Ilość komentarzy: 245
Oceny: +1953
Francja Juventus Turyn Włochy
20.03.2016 / 18:23:46
Obiektywnie, faul Sandro niepotrzebny, ale to jest jego jeden z niewielu błędów odkąd gra, poza tym w tym meczu ze 3-4 razy ładnie pociągnął grę no i akcja, po której sam miał okazję strzelić i gdyby nie Glik (i tutaj według mnie 2 żółta powinna być) może jak Khedira wszedłby w pole karne i uderzył, może wcześniej, może nic by z tego nie było, ale był faul po którym padła bramka, więc trochę karnego odpokutował. Tylko problem u nas (pisze nas jako kibic Juve) tkwi w tym, że tracimy bramkę i nagle jest mega chaos, piszę to od dawna, to samo było z Bayernem między innymi Carpi, przecież nas tłamsi w obronie każda drużyna po straconej bramce i tu jest problem. Fakt nie podyktowany karny na Cuadrado (bo według mnie tam był karny), potem kolejny błąd nieuznany gol Lopeza bo nie było spalonego, który miał znaczenie nie oszukujmy się, bo przy 2-2 znając to o co robimy po stracie bramki ten mecz mógł się różnie potoczyć, ale potem fajnie że Morata trafiał, szkoda tej setki w końcówce meczu po genialnym podaniu Zazy, to powinien być hattrick. Cieszy pobicie rekordy i wyśrubowanie go bardziej przez Buffona, boli głupota Khediry albo sędziego, bo nie wiem czy musiał od razu dawać czerwoną, tez go mogło ponieść albo Niemiec bardzo przesadził. Na pewno na plus tez Lemina, fajnie w środku, kilka przechwytów. Na minus dla Maxa, wystawienie Dybali od początku meczu, trąbią o kontuzji nie wystawiają na Bayern a dają tutaj, 30 minut mija bang do zmiany. Cieszy gol Pogby i asysty, oby się obudził wraz z Moratą i zaczeli grać to co wcześniej, czekamy na Napoli no i ogólnie nic tylko skupić się na SA i CI, FORZA JUVE! :)
WujoSamoZlo
Zarejestrowany od: 325 dni
Ilość komentarzy: 32
Oceny: +219
Manchester United PSG Bayern Monachium Juventus Turyn Napoli Polska Atlético Madryt Śląsk Wrocław Poland U19
20.03.2016 / 18:01:37
Buffon powinien nakopać Sandro za idiotyczny faul, przez który licznik się zatrzymał.
Glik zawalił 2 i 3 bramkę (najpierw tylko się przyglądał zamiast zaatakować Khedirę, a potem to jemu uciekł Morata. Oby do Euro wrócił do wysokiej dyspozycji
20.03.2016 / 17:41:10
A czy byl jakis mecz w ktorym Glik nie byl winny straty bramki lub bramek?Bo ja nie widzialem takiego meczu.Przereklamowany kopacz gliwicki.
Piterek_13
Zarejestrowany od: 784 dni
Ilość komentarzy: 1837
Oceny: +7482
Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Real Madryt
20.03.2016 / 17:39:13
Fajnie, że Morata znowu strzela ;) i piękna bramka Pogby ;)
20.03.2016 / 17:34:05
Oj Glik wtopił przy drugiej bramce. Na euro musi być lepsza forma ;) Natomiast brawo Juve za piękne bramki i asysty, brawo Buffon za rekord :)
Piterek_13
20.03.2016 / 17:33:27
Fajnie, że Morata znowu dwie bramki strzelił ;)
Oceny: +11507
Belgia Stoke City Bayern Monachium Inter Mediolan Holandia Polska FC Barcelona Szwajcaria
20.03.2016 / 16:57:40
Się Juventus nastrzelał ale gola stracił gratulacje Buffon :)
Zobacz skrót i bramki z meczu Skróty meczu - Torino - Juventus Turyn 20.03.2016 wynik: 1:4 z dnia 20.03.2016 online. Tylko na Meczyki.pl obejrzysz skróty meczów z ligi"Włochy"w wysokiej jakości transmisji na żywo.