No i WHU wyprzedziło Manchester United... Ależ Premier League w tym sezonie jest niesamowite.
Zarejestrowany od: 767 dni
Ilość komentarzy: 295
Oceny: +1935
19.03.2016 / 21:16:27
nastały takie czasy, że remis West hamu na Stamford jest jak porażka a dla Chelsea jak zwycięstwo :P

19.03.2016 / 20:19:15
Dobre bramki. Lanzini piekne uderzenie, Cesc również. I piła od Payeta też niegorsza.
Roman Abramowicz
Zarejestrowany od: 1017 dni
Ilość komentarzy: 926
Oceny: +7609
Chelsea Londyn Polska Rosja
19.03.2016 / 19:38:55
WHU są nieprzewidywalni w tym sezonie, ale chyba zbyt, żeby grać w LM. Świetny mecz Fabregasa!
19.03.2016 / 18:32:25
"West Ham, słaba drużyna, najlepsza ekipa"- Hooligans - przydałby się teraz tego remake xd
Patricio77
Zarejestrowany od: 755 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14563
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
19.03.2016 / 18:24:54
West Ham walczy o pierwszą czwórkę.
chamstwo
19.03.2016 / 20:20:12
Życze im jak najlepiej, ale moim zdaniem na walce się skończy. 5-6 to i tak dobry wynik.
kubulek7201
Zarejestrowany od: 935 dni
Ilość komentarzy: 949
Oceny: +2754
SK Slavia Praga Zagłębie Lubin Arka Gdynia Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz GKS Tychy Polonia Sparta Świdnica Górnik Wałbrzych Gwardia Koszalin
19.03.2016 / 18:22:49
/ -14
Cwelsi jak zwykle na farcie frajerstwo
Omega31
Ilość komentarzy: 1316
Oceny: +7467
Chelsea Londyn AC Milan Torino Polska Atlético Madryt Sevilla FC Bayern Monachium II
19.03.2016 / 18:21:33
Dobra nie ma co Chelsea na pewno nie zajmie wyzsze niz 5 miejsce teraz juz jest walka o nic smutne :(
kubulek7201
19.03.2016 / 18:23:47
/ -15
ty chyba głupi jesteś remisują prawie przegrywają u siebie a ty debilu o 5 miejscu mówisz
Omega31
19.03.2016 / 18:27:48
a co zabronisz mu o tym mowic? na jakiej podstawie, ty lepiej lekcje idz odrob z pszyrki
wnw45
19.03.2016 / 18:06:13
/ -11
Wychowanek Arsenalu ratuje Chelsea to dobre :)
EmilioZlatanBarca
Ilość komentarzy: 2017
Oceny: +28746
Manchester United Liverpool FC Legia Warszawa Lech Poznań Polska Real Madryt FC Barcelona Hiszpania
19.03.2016 / 18:22:50
Wychowanek???
Arsenal go wziął ze szkółki Barcy...
A ta 6 lat wcześniej pozyskała go z jakiegoś 4 ligowego Hiszpańskiego klubu...
W Arsenalu rozpoczął karierę seniorską, ale nie zmienia to faktu, że walczy po stronie wroga swojego pierwszego klubu... xD
Ale mi szkoda WHU...strasznie!
Przy wygranej 4 miejsce w lidze i walka o LM.
A tu pech w końcówce.!
Ale bardzo lubie ten zespół. Nie zdziwie się jak Arsenal od nich dostanie za 2 kolejki.
Sweet Darkness
Zarejestrowany od: 900 dni
Ilość komentarzy: 678
Oceny: +6926
Manchester United
19.03.2016 / 18:01:26
Nie chce trolować ani złowróżyć, ale jeśli Leicester, Tottenham i WHU zagrają w przyszłorocznej LM to będzie blamaż i Anglicy mogą stracić 4 miejsca w LM.
19.03.2016 / 18:04:07
Kurwa prorocy sie odzywaja widze.. Co w tym roku angielskie kluby osiagnely w lm?
19.03.2016 / 17:59:13
Ja się pytam czy Pato dostanie chociaż 5 min na boisku w tym sezonie ?
Cały czas liczę na to a tu du.. ;/
Oceny: +456
19.03.2016 / 17:59:05
Po pierwsze, mieliśmy dużego farta bo jak zwykle graliśmy piach, po drugie, ładnie fabregas, po trzecie musimy zmienić całkowicie styl gry po przyjściu Conte.

Tak czy siak jak zwykle remisik.
Omega31
19.03.2016 / 17:58:55
fantastyczny mecz, obie druzyny chcialy wygrac, ale znowu ten remis , w tym sezonie to i tak lepszy wynik niz przegrana, west ham nie wykorzystal szansy wyprzedzenia city w tabeli i odskoczenie united
WalkingDeadPL2016
Zarejestrowany od: 511 dni
Ilość komentarzy: 259
Oceny: +60
Chelsea Londyn Wisła Kraków
19.03.2016 / 17:57:52
WHU wy chcecie grać w LM ?! jeszcze czego!!!Skompromitowalibyście całą Anglię...
Omega31
19.03.2016 / 18:18:19
west ham napewno faworytem by nie byl ligi mistrzow, ale nie dowiemy sie tego poki w niej nie zagra i nie zobaczymy co pokaze
Whu13
Oceny: -17
19.03.2016 / 18:08:24
Chelsea kompromituje anglie 10 miejsce w lidze ....
Whu13
Oceny: -17
19.03.2016 / 18:05:35
A niby dobre kluby angli co robia nic tylko sie kompromituja ...
K.R.U.L.
19.03.2016 / 18:02:28
Skad ta pewnosc, boli dupsko ze chelsea nie dali rady PSG czy coo?
Oceny: +60
19.03.2016 / 18:04:30
/ -14
nie gościu West Ham jeszcze w sezonie 2011/2012 grał w Championship oni nie są gotowi na LM!!!

sezon 2012/13- chelsea wygrala LE
sezon 2013/14-polfinal z atletico(niestety przegrany)
sezon 2014/15-1/8lm z psg co przyfarcilo
no i ten sezon znowu 1/8lm, no niestety nastepny sezon chelsea w lm to dopiero 17/18
johankupsztal
Zarejestrowany od: 431 dni
Ilość komentarzy: 3
Oceny: +19
19.03.2016 / 17:57:41
Debilizmem Chelsea było pozbycie sie cecha i postawienie na Courtoisa, pierwszy gol to ształ praktycznie w środek, a ten pajac nie wiadomo po co stoi tak wysoko, a drugi gol to balonik w krótki słupek, cechowi to on moze majtki wyprać co najwyżej
19.03.2016 / 18:15:38
nie przesadzaj , byl totalnie bez szans , neuer ,cech, de gea i inni by tez tego nie wyjeli, drugi gol rykoszet przy strzale carola, ktory pozostawil bez szans znowu courtois
Oceny: -142
Chelsea Londyn Everton Manchester City Inter Mediolan Lazio Rzym Legia Warszawa FC Barcelona Atlético Madryt
19.03.2016 / 17:52:19
Kibice Arsenalu nie będą zawodoleni po tym meczu. Brawo Fabs!
wnw45
19.03.2016 / 18:09:39
czemu nie? super sie patrzy jak wychowanek Arsenalu ratuje wam dupe :)
grubylolo
Zarejestrowany od: 1540 dni
Ilość komentarzy: 851
Oceny: +933
Chelsea Londyn Górnik Zabrze GKS Katowice
19.03.2016 / 18:25:00
to jest wychowanek barcy wielki znawco :)
wnw45
21.03.2016 / 17:26:36
lae swoja kariere zacza w Arsenalu i tam nauczył się grac.
grubylolo
Oceny: +933
25.03.2016 / 17:21:13
nie - arsenal go kupil jak mial 15 czy tam 17 lat :) do tego momentu gral w barcelonie wiec tam sie uczyl gry w pilke ;)
zico_1987
Oceny: +159
19.03.2016 / 18:23:25
Skąd ty masz takie informacje, Fabregas przeszedł z Barcelony do Arsenalu, potem zaliczył comeback, i ponownie z Barcelony trafił do Angli, konkretnie do CFC, więc wypisujesz bzdury, bo fabs nie jest wychowankiem Arsenalu tylko Barcy
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Chelsea Londyn - West Ham United 19.03.2016 wynik: 2:2 z dnia 19.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.