Ilość komentarzy: 15
Oceny: -16
Wisła Kraków Polska Real Madryt
23.03.2016 / 12:27:58
Popis obrony liverpoolu, Super występ krzyska mane pozdrawiam oohohohoohohohohohohohohohohohohohohoh :)
stanyal
Zarejestrowany od: 437 dni
Ilość komentarzy: 45
Oceny: +187
Arsenal Londyn Polska
22.03.2016 / 20:40:01
LFC tak nienawidzi United, że na siłę zrobią wszystko by LVG został tam na dłużej :) Btw bravo S'oton
seaman7
Zarejestrowany od: 1389 dni
Ilość komentarzy: 442
Oceny: +2481
Polska
22.03.2016 / 11:12:56
Liverpool głupio dał sobie wyrwać 3 pkt. Prowadzili już 2 bramkami wybronili karnego a potem 3 stracone.
chamstwo
Zarejestrowany od: 1491 dni
Ilość komentarzy: 7446
Oceny: +40247
Juventus Turyn
21.03.2016 / 12:53:00
Hahaha gościu który od niechcenia pokazał brytyjskiego faka przy cieszynce sturridge'a rozjebał :D Świetny Kutinjo na początku.
Santi90
Zarejestrowany od: 462 dni
Ilość komentarzy: 367
Oceny: +1756
Polska
21.03.2016 / 10:11:04
Wprost zabójcza końcówka Świętych. Brawo i gratulację za walkę do końca.
Bejowy1
Zarejestrowany od: 1348 dni
Ilość komentarzy: 182
Oceny: +1374
Liverpool FC
21.03.2016 / 09:38:31
Odcięło nam prąd w 2 połowie i to wszystkim na raz. Soton pięknie to wykorzystał. Rozjechali nas profesjonalnie i trzeba przyznać, że gole też były przedniej urody. Cóz taka jest piłka - jeżeli to byłą cena, jaką trzeba zapłacić za wyeliminowanie Mułów z LE = to było warto !!!
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 4074
Oceny: +27747
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
20.03.2016 / 20:37:41
Po totalnym wkurwieniu zdecydowałem się napisać coś o tym meczu: Japierdole...
Od dzisiaj nienawidzę przysłowia: "Niewykorzystanie sytuacje się mszczą" zamiast bramki na 3 i nawet na 4 do zera, mamy porażkę, ale taka jest ta piłka... :/
YNWA!!!
chamstwo
21.03.2016 / 13:26:20
Świetna okazja żeby złapać kontakt z miejscami pucharowymi i wszystko przejebane w ostatnich minutach. Musi boleć.
Patricio77
Zarejestrowany od: 759 dni
Ilość komentarzy: 2173
Oceny: +14563
Arsenal Londyn PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Real Madryt
20.03.2016 / 20:24:45
Brawo Southampton! Liverpool za Kloppa gra bardzo w kratkę...
Lewy77
Ilość komentarzy: 480
Oceny: +3065
20.03.2016 / 20:20:21
Czwartkowy mecz w Lidze Europy zebrał swoje żniwo w drugiej połowie. Dodatkowo pierwszy błąd Kloppa jako menadżera LFC. Wpuścić Skrtela którego rozpychali osiemnastolatkowie z rezerw ,gdzie dostał dwie żółte kartki ,i wyleciał z boiska ,zamiast Kolo Toure który ostatnio rozgrywał jedne z najlepszych spotkań w Liverpoolu... Skrtela już na Anfield oglądać nie będziemy ,bo daję Sobię rękę uciąć że zostanie odstrzelony do innego klubu przy pierwszej lepszej okazji w lato.
chamstwo
21.03.2016 / 13:29:59
Na usprawiedliwienie Kolo też za zwrotny nie jest.. Live jako calość nie popisali się po przerwie, Southampton nie usiadło i dopięli swego.
Wojtek-YNWA
Zarejestrowany od: 655 dni
Ilość komentarzy: 659
Oceny: +3612
Liverpool FC Polska
20.03.2016 / 19:07:09
Ludzie nie ma co krytykowac!! Po poprostu Comeback z 0:2 i tyle.Jak bylo w finale LM z Milanem???
Podniesli sie z 3:0!!! A teraz bylo na odwrót. A wy tacy kibice tylko byscie wyzywali inne druzyny a sami pewnie w gacie na boisku byscie robili ze strachu!!!!
Oceny: +2795
Chelsea Londyn Liverpool FC Southampton FC Tottenham Hotspur Manchester City Leicester City FC PSG Bayern Monachium Borussia Dortmund VfL Wolfsburg
20.03.2016 / 18:20:18
Mane nie strzelił karnego, ale i tak strzelił dwie bramki a Southampton wygrał mecz w pięknym stylu. Liverpool żal patrzeć.
WujoSamoZlo
Zarejestrowany od: 452 dni
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +219
Manchester United PSG Bayern Monachium Juventus Turyn Napoli Polska Atlético Madryt Śląsk Wrocław Poland U19
20.03.2016 / 18:05:30
/ -24
Zal tego Liverpoolu na Farcie dostali sie do LE z Manchesterem to tylko Fart ze przeszli dalej
/ -35
No i macie Kloppa "cudotworce" buachacha.
Skydrum
Zarejestrowany od: 549 dni
Ilość komentarzy: 72
Oceny: +442
Chelsea Londyn Olympique Lyon Borussia Dortmund Inter Mediolan PSV Eindhoven Polska
20.03.2016 / 17:27:38
Ehh, mecz mieli już w garści, ale gra się zawsze do końca :)
misiu325
Zarejestrowany od: 820 dni
Ilość komentarzy: 287
Oceny: +1209
Liverpool FC FC Barcelona
20.03.2016 / 17:05:38
Japierdole jaki żenadix trzy minuty i dwie bramki... Allen i Skrtel zrąbali jak dla mnie
Xherdan Shaqiri 91
Zarejestrowany od: 805 dni
Ilość komentarzy: 1569
Oceny: +11691
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
20.03.2016 / 16:56:34
Coutinho to kolejny gracz który nie potrafi strzelać brzydkich goli :)
Sweet Darkness
Zarejestrowany od: 904 dni
Ilość komentarzy: 683
Oceny: +6983
Manchester United
20.03.2016 / 16:55:44
Myśleli, że Święci w drugiej połowie usiądą na murawie i zaczną płakać?!

20.03.2016 / 16:48:42
Weszli Mane i Wanyama i pozamiatali. Liverpool jak dzieci we mgle, Flanno i Skrtel tragicznie.
lukaszzalub
Zarejestrowany od: 480 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +49
Arsenal Londyn Leicester City FC Atlético Madryt FC Bayern Monachium II
20.03.2016 / 16:46:35
Dlaczego Barca nie przegrywa meczu prowadząc 2:0 lub Atletico, Rozumiem że Juve czy Bayern prowadzili ale z Southampton
Eclipse
Zarejestrowany od: 538 dni
Ilość komentarzy: 151
Oceny: +2020
20.03.2016 / 16:42:10
Kurwa mać, przegrać wygrany mecz.. Powinni byli ich dobić w pierwszej połowie, spokojnie mogło być 3:0 i później z górki. Skrtel kompletuje dziś hat-tricka, nie sądziłem, że jego wejście będzie tragiczne w skutkach. Cholera dlaczego Kolo nie dostał szansy, nawet k*rwa Simonek wyciągnął karnego, a i tak wszystko poszło się jebać. Szkoda mi Sakho, zapierdalał za trzech jak wół w obronie, a przez Skrtela i Flanagana wszystko poszło na marne. Jako jedyny próbował ratować zespół przed utratą bramki, a reszta sobie stała i miała wyjebane. The Reds odpuścili drugą połowę, poczuli się zbyt pewnie i szybko zostali sprowadzeni na ziemię. Bardzo boli ta porażka, bo to co się dzisiaj stało nie powinno mieć miejsca. Klopp również nie trafił ze zmianami, jestem pewny, że po meczu w szatni była, bądź nadal odbywa się rzeź.
Genani
Zarejestrowany od: 1547 dni
Ilość komentarzy: 5
Oceny: +40
Arsenal Londyn
21.03.2016 / 07:12:35
Karnego wyciągnął, ale to co odjebał przy 3 bramce to brak słów. Świeca przed siebie, w środkową strefę boiska parę metrów przed polem karnym.. bramkarski kryminał ^^
Oceny: +724
Liverpool FC Middlesbrough Leeds United AFC Nottingham Forest FC Derby County FC Anglia Polska
Oceny: +1213
Arsenal Londyn AS Monaco Bayern Monachium Napoli Ajax Amsterdam Pogoń Szczecin Polska Real Madryt
20.03.2016 / 16:37:40
Jurgen, ale Klops.
kamilcieslar1999
Zarejestrowany od: 932 dni
Ilość komentarzy: 2803
Oceny: +8735
Manchester United Newcastle United Napoli Holandia Polska Besiktas JK Śląsk Wrocław Krasnodar
20.03.2016 / 16:36:54
I czemu ten mecz nie jest pogrubiony bo przecież grała czołowa drużyna BPL i druga też bardzo mocna z tejże ligi.
20.03.2016 / 16:52:33
może nie są w najlepszej formie ,ale to dobre kluby i dlatego taki mecz powinien zostać podkreślony.
Labret
Zarejestrowany od: 1517 dni
Ilość komentarzy: 2215
Oceny: +17661
Manchester United Polska
20.03.2016 / 16:35:50
Co ten Liverpool? Jak można tak frajersko oddać 3 punkty? BVB ich zniszczy bardziej niż Tottenham,
ogladaczlfc
20.03.2016 / 18:28:54
No szczególnie jak wyjdziemy najmocniejszym składem. Ale co tam, lepiej popatrzeć na wynik nie oglądając meczu i wydać werdykt.
kubalek15
Zarejestrowany od: 1233 dni
Ilość komentarzy: 380
Oceny: +3691
Chorwacja Chelsea Londyn Lech Poznań Benfica Lizbona
20.03.2016 / 16:35:13
Klopp im zrobi z dupy Reistag w szatni :v zjebać taką przewage...
virtualkris
Zarejestrowany od: 1137 dni
Ilość komentarzy: 257
Oceny: +2414
20.03.2016 / 16:32:58
Niezwykły gol Sturridge'a, coś niespotykanego!
PomysłowyKarabinMaszynowy
Zarejestrowany od: 993 dni
Ilość komentarzy: 109
Oceny: +696
20.03.2016 / 16:35:16
Co w tym było niespotykanego? Niespotykane jest to jak można zaliczyć taki regres w zaledwie 15 minut podczas trwania przerwy. Lpool z pierwszej i drugiej połówki to dwie różne drużyny. Klopp zjadł pewnie zęby.
cantbelieveit
Zarejestrowany od: 485 dni
Ilość komentarzy: 1517
Oceny: +13105
20.03.2016 / 16:30:32
Ogladalem caly mecz i musze powiedziec ze dawno nie widzialem zeby tak frajersko stracic 3 gole.
Cala obrona do wymiany zwlaszcza drewniany Sakho.
W pomocy to samo Allen to mlodsza kopia Flaminiego.
Liverpool'owi potrzebny jest jeszcze defensywny pomocnik. Jest Can, ale z odbiorami raczej kiepsko.
ogladaczlfc
20.03.2016 / 18:24:55
Sakho drewniany? My chyba inne mecze oglądamy? Sakho to jedyny słuszny obrońca w tym klubie.
Oceny: +20272
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
20.03.2016 / 16:35:42
Bardziej bym wyjebał Skrtela niż Sakho..
20.03.2016 / 16:39:35
Ogolnie Skrtel jest lepszy, ale dzis zawiodl to fakt
Eclipse
20.03.2016 / 16:55:26
Komentarz jednego z użytkowników LFC.pl dotyczący straconych bramek. - w pełni się zgadzam.
"1. Tragiczna strata Flanno, Skrtel 3 metry przed Sakho, nie wiadomo po co. Sane bierze Francuza na szybkośc.
Oczywiście Sakho zjebał, bo Flanno głupio traci, a Skrtel nie potrafi się ustawić.
2. Skrtel przegrywa główkę daje się przepchnąć, 4 jełopów patrzy się jak Pelle strzela tylko jeden Sakho wyskakuje do bloku.
3. Skrtel przegrywa głowę, daje się przepchnąć Daviesowi jak pi***, Mane dostaje na dobieg, strzela.

Żadna bramka by nie padła gdyby Skrtel był na swojej pozycji."
Oglądnij powtórki z tymi którzy dają Ci plusy, a nie wypisuj głupot, bo Sakho z całej defensywy zagrał dzisiaj najlepiej.
20.03.2016 / 16:30:07
Klopp krzycz porządnie ! Przegrać wygrany mecz :P, Uroki BPL, oby Derby Manchesteru były również emocjonujące :D, no i brawa dla Świętych :)
Zdrafko
Ilość komentarzy: 390
Oceny: +2943
Southampton FC Tottenham Hotspur Swansea City AFC VfL Wolfsburg Niemcy Holandia Atlético Madryt
20.03.2016 / 16:28:56
Ależ mecz!! To co najbardziej kocham w Premier League!!
dzik_us
Zarejestrowany od: 448 dni
Ilość komentarzy: 218
Oceny: +2675
Liverpool FC Napoli Polska
20.03.2016 / 16:28:46
Jak można to było tak spieprzyć. Jeszcze gorzej niż z Sunderlandem. Kłoda Benteke jak zwykle hamulcowym drużyny. Mam nadzieję, że Klopp porządnie wydrze na nich ryja.
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1078 dni
Ilość komentarzy: 1711
Oceny: +13811
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
20.03.2016 / 16:24:57
Mozna powiedziec ze one Mane show :D bardzo ladny meczyk :)
wacka_fresz
Zarejestrowany od: 736 dni
Oceny: +232
Liverpool FC Piast Gliwice Polska
20.03.2016 / 16:24:52
Niech to będzie pogrubione.
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Southampton FC - Liverpool FC 20.03.2016 wynik: 3:2 z dnia 20.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Anglia"w wysokiej jakości transmisji na żywo.