Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
Ilość komentarzy: 2287
Oceny: +14138
Arsenal Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Fiorentina Napoli Górnik Zabrze Polska Real Madryt
19.03.2016 / 13:07:06
Miło się ogląda gre Rennes, grają jak nie francuski zespół. Rennes co mecz aplikuje po 2-3 gole, dziś postanowili się zabawić :) Cieszy fakt, ze Kamil jest ważnym ogniwem rewelacyjnie spisującego się klubu z Bretanii. Szlifuje forme na Euro ;)
Dami427
Zarejestrowany od: 805 dni
Ilość komentarzy: 259
Oceny: +2493
Olympique Lyon
19.03.2016 / 12:22:46
Marsylia nie wygrała na swoim pięknym Velodrome od bez mała pół roku , mają 6 pkt nad strefą spadkową , trener sobie kompletnie nie radzi z zespołem , ten sezon jest już spalony dla OM .
radgro
Zarejestrowany od: 1643 dni
Ilość komentarzy: 923
Oceny: +1775
Górnik Łęczna Polska Motor Lublin
19.03.2016 / 10:16:16
sędzia delikatnie wypaczył wynik ale kibicuję Grosikowi także jakoś mi to nie przeszkadza szczególnie;p Gourcuff jak za dawnych lat robi różnicę ciekawie nie powiem
Santi90
Zarejestrowany od: 399 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +1756
Polska
19.03.2016 / 10:11:12
Marsylia daleko a Rennes walczy o eliminacje Ligi Mistrzów... Gratulacje.
maxxxxx
Zarejestrowany od: 416 dni
Ilość komentarzy: 164
Oceny: +1829
19.03.2016 / 09:05:20
Dembele za długo nie pogra w Rennes! Może na wyspy?!
19.03.2016 / 08:04:55
Kamil też fajnie zagrał,ale największe wrażenie zrobił na mnie dembele.
droll2014
Zarejestrowany od: 1056 dni
Ilość komentarzy: 305
Oceny: +559
PSG Francja AC Milan Polska
19.03.2016 / 03:25:26
Wygrana Stade de Rennes w tym meczu nie była zbyt wielkim zaskoczeniem. Inna sprawa to rozmiar tego zwycięstwa. Chyba mało kto przewidywał,że OM straci aż 5 goli na własnym stadionie.
szymc
Zarejestrowany od: 465 dni
Ilość komentarzy: 560
Oceny: +4952
Polska Real Madryt Śląsk Wrocław
19.03.2016 / 01:31:08
Z posiadania piłki wynika, że Marsylia klepała podania wszerz do nogi w stylu Bayernu ,a Rennes ich punktowała z głową. Ładnie, ładnie, szkoda tylko, że Grosik gola nie zaliczył, ale asysta też cieszy.
cycolandia
Zarejestrowany od: 1293 dni
Ilość komentarzy: 649
Oceny: +4215
Wisła Kraków FC Barcelona Stomil Olsztyn
19.03.2016 / 01:20:00
Grosik możliwe że i w LM będzie grał w następnym sezonie jeżeli jego zespół utrzyma taką formę
cantbelieveit
Zarejestrowany od: 421 dni
Ilość komentarzy: 1422
Oceny: +12222
Arsenal Londyn
18.03.2016 / 22:54:25
Co za czasow dozylem ze Marsylia 10 w tabeli..
Mati 09
Zarejestrowany od: 761 dni
Ilość komentarzy: 3143
Oceny: +15411
Arsenal Londyn Borussia Dortmund Pogoń Szczecin Polska
18.03.2016 / 22:47:30
Szkoda że Kamil nie strzelił dziś bramki ale zaliczył ładną asystę.
Brawo Grosik za asystę.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Olympique Marsylia - Stade Rennes 18.03.2016 wynik: 2:5 z dnia 18.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Francja"w wysokiej jakości transmisji na żywo.