo gorszym poziomie
7mari
Zarejestrowany od: 406 dni
Ilość komentarzy: 2430
Oceny: +4469
Arsenal Londyn Napoli Real Madryt
18.03.2016 / 20:58:56
jakby w LM byli bezbłędni :) trzeba zainwestować w technologię i nie będzie tego całego krętactwa
Oceny: +11696
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
17.03.2016 / 23:21:04
Kurwa coś tam się odpierdala co niepowinno się zdarzyć 3 czerwone ale za to było dużo goli a Van Persi to już nie to samo :(
7mari
18.03.2016 / 21:00:22
praktycznie każdy dobry gracz Arsenalu jak gdzieś przechodzi to potem to nie jest to samo: Henry, Fabregas, Nasri, Clichy, van Persie, Hleb....może jednak lepiej zadowolić się tym 4. miejscem w BPL
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Sporting Braga - Fenerbahce SK 17.03.2016 wynik: 4:1 z dnia 17.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Liga Europejska"w wysokiej jakości transmisji na żywo.